X360USB PRO Mega Bundle

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mendrzej

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam w najblizszych dniach mam zamiar przerobic swojego klocka. Nigdy wczesniej tego nie robilem ale poczytałem troche na ten temat i sadze ze raczej dam rade bez wiekszych problemow po za jednam, mianowicie nie posiadam stacjonarnego komputera same laptopy i moje pytanie do was to:
Czy przy pomocy tego pakietu: X360USB PRO Mega Bundle!! - 360 Bundle Deals - Xbox 360 - ModTraders.co.uk będę w stanie dokonać pełnego przerobienia mojego Xboxa(grubas) z napędem Lite-on'a? Czy być może będę potrzebował jakichś innych urządzeń ??
 

Papa LOLO

Użytkownik
Użytkownik
Mialem ten sam dylemat. Ale zamowilem Lizarda. Jedyny problem to zasilanie, ale mozna je pociagnac z konsoli.
 

mendrzej

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mialem ten sam dylemat. Ale zamowilem Lizarda. Jedyny problem to zasilanie, ale mozna je pociagnac z konsoli.
Co dokładnie zamówiłeś masz jakiś link do sklepu? I czy przy pomocy tego po za zasilaniem nie miałeś żadnych problemow z przeróbką ??
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Lizard to okolo 250zl. Oplaca sie dla jednej konsoli?

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
 

mendrzej

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Lizard to okolo 250zl. Oplaca sie dla jednej konsoli?

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
Opłaca się gdyż aż ponieważ jestem za granica i w mojej okolicy nie znalazłem żadnego 'magika' który by mi to zrobił a z tego co się już dowiadywałem kosz to 50euro + wysylka
 

mendrzej

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok czyli przy pomocy: Maximus 360 Lizard będę w stanie dokonać pełnego przerobienia Xboxa? Czy bardziej polecacie zakup: X360USB PRO Mega Bundle!! - 360 Bundle Deals - Xbox 360 - ModTraders.co.uk
 

Papa LOLO

Użytkownik
Użytkownik
games-box.pl , tutaj udalo mi sie znalesc lizarda. Nie mam go jeszcze, ale ma go znajomy serwisant. Chodzi rewelacja, tak przynajmniej mowi :) Ja robie zrzute z kumplami, bo na ta chwile placic 50zl* kilka konsol nie ma sensu. A flashe co pare dni.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom