Xbox Arcade za 570zł nowy?

MiQ

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Własnie upiłem konsole na tej aukcji:
http://allegro.pl/item369279355_xbox_360_arcade_65_nm_hdmi_nowy_gwarancja.html
Jakoś tanio allegrowicz ma duzo komentarzy mówi że sprowadza masowo z zagranicy tym razem ma 8szt.

Niech ktoś się wypowie czy dobrze zrobiłem.
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox Arcade za 570zł nowy?

Chyba nie bo ta wersja xboxa jest chyba w ntsc :-\
 

MiQ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox Arcade za 570zł nowy?

Po czym to poznałes? i poczym sprzedający ma to poznać oprócz kraju z którego sprowadza bedzie pisało na pudle?

A konsole dopiero wystawione schodzą jak świeże pieczywo:) Czyżby wkońcu jakaś okazja?
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Xbox Arcade za 570zł nowy?

3 dni tem sprzedawał te same z 520zł poszły w 30 minut od wystawienia aukcji.
A konsola wcale niemusi byc z usa choc to całkim możliwe jak za taką cene.
Przepłącic nieprzepacisz bo jakby co to dasz rady ją opchnąc za tyle samo ale czy ten gosc jest git to jest pytanie
 

MiQ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox Arcade za 570zł nowy?

No właśnie zaraz po wygraniu przeze mnie aukcji wysłał najpierw emaila z danymi do przelewu zaraz może minęło 5min a po 10min dzwonił do mnie i pytał się kiedy przeleje pieniądze i jaki ma podać numer tel dla kuriera. Kurcze moim zdaniem jakby ktoś chciał robić wałki na allegro to nie na takie małe pieniądze a miałem już okazję czuć się oszukanym na kwotę ponad 1000zł;/......więc jestem teraz uczulony na takie coś.
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox Arcade za 570zł nowy?

Jestem w szoku... taka cena:) Sprzedawca same pozytywy, chyba można kupować
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Xbox Arcade za 570zł nowy?

No prosze i już poszły jk świeże bułeczki.Jak dostaniesz konsoel to napisz co i jak ile czekałes może też kupie
 

MiQ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox Arcade za 570zł nowy?

No własnie jeśli o to chodzi to jestem pierwszym kupującym:p tylko teraz staram się upewnić wiarygodności i pochodzenia konsol wiem już że są masowo sprowadzane ale z jakiego kraju własnie jak piszą koledzy wyżej żeby czasami nie było NTSC, bo jak będzie NTSC to będę musiał podziękować i nie robić sobie kłopotu.


Konsole są w PAL. Moje pytanie jest takie czy to nie jest jakaś mocno zaniżona suma? 570zł za ARCADE jeszcze nie widziałem:)

UUUU było blisko gość okazał jest frajerem i nawet nie ma tych konsol:) w porę do tego doszliśmy z innymi kupującymi:)

Edit//przeo_91, nie pisz posta pod sobą!
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Xbox Arcade za 570zł nowy?

rozwin to jakos :) skad to info ?
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox Arcade za 570zł nowy?

Może nie ma bo sprzedał wszystkie ?:p
Nie a na serio to skąd takie info, mi 570zł to za mało się wydaje jak na tą konsole, przecież każdy wie że za 6450zł też szybko sie rozejdą..

gościu ma sporo komentarzy więc wydaje się rzetelny..
 

MiQ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox Arcade za 570zł nowy?

To było tak:

Odrazu jak wygrałem aukcje najpierw wysłał email z danym do przelewu i adresem całkiem odległym od Rzeszowa skąd niby pochodzi. Ciężko odpisywał na emaile. Na prośbe real foto z podpiem na jednym z kartonów konsoli (moja sztuka kaurat) napisał że nie będzie kreślił po pudełku dopóki kasa nie wpłynie na konto. Na przesyłkę za pobraniem również się zbulwersował. A co najlepsze wszyscy kupujący od niego dostali email od innego całkiem allegrowicza że to oszust i jak u niego kupować to tylko przesyłka za pobraniem. Jeden z allegrowiczów sprawdził od zakończenia aukcji ma wyłączony telefon. Na emaile już nie odpisuje:) Frajer myślał se dużo ale został już zgłoszony do allegro, być może ktoś przejął jego konto.
 

Do góry Bottom