Transformers War for Cybertron-OPINIE

binki_2009

Użytkownik
Użytkownik
Ze względu na brak tematu pozwoliłem sobie dodać ten temat co sądzicie o tej grze po filmiku gameplay'a wygląda całkiem nie zle !!
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
no właśnie po filmiku... gra jeszcze nie wyszła, mogłeś wstrzymać się się do premiery z tym tematem. Osobiście za grę trzymam kciuki bo multi jest oryginalne i bardzo ciekawe :)
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem, przecież gra już jest na internecie więc chyba można już dzielić się opiniami?
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja już grałem i polecam każdemu! :) gra miażdży. Nie ma nudy tak jak w poprzednich częściach. Co chwile strzelamy latamy jeździmy ;) nie ma czasu na reakcje momentami. Tylko trzeba walić :D walić i jeszcze raz strzelać.

Ja gram na MEDIUM

Gra ma 10 rozdziałów i w każdym z nich jest 10 mniejszych misji do wykonania.

Aktualnie po 2 rozdziałach przejście mi ich zajęło 2godziny i 30mintu.
Czyli nie jest źle ;) średnio można wyliczyć, że ponad 10godzin ma kampania.
A co jak dacie na hard!! :)

Aha ;) przed każdą misją wybiera się kim chce się grać. Jakim Robotem.

Ja polecam na początku grając Deceptikonami - Starscreema
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
jak wyżej,Gra jest świetna,ciągła akcja nie ma nudy.Widzicie i można zrobić dobrą grę na licencji tylko żeby nie opierała się na filmie,tutaj w grze mamy jak optimus został prime,i dużo innych rzeczy,naprawdę polecam.P.S voice acting miażdzy
 

kozak71

Użytkownik
Użytkownik
pograłem w kampanie półtorej godzinki, w tym czasie uporałem się z 2 misjami grając po stronie deceptikonów (gre można zacząć niejako od połowy historii po stronie autobotów), muszę powiedzieć, że spodziewałem się po tym tytule trochę więcej, ale po kolei, jak ktoś wspominał na plus z pewnością zasługuje voice acting, klimat gry też świetny - nie taki infantylny jak to było w filmach, grafika jest dosyć prosta, ale solidna, nie dopatrzyłem się dropów animacji, ale fajerwerków raczej też nie ma, design niektorych lokacji zasakakuje rozmachem, by później przez dłuższe chwile zanudzić długimi, monotonnymi pomieszczeniami i korytarzami, sama historia też pozostawia dużo do zyczenia, jest prosta,a umiejscowienie bohatera w akcji wygląda trochę podobnie jak w lost planet 2, w sumie sama rozgrywka też trochę ten tytuł przypomina, widać, że autorzy przygotowywali grę raczej z myślą o multi, w gameplayu trudno doszukać jakiegoś wielkiego zróżnicowania, idziemy/lecimy/jedziemy przed siebie, likwidując po drodze przeciwników(2-3 rodzaje, czasem zdarzy się jakiś większy), jak pisałem na początku na razie mam 2 z 10 misji, może później coś się rozkręci, ale jak do tej pory 7/10 głównie za klimat, płynne animacje i miejscami lokacje
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bo ta gra na tyle zasługuje :] jedna z lepszych gier tego roku.

non stop nawalanka. Teraz po 30 minutach pokonałem Omega Prime, tego jego robota dużego ;]. nie mam połowy gry nawet jeszcze a już 6 godzin za mną ;) na medium
 

szoch

Użytkownik
Użytkownik
moze ktos powiedziec cos wiecej o tej grze jakiejs dluzszej opini co do grafiki fabuly i samej rozgrywki.
 

binki_2009

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak grafika metaliczna gameplay dość ciekawy miejscami jakby zabrakło tekstur ale po za tym spoko gierka aż zachciało mi się oglądać stary serial animowany !!
 

ziombel86

Banned
Użytkownik
na gamerankings ta gra ma srednia 87.13% na 8 recenzji!! To naprawde jest az tak dobre?
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Jestem w połowie gry.Gra jest bardzo fajna dużo akcji i niema nudy
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest dość dobra, zbiera wysokie noty, ale wg mnie dalej nie ma w niej tego "czegoś". Graficznie prezentuje się całkiem nieźle, choć na kolana nie powala, dźwięk również jest dobry, ale w tej grze jest monotonia walki. Rozwal tylu i tylu gości, dojdź tu i tu, naciśnij X i tak w kółko. Sterowanie dalej jest, hmm, takie "dziecinne" jak w poprzednich Transformerach, mimo że już bardziej przypomina strzelanie do tego z Gears of War (poza chowaniem się za przeszkodami oczywiście) Póki co przeszedłem pierwszy akt i takie są moje wrażenia z tej gry.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Ja dzisiaj ukończyłem i gra bardzo fajna nie mogłem się oderwać.Teraz czas na Dante's Inferno.
 

szembor

Banned
Użytkownik
Jak dla mnie super gra - prosta i wiadomo o co chodzi gra się przyjemnie. Ladna oprawa audiowizualna i fabula rowniez interesujaca - gra sie dwiema stronami. autoboty i decepticon
 

stonecrusher001

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra ma naprawde dużą grywalność, ciężko jest się od niej oderwać.
 

danielek686

Użytkownik
Użytkownik
Gra się bardzo przyjemnie, dużo lepsze od poprzednich części
 

kuklik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a ja mam takie pytanie, czy mozna zagrac na 3 padach w splita? Prosilbym o sprawdzenie bo nie wiem czy sciagac
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
W ogóle nie można grać na split screenie jedynie przez xbox live.
 

elkoza

Banned
Użytkownik
Gra dobra nastawiona głównie na akcję. Do przejścia są dwie kampanie złożone z 6 misji. Każda misję przechodzi się około 1,5h. W grze zagrać można łącznie 12 transformersami, po 6 w każdej nacji. Jest to gra w której się biegnie lub lata na przypał wciąż strzelając i unikając strzałów.
 

Do góry Bottom