Xbox 360 Arcade-problem z internetem i grą

Miczas

Świeżak
Świeżak
Siema, dzisiaj wymieniłem się i mam xboxa 360 Arcade. I mam dwie gry:Battlefield Bad Company i FIFA 13. Otóż Battlefielda normalnie mi czyta, gra się bez problemów, lecz FIFY 13 nie czyta mi w ogóle, piszę żebym "przetarł płytę itp" Nie mam pojęcia czy xbox jest przerobiony czy nie. Nie znam się na tym i nie chcę próbować go otwierać bo popsuję go.. Wiecie dlaczego nie czyta mi tej gry? Płyta nie ma rys itp.

I teraz druga sprawa, podłączyłem pendrive jako "dysk twardy,karta pamięci", jak uda mi się go zaktualizować to wyskakuje mi błąd w dashboardzie, że "pamięć masowa została wyjęta", lecz pendrive cały czas jest w Xboxie. Wiecie czemu tak jest?
 

BOSS VIP PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jest pewnie s*******ona konsola >>> jest jakis blad w systemie konsoli lub jakis wirus<<< co do fify to albo plyta jest walnieta ale spowodowane z bledem systemie konsoli jedno z dwoch:)
 

Miczas

Świeżak
Świeżak
Da się to jakoś naprawić ? Przywrócić ustawienia fabryczne czy coś.
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jest pewnie s*******ona konsola >>> jest jakis blad w systemie konsoli lub jakis wirus<<< co do fify to albo plyta jest walnieta ale spowodowane z bledem systemie konsoli jedno z dwoch:)
jezu chłopie... Co do fify to ma ona zabezpiecznia CIV, bez specjalnej nagrywarki (nagrywarka Ihas) nie nagrasz jej w 100% i przez to ci wywala błąd ze ścierką. Natomiast co do pendrive'a to nie mam pojęcia czemu tak się dzieje. Może zobacz z jakimś innym penem, nie wiem pozycz od kolegi czy coś i eliminuj po kolei co może byc nie tak
 

Miczas

Świeżak
Świeżak
Btw. Fifa jest oryginalna, nie ma na niej żadnych rys. Dziś jadę kupić jakiegoś taniego twardziela do Xboxa i zobaczymy. Może jak tą fifę zgram na dysk będzie działać.

Stacja dysków jest chyba oryginalna, biała z napisem XBOX 360.. Nie znam się na tym
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Albo laser bądź napęd siada
 

Miczas

Świeżak
Świeżak
Kupiłem dzisiaj Fife 2010 [btw. za 2 euro :D] i Działa normalnie. Prawdopodobnie FIFA 13 Jest walnięta.

Edit. Po uruchomieniu Fify i wejściu do menu wywala mi grę z błędem "Przeczyść płytę miekką ściereczką.."
 

Do góry Bottom