witam prosze o porade jaką kierownice wybrać

beny112

Użytkownik
Użytkownik
witam

mam pytanko jakom kierownice w miare tanią wybrać do xboxa 360 slim

i co myślicie o kierownicy APOLLO za jakieś 130 zł

pozdrawiam
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Nie ma taniej i dobrej.
Ogólnie kierownica bez forcefeedback to jedno wielkie nieporozumienie więc najlepiej odłuż sobie zakup i dozbieraj na kierownice od M$
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Do xboxa nie pasuje kazda kierownica.
Kompatybilne kierownice sa tylko 4:
1. Oryginalna M$
2. Logitech Drive FX
3. MadCatz
4. Datel

Ta ostatnia jest podobna do tej o ktorej mowisz, z tym ze to jest tragedia. Nie ma co liczyc na kierownice ok. 100zl.
Najlepsza oryginalna od FX, a druga ktora polecam to ten Logitech.

Ps. Pisze sie jaka, a nie "jakom"
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam tą kierownice bo sam używam i jest świetna!!! Idealnie jest przystosowana do gry na udach jak się nie ma innej opcji. Pedały ok nie ślizgają się! Miałem ze 3 - 4 sztuki i ta jest najlepsza, oczywiście z tych, które miałem.
KIEROWNICA MAD CATZ XBOX360 MC2 MICROCON nowość (1455172985) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Te łopatki projektował jakiś geniusz. Żeby ich dotknąć pewnie trzeba mieć 20cm palce :)
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
ja kiedys mialem ta : Kierownica Logitech DriveFX do Xbox360!!! (1449561514) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy rewelacujnie sie gralo na niej wykonczenie i dzialanie idealnie

ta kiera : KIEROWNICA MAD CATZ XBOX360 MC2 MICROCON nowość (1455172985) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy jak dla mnie porazka, strasznie plastikowa pedaly beznadziejne

ps. a granie na kolanach to juz masakra jakas heheh to juz wolal bym nie grac na kierownicy


a wg mnie najlepsza kiera obecnie to : http://allegro.pl/kierownica-mad-catz-xbox360-racing-wheel-bezprz-i1455172946.html wyglada rewelacynie, galka zmiany biegow, pedaly zrobione super tylko cena wysoka ale jakos kosztuje :]


podsumowujac najlepsza kiera w dobrej cenie to logitech :]
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
no tak co do postu kolegi 87gelu87 to tak Logitech Drive FX faktycznie jest zachwalana to musi być dobra no niestety niewiem jakie są mocowania ???
co do 2 kierownicy MAD CATZ ogulnie by mi pasowała bo nie trzeba jej mocowac tylko czy warto ją kupić ??? koszt w EURO AGD to 149zł a na alegro JESZCZE RAZ TYLE PRAWIE
no i została ta trzecia najtansza :):):) napisze tak :) już sobie kupiłem hahahaha
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
mocowanie przykrecane do blatu http://media.teamxbox.com/xbox-hardware/ss/73/1150345851.jpg

czyli ktora kupiles ?
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
ta kiera : KIEROWNICA MAD CATZ XBOX360 MC2 MICROCON nowość (1455172985) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy jak dla mnie porazka, strasznie plastikowa pedaly beznadziejne

ps. a granie na kolanach to juz masakra jakas heheh to juz wolal bym nie grac na kierownicy
Nie każdego stać na fotel specjalny, no chyba że przymocujesz do biurka jak masz 19'' monitor a nie 40'' LCD - a siedząc przed TV na wygodnym fotelu to chyba najlepsza opcja na udach ją trzymać i mieć swobodę ruchów bo ile można wytrzymać w jednej pozycji przy przymocowanej kierownicy. A właśnie ta kierownica według mnie najlepiej się nadaje
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
kolego raczej kupie MAD CATZ i cenowo i jednak na kolanach moozna trzymać a ja niestety nie mam gdzie przymocować kierownicy
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
ja mam tv 32 cale na scianie a kiere mocowalem do stolika pod laptop na wygodnym fotelu siedzialem i elegancko....

no jak ktos nie ma innego wyjscia to musi na kolanach ..... jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :]
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
ano ja tez mam u siebie tv 32 ale niestety nie mam gdzie przykręcić lub przykleić kierownicy
 

pele321

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda ze nie ma takiej kiery z 3 pedałami biegami 5/6 ręcznym ale najlepsza to chyba ta najdroższa po 500 zł
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
teraz same automaty są prawie zgadza sie kolego 3 pedały to podstawa sekwęcja moze być no i ten ręczny sama frajda
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Fanatec ma trzy pedały...
 

nwaisback

Banned
A logitech G25 działa na Slimie ?
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
Saitek 4-w-1 Vibration Wheel

Saitek 4-w-1 Vibration Wheel - Kierownica Saitek w RTV EURO AGD

a jakie opinie macie o tej kierownicy ? i czy jest pełno wymiarowa ?
 

Do góry Bottom