Wybór konsoli , pierwsza gra

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Też bym wziął pierwszą konsolę. Konsola godna uwagi, 10 gierek, pad. Jasperek sprawdza się, nie ma z nim problemów wiem bo mam. Jak będziesz już miał konsolę to może pogramy w MW3 o ile lubisz te serie:)
 

Czyku

Użytkownik
Użytkownik

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

djinsekt

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co widzę nie ma jedynie kabelka do podłączenia do monitora. Także jak będziesz chciał podłączyć do monitora to nastaw się na koszt około 50 zeta. :)
 

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik
Polecam gre Dead Space! Naprawde pojawi ci sie zajawka, co prawda nie wiem jak wyglada gra przez live, ale kampania jest super! :)
 

TagRider

Użytkownik
Użytkownik
mam do sprzedania konsolke, jezeli jestes zainteresowany pisz pw maila albo dzwon : http://tablica.pl/oferta/xbox-360-jasper-battlefield3-dysk-ID1iFsL.html
 

rencia@91

Świeżak
Świeżak
Pierwsza jest git sama mam L.A> Noire i nie narzekam ale możne będą lepsze aukcje na allegro ja poczekałam i miałam później lepszą ofertę dysk 250 GB z jedna gra ale to nic opłaca się. :) Czyku ma tu racje aby to przeczekać Pozdrawiam
 

solideral

Banned
Użytkownik
gta 4 polecam kupić
 

Czyku

Użytkownik
Użytkownik
 

Czyku

Użytkownik
Użytkownik
Wybaczcie , że upuje ale dostałem maila że za tą :

XBOX 360 PREMIUM 60GB +ADAPTER WIFI +2 PADY +GOW3 (2535303620) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - koleś chce 600 zł

no i ta

XBOX 360 + 13 gier + dysk + dodatki (2543480864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. za 650 zł - napisałem jej żeby zjechała do 600 zł

Obydwie wyglądają całkiem pokaźnie. Ta druga ma więcej bonusów ale taka cena i tyle bonusów? może jakiś chaczyk?;p

Panowie i Panie jak myślicie?
 

Do góry Bottom