xbox 360 podlączenie do internetu

sixaa395

Świeżak
Świeżak
Przebywam za granicą i mieszkam na farmie ostatnio założyli nam internet wifi. Laptop ktory ma wbudowaną kartę wifi wykrywa sieć ale bardzo slabo, więc zakupiłem adapter na usb i laptop lapie teraz bardzo dobry zasięg. Xbox natomiast nie może połączyć sie z siecią bo za słaby zasięg (konsola ma wbudowane wifi), czy jest możliwość podłączenia jakoś konsoli z laptopem za pomocą wifi aby internet dzialal na laptopie i konsoli?? Czy może kupić adapter do konsoli na usb ale czy to poprawi zasięg?? Jeśli to nic nie da to czy są jakieś routery żeby łapały sygnał internetu przez wifi bez podłanczania go do anteny z siecią i anteną odbierajacą sygnał??
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Możesz kablem internetowym połączyc laptopa i xboxa i ciągnąć internet z laptopa, sam tak mam i nie ma problemów z polączeniem
 

sixaa395

Świeżak
Świeżak
ale to musi być kabel croosowy czy zwykły też może być??
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie ma znaczenia
 

sixaa395

Świeżak
Świeżak
a w ustawieniach coś trzeba po ustawiać na komputerze i xboxie??
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
xbox na automatyczne ustawienia, na komupterze w ustawieniach sieci zaznacz: zezwalaj na połączenie innym użytkownikom przez ten komputer czy cos takiego
 

sixaa395

Świeżak
Świeżak
podłączyłem tak jak napisałeś zaznaczyłem zezwalaj na połączenie innym użytkownikom przez ten komputer i połączenia nie ma gdzieś czytałem że to musi być kabel crosowy że zwykły tak nie dziala wiec nie wiem
 

sixaa395

Świeżak
Świeżak
ma ktoś jeszcze jakiś pomysł
 
W

Wilk14

Guest
ma ktoś jeszcze jakiś pomysł
Jeśli na tym kablu co ty masz nie działa to podłącz przez crossowany.
 

Do góry Bottom