wybredna konsola?

krystianspoko

Świeżak
Świeżak
witam.mam starszą białą konsolę xbox 360.mam dość dziwny problem a mianowicie w zeszłe święta w sklepie rtv euro agd kupiłem grę obcy izolacja. Owa gra potrzebowała 5gb wolnego miejsca na dysku na pliki gry. oczywiście wszystko ładnie się zainstalowało. ale po przejściu 1 poziomu gra się zawieszała na dobre mogłem tylko wyłączyć konsolę. grę odstawiłem na bok. po 3 miesiącach znowu włożyłem grę do konsoli i gra zaczęła chodzić BEZ problemu!. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. gdy pobieram demka najnowszych gier z xbox live jest podobnie. tylko że demko nie może ,,zaprzyjaźnić'' się z xboxem i konsolka ciągle się zawiesza. konsolka zawiesza się tylko przy grach które ciągle wczytują mapę gry. gry które nie instalują się na dysku chodzą bez problemu. Czy ktoś wie o co tu chodzi? bo ja już nie wiem. nie słyszałem żeby konsolka musiała się ,,zaprzyjaźnić'' z grą żebym mógł w nią spokojnie pograć. Jak ktoś wie niech pisze. Z góry dzięki.
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Wyczyść pamięć podręczną moze cos to pomoże .
 

krystianspoko

Świeżak
Świeżak
Wyczyść pamięć podręczną moze cos to pomoże .
jak obcy nie chciał mi chodzić to formatowałem dysk czyściłem pamięć podręczną i nic nie pomagało gra nadal nie chodziła. a po 3 miesiącach tak poprostu zaczęła działać więc pytam o co chodzi z moją konsolką?

Wie ktoś o co chodzi? jak ktoś wie niech pisze. Z góry dzięki

Mam jeszczę grę medal of honor airborne i z nią wszystko jest ok . tylko gry które instalują dane na dysku mi nie chcą działać. Wie ktoś o co chodzi? jak ktoś wie niech pisze. Z góry dzięki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Dysk pada
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Jak kolega wyżej dysk umiera. Miałem tak po 3tyg uzytkowania Xbox'a One .
 

Do góry Bottom