Xbox 360s dobra cena ?

kiziurra

Użytkownik
Użytkownik
Witam wystawiłem na olx taką ofertę http://olx.pl/oferta/xbox-360slim-250gb-2-pady-41-gier-okazja-CID99-IDde2fz.html , czy cena jest dobra , ogłoszenie jest już 2 miesiące i nikt nawet nie zadzwonił ani nie napisał.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wręcz beznadziejna za 500zl może ktoś zadzwoni lecz za 600to już będzie za duzo

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka
 

kiziurra

Użytkownik
Użytkownik
To w takim razie mi się nie opłaca tego sprzedawać, bo wydałem na to wszystko jakieś 1500zł, a teraz mam za grosze sprzedawać?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Trzymając traci i tak na wartisci

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolego za 900zl można kupić xo tak ze lepiej sprzedaj konsole osobno i gry również osobno lepiej na tym wyjdziesz bo za taką cenę będziesz miał ciężko sprzedać

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

kiziurra

Użytkownik
Użytkownik
Tylko że ja chce sprzedać wszystko naraz, bo kasa mi potrzebna na już. Jak nikt za 600zł nie kupi to już wolę sobie zostawić tę konsole :)
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja mogę wziąć sama konsole bez gier bo mi się biała podoba ale wszystko kwestia ceny

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

kiziurra

Użytkownik
Użytkownik
Sorry, ale interesuje mnie sprzedaż całości
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sorry, ale interesuje mnie sprzedaż całości
Spoko

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie sprzedasz za tą cenę, bo slimkę z 250GB można wyrwać wręcz w idealnym stanie za 360-400 pln. Sprzedaj konsolę i oddzielnie gry jak radzą koledzy, bo nikt tego nie kupi. Za tą cenę ja bym się zastanawiał jakby nawet miała kinecta :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie sprzedasz za tą cenę, bo slimkę z 250GB można wyrwać wręcz w idealnym stanie za 360-400 pln. Sprzedaj konsolę i oddzielnie gry jak radzą koledzy, bo nikt tego nie kupi. Za tą cenę ja bym się zastanawiał jakby nawet miała kinecta :)
Z kinectem to by było za dużo

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka
 

kony

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem czegoś. Kasę potrzebujesz na juz, a nie chcesz sprzedawać. Najlepiej wszystko osobno, najlepiej wtedy wyjdziesz na tym.


Wysłane z iPhone 6 Plus za pomocą Tapatalk
 

kiziurra

Użytkownik
Użytkownik
@up ,, na już,, miałem na myśli, że chcę zgarnąć kasę za cały zestaw naraz, mam już doświadczenie z sprzedażą gier na PC i było to tak, że sprzedałem jedną grę następną za tydzień itd., a ja nie mam czasu ciągle biegać na pocztę, bo mam ostatnio zapieprz w technikum. No ale skoro mówicie że osobno się bardziej opłaci, ile mogę wyciągnąć łącznie z te gry?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Za gry pudełkowe w hurcie może ze 80zł dostaniesz, osobno na pewnie trochę więcej ale i tak średnio 10/15zł sztuka. Cyfrowych nie liczę sprzedajesz je na dysku bez konta a to znaczy że są warte tyle co nic.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@up ,, na już,, miałem na myśli, że chcę zgarnąć kasę za cały zestaw naraz, mam już doświadczenie z sprzedażą gier na PC i było to tak, że sprzedałem jedną grę następną za tydzień itd., a ja nie mam czasu ciągle biegać na pocztę, bo mam ostatnio zapieprz w technikum. No ale skoro mówicie że osobno się bardziej opłaci, ile mogę wyciągnąć łącznie z te gry?
Nie mówimy że się opłaci, tylko że cena z kosmosu. Powiem tak, Konsola jakies 400 pln, gry po 10-15 pln za szt. Oblicz sobie. Konsola z kinectem była by warta jakies 550pln. Każdy kto chce więcej niż 600 pln za zestaw z Kinectem sobie poczeka lub nie sprzeda.
 

kiziurra

Użytkownik
Użytkownik
No więc wystawię za 600, profil mogę dorzucić, zobaczę czy będzie zainteresowanie
 

Do góry Bottom