• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Wadliwe Analogi w Padach???

Status
Zamknięty.

Sattrab

Świeżak
Świeżak
#1
Witam. W ciągu miesiąca zajechałem 2 analogi w dwóch nowych padach od Xbox One. tzn Lewy analog podczas wciśnięcia i obrotu daje charakterystyczny zgrzyt (stało się to po mocniejszym naciśnięciu analoga i poruszaniu). Najpierw jeden pad po paru dniach od zakupu, pomyslałem ok może jakiś wadliwy... Dzisiaj podczas gry w Forze stało się to samo z drugim padem. Nie żebym był jakimś nerwusem czy coś, padów nie katuje. Ogólnie jestem zawiedziony i zdziwiony tak słabym wykonaniem... Miałem Xb360 i 2 pady po 3 latach działały jak nowe, a upadały wiele razy na glebe i były katowane przez nerwowych kumpli... Czyżby XO podupadł na jakości wykonania?? Zakładam że nie jestem jedyny któremu to się stało..
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
#2
Przecież to standard w padach z XO. Tych z x360 nie pobije nic w wytrzymałości ;) Jedynie co Ci pozostaje to wysłać te pady na serwis MS ;) Chociaż mnie w życiu gałka w padach się nie uszkodziła, a konsolę użytkuję już dwa lata...Jedynie co to mi pękło RB w padzie Elite haha...to też niezły popis wykonania MS. Pad elitarny z nazwy i ceny.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
#4
14 dni jest w przypadku jeśli zamawiasz sprzęt online i masz dostawę do domu, nie do odbioru w sklepie. Nie wiem czy Ci ją przyjmą skoro to nie wina konsoli :)
 


Sattrab

Świeżak
Świeżak
#5
Nie wymienią, byłem i pytałem. Pozostaje grać na rozebanych padach i wymieniać co miesiąc <:mad::mad::p... Do niedawna wychwalałem ze pady do Xboxa lepsze od Padów do Plejaka... No cóż, czasem trzeba się przekonać i coś kupić, żeby mieć opinię na dany temat. Zanim kupiłem XOX ogladałem mnóstwo filmów na necie co lepsze PS4 Pro Czy XOX i nikt nie przewinał tematu z wadliwymi padami....

Dubel postu kosz! // -=SETH=-
 
Status
Zamknięty.


Do góry