Własne Radio w GTA ...

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
Witam , ja mam takie pytanie czy w GTA IV można mieć własną muzyke w radiu lub gdzieś indziej ??? Jak ktoś za odpowiedź to proszę o napisanie ..

Jak by co to nie znalazłem takiego tematu :/ :confused:
 

L3fy

Użytkownik
Użytkownik
Podłączasz pendriva i naciskasz to kółko X na środku pada. Dalej powinieneś sobie poradzić. Ewentualnie jak masz dysk to wgrać muzykę i wtedy poprzez user track player ale nie wiem czy tak da radę . :)
 

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem , możesz mi to rozjaśnić ???
Umiem wgrywać piosenki ale nie do gry GTA IV , i taqk w ogóle to masz to zrobiony czy tak myślisz , żę się da ??? A jak nie wiesz to proszę o napisanie kogoś obeznanego w tej sprawie :) Z góry dziękuje :)
 

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
No i jak , nikt nie wie czy można czy nie ??
 

wojciech10

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co na zagranicznych stronach powygooglowaniu przeczytałem to można ale tylko w ten sposób że grasz muzykę cały czas poprzez Dasha, a radio wyłączasz
 

L3fy

Użytkownik
Użytkownik
Ja robiłem tak : Podłączałem pendriva / mp3 do usb . Klikałem ten krzyżyk na środku ( co się włącza/wyłącza xboxa) Na dole jest takie menu tzn. play/stop przerwijanie. klikasz play tzn. strzałke " > " i otworzy Ci się okno, a tam klikasz urządzenie przenośne. I potem wybierasz piosenki , które mają lecieć, a muzyka z radia automatycznie się wyłączy.
 

Xboxerr

Użytkownik
Użytkownik
Tylko ciekawe czy jak sie wysiadzie sie z auta to muzyka dalej leci ?
 

Bandzioch

Banned
Użytkownik
tak , bo odtwarzane jest to w tle .
 

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
Łe to dobra , heh
Dziękuje wszystkim , za pomoc znaczy próbowanie :)
Niestety to mi nie pasuje:) wolał bym coś jak w GTA SA wiec temat do zamknięcia :) !!!
 

Krizzo

Użytkownik
Użytkownik
Ej a trzeba te piosenki mkec na pendrivie, nie mozna ich na dysk zrzucic??
 

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
(...) a radio wyłączasz
jak wylaczyc radio ? :D
 

korba-dawid

Użytkownik
Użytkownik
Można w ustawieniach Gta wyciszyć radio czyli wyłączyc ( chyba że niko potrafi samodzielnie przez wcisniecie przycisku jak tak to przepraszam ) :D
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
przytrzymujesz strzałeczkę w bok tak jak od zmiany stacji, tyle ze trzymasz i radio ucichnie
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Ej a trzeba te piosenki mkec na pendrivie, nie mozna ich na dysk zrzucic??
Nie da rady wrzucić na dysk , HDD xboxa jest 'nietykalny' :D
Nie da rady na niego nic wrzucić (jedynie gry i elementy pobrane z xLIVE) ani zgrać. Chyba że... masz coś takiego za 2 stówki...

ROBSON.PL <<< :D
 

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
Nie da rady wrzucić na dysk , HDD xboxa jest 'nietykalny' :D
Nie da rady na niego nic wrzucić (jedynie gry i elementy pobrane z xLIVE) ani zgrać. Chyba że... masz coś takiego za 2 stówki...

ROBSON.PL <<< :D
Nieprawda. Muzykę można zrzucać na dysk Xbox'a. Tylko jedyny kruczek to to, że można zgrywać muzę jedynie z płyt AudioCD.

Pozdro!
 

Do góry Bottom