Xbox gold

Kmiotson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, 2 dni temu z menu konsoli aktywowałem kod z 14 dniami darmowego golda. Dziś zauważyłem, że w menu z grami, aplikacjami, a także tam gdzie jest moja tak jakby tablica ze wpisami różnymi, nic się nie wyświetla. Widziałem że w promocji z gold jest dirt showdown, chciałem pobrać to pisze, że nie ma takiego elementu czy coś podobnego. Nie działa on na Xbox one? I da się sprawdzić gdzieś ile zostało mi czasu do końca obecnego abonamentu gold?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To jest tylko trial, a nie gold. Gold zaczyna się od miesiąca. Co do gier to z tym jest różnie słyszałam bajki, że da się przypisać na trialu gry z gwg, a słyszałam też, że się nie da. Ile jest w tym prawdy to nie mam pojęcia :p Triala się chyba nie da sprawdzić do kiedy jest ważny, golda sprawdzisz na koncie w subskrypcjach. Co do Dirta to jest to gra gwg z konsoli X360 i ją możesz przypisać tylko przez stronę www. W XO nie ma póki co takiej opcji. Ale gier z 360 nie przypiszesz przez www bez dodania karty płatniczej/kredytowej/debetowej do konta. Bez karty można grę przypisać tylko przez konsolę xbox 360.
 

Kmiotson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak przepisałem sobie kartę z PayPal, przez którą kupiłem ea acces to będzie? Czyli muszę aktywować golda i będzie wszystko już ok tak?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak przepisałem sobie kartę z PayPal, przez którą kupiłem ea acces to będzie? Czyli muszę aktywować golda i będzie wszystko już ok tak?
Nie, to jak masz kartę przy pp dopisaną czy tam dodaną (ale odczepioną po weryfikacji) to wejdź na stronę http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/DiRT-Showdown/66acd000-77fe-1000-9115-d802434d0845 i dodaj go przez www. Powinien przejść. Jeżeli nie da rady tzn, że musisz golda sobie minimum miesięcznego dodać :)
PATRZ UWAŻNIE PRZY ZATWIERDZANIU CZY PISZE, ŻE JEST TO BEZPŁATNE PRZYPISANIE GRY, ŻEBY CI KASY NIE ZJADŁO Z KARTY ;)
 

Kmiotson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak wszedłem w ten link na komputerze, to piszę, że mogę kupić ja za 59 zł lub pobrać demo. Zaś te 2 gry, jak Thief i Killer Instinct mogę pobrać za darmo
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak wszedłem w ten link na komputerze, to piszę, że mogę kupić ja za 59 zł lub pobrać demo. Zaś te 2 gry, jak Thief i Killer Instinct mogę pobrać za darmo
No fakt, gier z x360 nie da się przypisać nie posiadając golda, myk z trialem działa na grach z XO. Więc musisz poczekać, aż trial się skończy i wtedy wbić golda min.miesięcznego :)
 

Kmiotson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam 2x 3 miesięczne :) tylko nie wiem czy czekać do 12 stycznia kiedy trial się skończy czy może już to zrobić i wtedy będę miał te 3 miesiące +resztka triala?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam 2x 3 miesięczne :) tylko nie wiem czy czekać do 12 stycznia kiedy trial się skończy czy może już to zrobić i wtedy będę miał te 3 miesiące +resztka triala?
Nie da się łączyć triala z goldem, dopiero jak się skończy jedno, albo drugie to będziesz mógł dodać.
 

Do góry Bottom