Xbox 360 A pendrive...

Exe222

Użytkownik
Użytkownik
Witam.mam pytanie.
Dyski twarde xboxa są drogie(no cóż za 60zł nie kupie :D)
i myślałem nad takim pendrive:PENDRIVE 16GB NISKA CENA, BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA !!! (1456563260) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
jak myslicie czy gry które na nim zainstaluje będą normalnie działały?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Na tym zainstalujesz moze dwie gry o ile twoj dashboard umozliwia instalacje na pendrive no i ten pendrive ktory jest na aukcji to totalna chińszczyzna nie zdziwiłbym sie jak xbox by go odrzucil, a nawet jak zadziala wydajnosc takiego pena moze byc kiepska
 

Exe222

Użytkownik
Użytkownik

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Oczywiscie ze nie, musi to byc dysk 2.5 calowy no i na sata rzecz jasna
 
na kostce 16gb, zainstalujesz dwie gry, co do tego pena co pokazales lipa, X' moze go wyrzucic ale nie musi. Lepiej dysk kupic niz markowego pena za 90-120zl
 

szamannn

Użytkownik
Użytkownik
+ prędkości odczytu będzie ogromnie wolna.
 

Gucci92

Użytkownik
Użytkownik
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Nie, tylko dyski WD chodza ze slimem lub oryginalne MS
 

Gucci92

Użytkownik
Użytkownik
WD Scorpio Blue WD3200BEVT 320GB SATA II 100% GWA (1461880630) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ten już powinien chodzić na 99% WD, SATA i 2.5 cala, czy coś jeszcze przeoczyłem?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Bedzie chodzil ale konsola nie zobaczy wiecej niz 250gb, podejrzewam ze gdy wyjda slimki z 320gb dyskiem to m$ w dashboardzie odblokuje wieksze pojemnosc o ile wyjda takowe wersje, szukaj takiego dysku ale o pojemnosci 250gb no chyba ze cena praktycznie sie nie rozni to bierz 320gb, dysk ten tez trzeba przygotować zeby go widziala konsola, ale jak i czy tez w wersji slim nie mam pewnosci poczekaj na innych lub poszukaj na forum
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
uzbieraj na dysk, pendrive to jest wg mnie takie rozwiązanie "tymczasowe". pamiętaj, że Xbox zabiera sporo GB na swoje pierdoły, więc na takim penie za wiele nie zainstalujesz. Dyski są coraz tańsze, a ich jakośc w stosunku do tego pena jest masakrycznie lepsza.
 

Do góry Bottom