Wycena Xbox'a 360

Ice Crystal

Użytkownik
Użytkownik
Elo :D
Tak jak w temacie: pomóżcie wycenić x'pudło ;)
Jest to premium z 2006 roku, po 2 RROD'ach z pełnym okablowaniem, padem itp. bez żadnych dodatków typu drugi pad czy coś.
I nie wystawiłbym go na allegro, ale opchnął bym go qumpowi który jest pewny że go sobie naprawi a potem przerobi (więc prosze mi tu nie pisać, że nikt mi tego nie kupi :) )
Myślicie że 300 stówki to dobra cena?? :shisha
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
100zł to była by dobra cena
 

Ice Crystal

Użytkownik
Użytkownik
On sam zaproponował 200 zyla, a to że jest po prostu pewny że sobie naprawi go i będzie grał bezstresowo to jego problem :D
Czekam na dalsze propozycje :)
 
ja na falconie złapałem 2xrrod to pozbyłem sie X .
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jak kumplowi chcesz sprzedać taki wrak, to mam nadzieje że trafisz na takiego samego wała jak ty. Ja nigdy bym nie sprzedał znajomym takiego wraka, cena to 100zł
 

Ice Crystal

Użytkownik
Użytkownik
Hah widzisz tyle że on jest piratem, a ty jak widzę popierasz akcję: 'Nie przerabiam, nie kradnę' :D
A poza tym to taki qumpel, że po prostu się znamy i tyle, więc to nie jest jakiś tam przyjaciel :rolleyes:
A poza tym zaznaczam , że on wie w jakim stanie konsola się znaduje więc to czy on kupi to jego wybór :p
 
Hah widzisz tyle że on jest piratem, a ty jak widzę popierasz akcję: 'Nie przerabiam, nie kradnę'
a co ma do tego że on pirat a akir19 nie?

Powiem ci tak twoja konsola jest jak pocałować lwa w **** ryzyko ********* przyjemność znikoma :D
Miej resztki człowieczeństwa i nie sprzedawaj mu jej .
 

Ice Crystal

Użytkownik
Użytkownik
a co ma do tego że on pirat a akir19 nie?

Powiem ci tak twoja konsola jest jak pocałować lwa w **** ryzyko ********* przyjemność znikoma :D
Miej resztki człowieczeństwa i nie sprzedawaj mu jej .
. ALe on dobrze wie w jakim stanie znajduje się konsola! Powtarzam to już 2 raz :D
P.S A poza tym ja nie jestem człowiekiem :rolleyes:
 

michu282

Użytkownik
Użytkownik
Bez problemu sprzedasz, ja ostatnio spyliłem Core'a po rrodzie z xclampem za 370zł (wszystko co w komplecie w Core oprócz padzika).
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Nawet nie wiedziałem, że jest popyt na takie padło...
Jeżeli koleś wie w co się pakuje to naciągnij go na 200zł i git
 

Ice Crystal

Użytkownik
Użytkownik
Haa nawet nie uwierzycie, dzisiaj do niego gadam i proponuję 300 zl a on mówi że się zastanowi :DD :yeye:
Mam nadzieję że się zdecyduje :D
 

michu282

Użytkownik
Użytkownik
XBOX 360 ELITE + 4 GRY JAK NOWY !!! SPRAWDŹ ! (980093426) - Aukcje internetowe Allegro
Tak przy okazji, ja mam zwidy czy ta cena lekko przesadzona? za 2.5k można mieć 2 takie nowe x'y .
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pewnie kazał jakimś znajomym podbic ofertę, zauważ, że 2 ostatnie oferty są powyżej tysiąca, a ostatnia przed nimi tylko za 850zł - z całym szacunkiem ale koleś chyba głupi, że ktoś to kupi za taką cenę. Albo po prostu odwidziało mu się sprzedawac i podbil na niemożliwą cenę.
 

polop15

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie kazał jakimś znajomym podbic ofertę, zauważ, że 2 ostatnie oferty są powyżej tysiąca, a ostatnia przed nimi tylko za 850zł - z całym szacunkiem ale koleś chyba głupi, że ktoś to kupi za taką cenę. Albo po prostu odwidziało mu się sprzedawac i podbil na niemożliwą cenę.
Jak nie wiecie to się nie wypowiadajcie.
Gdyby odwidziało mu się sprzedawać, to by po prostu wycofał aukcję, gdyż jest taka możliwość, nawet jeśli zostały złożone oferty.
Nie podbijałby do tak ekscentrycznych kwot, gdyż zapłaciłby ogromną prowizję dla allegro (w tym przypadku nawet do 100zł).
Ta aukcja to ewenement.
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
300zl to chyba dobra cena ;) co do kolegi Rurek to nie ma racji, bo samego pada uda Ci się sprzedać za około 100zł ;)
 

kubawojcik

Świeżak
Świeżak
Panowie ile wezme za Falcona benq ix 1,51 z banem, najnowszy soft, pad oryginal, headset, karta 512mb microsoft, kabel hdmi, zasilacz, kable, pudelko, najnowszy soft 06.04.2010, stan idealny, 100% sprawny ??
 

Auto

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dam ci 420 zł+przesyłka :p
 

kubawojcik

Świeżak
Świeżak
no to licytuj :p moj login na allegro srubkawwa.
Pany to dobra cena ?? :)
 

Do góry Bottom