Wymienię się kontem (stała współpraca)

Ershin666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć ogólnie pytanie czy nadal działa sposób na ustawienie konsoli domowej? Jeżeli tak to chętnie wymienił bym się mam do zaoferowania cały czas przedłużany xbox game pass ultimate, gold również. Ea pass na rok. Do tego diablo 3 najwyższa edycja, bordelands 3 ac origins, black desert, cod warzone fs17, forza 3, how to survive 2, ghost recon wildlands. Interesują mnie wszystkie assasiny, watch dogs legion.
 

grzesiek830402

Świeżak
Świeżak
Cześć ogólnie pytanie czy nadal działa sposób na ustawienie konsoli domowej? Jeżeli tak to chętnie wymienił bym się mam do zaoferowania cały czas przedłużany xbox game pass ultimate, gold również. Ea pass na rok. Do tego diablo 3 najwyższa edycja, bordelands 3 ac origins, black desert, cod warzone fs17, forza 3, how to survive 2, ghost recon wildlands. Interesują mnie wszystkie assasiny, watch dogs legion.
Na jakiej konsoli. Ja szukam chętnego na XSX.
 

Ershin666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na jakiej konsoli. Ja szukam chętnego na XSX.
Xbox one, w przyszłości x, mam zwyczaj nie kupować sprzętu na jego premierę wolę poczekać jak wejdzie kolejna wersja.
 

grzesiek830402

Świeżak
Świeżak
No ale z tego co widzę po kilku dniach użytkowania XSX to nie ma żadnego znaczenia. Użytkownicy obu konsol mogą łączyć konta.
 

Hunteri82 pl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chętny ktoś kupować wspólnie na xsx
 

Yamajczyk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja kupuję w promocjach na różnych kontach.
Mam 2 własne konta do wymiany.
Jedno z
vampyr
Borderlands 3
Bff or die
Dolby atmos
Tyler model 005
Timberman vs
Oraz konto 2
AC valhalla
Agents of mayhem
Marvel avengers
The division 2 + dlc
Tony hawk 5
Crayola scoot
Cooking simulator
Sekiro goty

Chętnie wymienię na cold war ale najchętniej z kimś na dłuższy czas i tylko jedna osoba na konto.
 

Bloodyart58

Świeżak
Świeżak
Ja mam XS mk11 ultymate chętnie zamienię na call of duty lub mortal kombat
 

Do góry Bottom