• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Wadliwe Analogi w Padach???

Status
Zamknięty.

Sattrab

Świeżak
Świeżak
Witam. W ciągu miesiąca zajechałem 2 analogi w dwóch nowych padach od Xbox One. tzn Lewy analog podczas wciśnięcia i obrotu daje charakterystyczny zgrzyt (stało się to po mocniejszym naciśnięciu analoga i poruszaniu). Najpierw jeden pad po paru dniach od zakupu, pomyslałem ok może jakiś wadliwy... Dzisiaj podczas gry w Forze stało się to samo z drugim padem. Nie żebym był jakimś nerwusem czy coś, padów nie katuje. Ogólnie jestem zawiedziony i zdziwiony tak słabym wykonaniem... Miałem Xb360 i 2 pady po 3 latach działały jak nowe, a upadały wiele razy na glebe i były katowane przez nerwowych kumpli... Czyżby XO podupadł na jakości wykonania?? Zakładam że nie jestem jedyny któremu to się stało..

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przecież to standard w padach z XO. Tych z x360 nie pobije nic w wytrzymałości ;) Jedynie co Ci pozostaje to wysłać te pady na serwis MS ;) Chociaż mnie w życiu gałka w padach się nie uszkodziła, a konsolę użytkuję już dwa lata...Jedynie co to mi pękło RB w padzie Elite haha...to też niezły popis wykonania MS. Pad elitarny z nazwy i ceny.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
14 dni jest w przypadku jeśli zamawiasz sprzęt online i masz dostawę do domu, nie do odbioru w sklepie. Nie wiem czy Ci ją przyjmą skoro to nie wina konsoli :)

Sattrab

Świeżak
Świeżak
Nie wymienią, byłem i pytałem. Pozostaje grać na rozebanych padach i wymieniać co miesiąc <:mad::mad::p... Do niedawna wychwalałem ze pady do Xboxa lepsze od Padów do Plejaka... No cóż, czasem trzeba się przekonać i coś kupić, żeby mieć opinię na dany temat. Zanim kupiłem XOX ogladałem mnóstwo filmów na necie co lepsze PS4 Pro Czy XOX i nikt nie przewinał tematu z wadliwymi padami....

Dubel postu kosz! // -=SETH=-

Status
Zamknięty.

Do góry