Unreal Tournament 3 .

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Unreal Tournament 3 . Wczoraj pojawił się na **********.,. ktoś pobrał ?? ktoś grał ?? jak wrażenia ;P:)
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

ja grałem na PC, nie za długo to się nie wypowiem, ale mogę stwierdzić bo grałem we wcześniejsze części i nie wyobrażam sobie grać w UT w SP ;P

PS. Czy jest tam SplitScreen ?
 

xarr

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

Jest split screen. Jest nawet tryb co-op single player.
Gra jest naprawde dobra, szybka akcja, swietna grafika, stabilny framerate.
 

xarr

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

Grafika jest cud miód i orzeszki, nie wiem ktore filmy ogladales ze ci sie wydaje ze grafa brzydka (ja nawet zanim zagrałem to ogladalem filmy na IGN.com i stwierdzilem ze wyglada przednio).
W skrocie powiem ze grafa wyglada jak Gears of War na sterydach ( na takich ostrych sterydach :) )
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

No dobra .. jak gameplay ?? trzyma poziom ut2004 ?? jak coop ??
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

Jak dla mnie SZOK wypuszczać, takie gry na konsole :eek: Nie dziwie się też że gra na ps3 tak słabo sie sprzedała :-\ Jak ja na kompie na "2" poziomie trudności(a było ich chyba "5", czy "6") ledwo co z jakimiś punktami wychodziłęm :p A co dopiero na PADZIE w taką JAZDĘ GRAĆ!!??
 

xarr

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

vagner napisał:
Jak dla mnie SZOK wypuszczać, takie gry na konsole :eek: Nie dziwie się też że gra na ps3 tak słabo sie sprzedała :-\ Jak ja na kompie na "2" poziomie trudności(a było ich chyba "5", czy "6") ledwo co z jakimiś punktami wychodziłęm :p A co dopiero na PADZIE w taką JAZDĘ GRAĆ!!??
Bo to gra dla hardkorowców jest :D
Rymcio coopa jeszcze nie grałem ale gameplay jest taki sam jak w ut2004, nie widze wiekszych zmian, w gre sie gra naprawde zajebiscie.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

vagner napisał:
Jak dla mnie SZOK wypuszczać, takie gry na konsole Szok Nie dziwie się też że gra na ps3 tak słabo sie sprzedała Niezdecydowany Jak ja na kompie na "2" poziomie trudności(a było ich chyba "5", czy "6") ledwo co z jakimiś punktami wychodziłęm Język A co dopiero na PADZIE w taką JAZDĘ GRAĆ!!??
Bo to jest gra tylko dla wtajemniczonych harpaganów ;D

Na xbox'ie jeszcze nie grałem ale za to na PC tak. Jak dla mnie grafika to nie wszystko i nadal twierdzę iż UT99 przebijał wszystkie dotychczasowe wersje. A w dodatku w UT3 akcja jest jakaś taka powolna, dużo mniej dynamiczna niż każdy inny UT.
 

xarr

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

spike200 napisał:
A w dodatku w UT3 akcja jest jakaś taka powolna, dużo mniej dynamiczna niż każdy inny UT.
To ja nie wiem w jakie ty UT grałeś, akcja w UT3 dla mnie jest szybsza niż nawet w UT99.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

Nie wiem może to jakieś takie dziwne wrażenie, ale to bieganie i skakanie jest jakby wolniejsze od tego w ut99. Nawet gra z jednym botem w ut99 często była tak szybka jak na pełnym serwerze a w tym nowym ut wtedy więcej szukasz niż strzelasz. W każdym razie jakoś mi do gustu nie przypadł.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

Super jak jest Split Screen i Co-Op ;) Zasysam bo z qumplem nie ma w co pograć ;>
 

Vegan

Banned
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

Włączyłem, pograłem - szok gra fenomenalna dla 2 osób przy jednej konsoli :) gdyby takie gry robili częściej to ja nie wychodze z domu :) naprawde polecam bo warto (szczególnie tryb warfare miód :D)
 

dariob

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

panowie jak uruchomic split screen w tej grze
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Unreal Tournament 3 .

Logujesz 2 profile.. dajesz na INSTANT ACTION.. i w opcjach rozgrywki piersza pozycja to SPLEET SCREEN dajesz na ON/YES.. a takie ja mam pytanie.. idzie po splicie grać w 4 ?? czy tylo we 2.. mam tylko 2 pady i nie mam możliwośći sprawdzenia ;P:)
 

Do góry Bottom