Wymiana karty Graficznej. Porady co lepsze

redman89

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie. Zamierzam wymienić swoją karte graficzną GTX 550 ti. Potrzebuje pomocy dotyczącej na jaką karte wymienić. Dodam, że szukałem w necie ale na rynek weszła karta

http://allegro.pl/karta-graficzna-gigabyte-gtx1050-oc-2gb-128bit-i6912372003.html

i nie mogę znaleść żadnego wątku który porównywałby ją z kartami GTX 760, 950 itd.
Znalazłem porównanie gdzie ma wydajność wyższą od GTX 960, ale jak to jest naprawdę, bo używana 960 jest droższa od tej z linka nowej. Co możecie poweidzieć o tej karcie 1050. Opłaca się ją brać czy nie bardzo ewentualnie jakaś alternatywa. Dodam że budżet 600zł i karta ma być nowa.

p.s. nie chodzi mi o żądne nowe gry tylko Wot na full żeby mi nie ścinało jak jest dużo wybuchów i akcji
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Reszta komputera ?
 

redman89

Użytkownik
Użytkownik
Intel i7 920, 16gb ram ddr3 1333mhz, Dysk ssd 256gb
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Na 128bitowej szynie nie bierz. Szukaj czegoś na min. 256
 

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bzdura te karty gtx1050/1050ti pomimo szyny 128 bit maja lepszą wydajność jak stare już gtx 780, więc wybór gtx1050 nie jest zły. Tylko ja bym na Twoim miejscu poszukał gtx1050ti może być najtańsza wersja z jednym wentylatorem, te karty maja niski pobór prądu i się nie grzeją, jedyne na co musisz uważać to, to że nie mają one już wyjść na monitor analogowych, więc monitor musi być z Hdmi, display port lub dvi-d. Jak chcesz wiedzieć więcej na temat kart i nowych technologii to odwiedź forum benchmark.pl, bo tu dowiesz się takich bzdur jak to że karta musi mieć 256 bit. [emoji39]
Tu masz fajną kartę https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-1050-ti-stormx-4gb-gdddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-box-ne5105t018g1f-975444/ imo warto dorzucić te 50 zeta.
 

Brolly

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To prawda 1050 ti pociągnie wiedźmina na wysokich w 30 FPS więc Wot pograsz bez problemu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

redman89

Użytkownik
Użytkownik
Dobra dzięki za odpowiedź. Chyba wezme tą ti. Temat do zamknięcia
 

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wiedźmin pójdzie na wysokich spokojnie 30 Fps, a jak pokombinujesz to będziesz mieć miks ultra, high i low i 60fps. Ja miałem słabsza gtx 960 i na takich detalach grałem 60 fps a Wiedźmin 3 wyglądał **********. Tylko trzeba pamiętać w Wiedźmin 3 by wyłączyć AA włosów. I bierz tego Palita jedna z lepiej kręcących się kart. A jak chcesz 5 lat gwarancji to w podobnym budżecie jest karta od Zotac.
A WoT to powinien na Ultra śmigać i 60fps
 

Do góry Bottom