Xbox live 48h Hurt duża ilość

gumbas666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak w temacie
Posiadam na sprzedaż dużą ilość kodów 48h
Działają PL/EU/US ( Nie wymagają zmiany regionu )
Na tą chwilę cena 2,5 zł szt. przy kupnie powyżej 20 szt.
Wszelkie info pod numerem GG 50917376

Możliwa wymiana za doładowanie do t-mobile (tylko i wyłącznie kod)
1 x 5zł = 1 kod
1 x 10zł = 3 kody

Na pytania typu ile za 100,200,300... sztuk nie odpowiadam, jeśli ktoś nie umie policzyć ile jest 2,5x100,200,300... niech poprosi o to rodziców,ja nie mam czasu na udzielanie korepetycji z matematyki.
 
Ostatnia edycja:

przemko466

Banned
Użytkownik
Wszystko w należytym porządku, szybka transakcja. Polecam
 

morsiu12

Użytkownik
Użytkownik
Szybko i Profesjonalnie! Polecam
 

gumbas666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
UP
 

mixerowns8

Użytkownik
Użytkownik
Polecam w 100% :)!
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja tylko wpadłem, żeby polecić kolegę @gumbas666 oraz jego kody!
Kontakt przez (archaiczne co prawda) gg szybki i bezproblemowy natomiast to co najważniejsze to kody śmigają!
Działa granie po sieci oraz DwG.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanko czy te 48H triale dają możliwość zniżki na zakup gier na x360 jeśli : a ) nigdy nie miałem na koncie abonamentu xbox live Gold ; b) miałem abonament xbox live Gold i wygasł i wtedy doładuję trial 48h lub inny bo ostatnio sprawdziłem kody 14 dni trialowe po upływie rocznego golda i nie dają zniżki na x360 tak samo gier nie da się z x360 pobrać w ramach golda co miesiąc a kartę paypal mam przypisaną od dawna jak miałem jeszcze Golda rocznego , co dziwne na XO wszystko działa ok i zniżki i gry z XO też można w ramach golda pobrać za free , jak to jest w końcu bo na stronach m$ też inne rzeczy piszą a z forum co innego ludzie piszą?
 

gumbas666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W sumie sam odpowiedziałeś sobie na pytanie :). dzięki trialom możliwe jest pobieranie gier GWG , zniżek DWG (ale tylko na xbox.com) granie online na wszystkich profilach ale wszystkie te dobrodziejstwa dostępne są na XONE. na X360 niestety nic nie zdziałasz i nie jest to zależne czy 48,72,7 czy 14 dni, są to triale. na x360 wymagany jest status Gold czego niestety nie dają triale. na XONE jest inaczej tam nie jest wymagany status Gold do powyższych działań.
 

gumbas666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
UP
 

warrrkek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po ile kody w hurcie? PW
 

gumbas666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
UP
 

gumbas666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
UP
 

Do góry Bottom