wszystko od początku

moogwai89

Świeżak
Świeżak
Witam, mam do Was pytanie, trafiłem na to forum dość przypadkowo, jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli Xbox 360 Premium, przerobionej. Czy może wiecie skąd ściągnąć, czy wogóle jest taki, poradnik dla kogoś kto chce ściągać i nagrywać kopie gier. Troche wstyd sie przyznać, ale myślałem, że koszty gier są troche niższe, powiem wam że u mnie jedna gierka to wydatek rzędu 30, a w przypadku totalnej nowości nawet 35 zeta. Chciałbym byście mi pomogli, po pierwsze podpowiedzieli skąd ściągać (zapewne jakaś stronka z torrentami) gry tak by były na 100% dobre, a nie jakies fake'i. Po drugie czy moglibyście mi wytłumaczyć jak co robić krok po kroku, jakich programów używać itd. Jest to dla mnie bardzo BARDZO ważne. Tylko nie mówcie, że mógłbym sam sobie poszukać na tym forum, bo gdzie nie zajrze to tematy są tworzone raczej przez ludzi, którzy sa oblatani w temacie i ciężko to wszystko zrozumieć.

Ze spraw organizacyjnych, mam xboxa 360 Premium, przeróbka, napęd Liteon (rozpoznany po kształcie tacki), na początku gdy ją kupiłem gościu w sklepie mówił, że nie da sie jej złamać, minęło z pół roku i pojawiła sie taka możliwość, nie orientuje sie za bardzo jaki to iextreme, pamiętam że jak wyszedł cod mf2 to potrzebowałem zakupić boot cd, tłumaczył mi, że są jakieś nowe zabezpieczenia.

Bardzo bym was prosił o pomoc, jak patchować gry by chodziły na mojej konsolce, krok po kroku. Z góry wielkie dzięki za uwagę
 

Kamikaze

Banned
Tu na stronie są poradniki :) wejdź w dział artykuły>iso a linki to dział niżej :)
 

add_pl

Użytkownik
Użytkownik
Stad mozesz np pobrac kopie zapasowe gier -- Games > XBOX360 - nie będę kradł

Tutaj masz poradnik jak nagrac na plytke -- http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazow-iso-windows-4.html
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Strony z grami na Klocka:
xbox-sky.pl :: Logowanie
bt.xbox-sky.cc
torenty.org
nie będę kradł.org
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Boże drogi nie kłam że nie ma poradników łopatologicznych bo są na forum dla takich jak ty i co do tego skąd pobierać to jesteś leniem na 100% patrz na dół strony ,szukanie nie boli a temat chyba do zamknięcia.
 
L

lord-stickman

Guest
Spróbuj ściągać z ftp'ów, idzie najszybciej.
 

Do góry Bottom