trial gold jest jeszcze

paradox2604

Użytkownik
Użytkownik
czesc mam pytanko czy da sie jeszcze zdobyc triala gold na gre w sieci poniewaz probowalem sciagnac ta gre z japonskiego serwisu gdzie zawsze byl ten trial i chyba juz tego nie ma?
 

Rafał Jakuć

Użytkownik
Użytkownik
działa działa, dzis sam wygenerowałem sobie z 10 kodów :p region ustawiasz na japonie jezyk PL. zakładasz fake konto i wchodzisz w gry, dajesz na lupe i wpisujesz mhf patrzysz gdzie jest pod obrazkiem pół pada ( demo ) i pobierasz, waży z 20Mb i jazda, potem mozesz juz usunac te konto i zakladac kolejne nawet z regionem na polske, odpalasz zapisane demo na dysku i kolejny kodzik ^^. Region na japonie ustawia sie za 1 razem zeby miec mozliwosc pobrania tego dema bo na polskim xbl nie ma go.
 

lorddark

Banned
3 dni temu jeszcze wygenerowałem triala 2 na 48H

pozatym mam pytanie
czemu na jednym koncie generuje mi się cały czas ten sam kod wie ktoś może?
 

Maxi178PL

Banned
Użytkownik
No bo jak chcesz nowy kod generować, to musisz nowe konto na japonskim regionie zalozyc i tak w kolko.
 

akwarium25

Banned
region na japonie i szukasz po końcu zakładania konta gry monster frontier. i ją ściagasz i klikasz cyfry nasze według znaków japoński poradnik na forum.
 

banannba12

Banned
Użytkownik
ja nie moge wygenerowac chyba promomocja sie juz skonczyla
 

Jay1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
2 dni temy jeszcze wygenerowałem , za to dzisiaj spotkałem taki oto problem http://s6.ifotos.pl/img/DSC00954J_xwhxhae.JPG zamiast podanego klucza mam puste kwadraty , spotkaliście się może z takim problemem ?
 

mAsHER

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
tez takie cos mam :/
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Mam to samo, a jeszcze trzy dni temu zrobiłem sobie 3 kody, a teraz lipa. Mogłem robić wiecej, ale gadam sobie po co jak to cały czas działa, a tu wuj:/
 

lukas1729

Użytkownik
Użytkownik
to samo u mnie :/
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
ja dzisija wygenerowałem 2 kody i później to samo z tymi pustymi kwadracikami moze teraz jest ze 2 konta na jedno IP dziennie. Pozniej sproboje zmienic ip i zobacze czy bedzie tak samo.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wczoraj wygenerowałem sztukę
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
na innym IP też nie działa, mam nadzieje że jeszcze te kody beda.

teraz sprobowalem na innej konsoli i wyskoczylo takie cos po kliknieciu w mhf start:
http://imageshack.us/photo/my-images/687/img20121224151927.jpg/

wie ktoś może co to znaczy?
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tylo posty mogące coś wnieść do tematu.
Reszta Warn!
 

Jay1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja dzisija wygenerowałem 2 kody i później to samo z tymi pustymi kwadracikami moze teraz jest ze 2 konta na jedno IP dziennie. Pozniej sproboje zmienic ip i zobacze czy bedzie tak samo.
Ja 2 dni temu zrobilem tylko 1 kod , więc z tym że 2 na IP to na pewno nie to . Problem tkwi w czymś innym, być może przeciążone servery ? i nie wyświetla kodu ;/ Jeżeli komuś nadal wychodzą , to chętnie przygarnę 1 kodzik na swięta :) Z góry dzieki
 

max123max

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wystarczy przeinstalować grę, kody powrócą. :)
 

darus0955

Banned
Użytkownik
mi wczoraj działało jeszcze zaraz sam sprawdzę

wszystko działa jak należy
 

undercover20

Użytkownik
Użytkownik
U mnie działa .
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Mnie też wszystko działa bez jakiś ponownych instalacji.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
czyli temat - kosz
 

Do góry Bottom