Xbox LIVE z internetem PLAY ONLINE ?

Syhiam

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam takie pytanie: mianowicie mam internet PLAY ONLINE i czy moge go w jakis sposb podlaczycdo Xboxa ? jesli tak to w jaki sposob? a drugie pytanie czy jesli zbanuja mi onsole to czy moge grac prtzez jakas inna strone? bo slyszalem o czyms takim... Z gory dziekuje za pomoc!
 

dawidldz

Użytkownik
Użytkownik
jest coś takiego jak Xlink kai lub leaf.Aternatywne sieci dla XBL
 

Syhiam

Użytkownik
Użytkownik
dzieki a jak mozna podlaczyc ten internet pod Xboxa?
 

Qbala12

Użytkownik
Użytkownik
Modem play podłączasz do kompa , od kompa kablem rj-45 łączysz xboxa i tylko w ten sposób możesz mieć internet w konsoli(http://xboxforum.pl/poradniki-f28/siec-podlaczanie-neostrady-radiowki-bez-uzycia-routera-1136.html).<--Sam się tak łączyłem z xboxlive,tylko internet bezprzewodowy jest niestabilny i nie nadaje się do grania po sieci. Jeżeli chciałeś podłączyć modem np. Huawei e220 pod xboxa i mieć neta to niestety nie ma takiej możliwości.
 

Syhiam

Użytkownik
Użytkownik
wielkie dzieki
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
nie licz na to ze będziesz mógł grac komfortowo .Wysoki ping murowany
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Z resztą jestem ciekaw rachunku za siedzenie na necie na Live. :D
 

dawid112

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tez mam PLAY ONLINE i windows 7 w jaki sposob mam skonfigurowac kompa zeby mi diałał xbox
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, odświeżam temat, mam pytanie, jak podlaczyc internet do Xbox-a przy pomocy Play Online i routera?? Posiadam modem Huawei podlaczony do laptopa, jak zrobić to aby internet byl bezprzewodowo? mozna jakos przez router dodatkowo??
 

mateuszx20

Użytkownik
Użytkownik
Są routery z opcją podłączenia do niego modemu GSM, zapewne takiego nie posiadasz. Wiem, że jak ma się przykładowo internet po kablu to można stworzyć połączenie Ad-hoc i wtedy laptop działa mnie więcej jak punkt dostępowy, nie wiem jednak jak to się ma do internetu mobilnego. TUTAJ masz temat jak utworzyć takie połączenie w XP, próbuj.

Nie wiem jaki masz wykupiony abonament w Playu ale nie liczyłbym na granie online (zbyt duże pingi) czy też na ściąganie demówek, dzisiaj zajmują one najmniej 1GB, nie to co kiedyś 50MB :). Całą resztę możesz zrobić na stronie XBL.
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mam w miare internet, mam 15 giga miesięcznie + bez limitu danych od 24-9 rano za 49zł więc nie jest źle, wtedy sciągałbym dema filmy itd i może w coś online pograł, zależy od pingów.
Mam Windows 7, router mam tp-linka bez opcji podlaczenia modemu.
 

mateuszx20

Użytkownik
Użytkownik
Na dobre pingi bym nie liczył, nawet w środku nocy, miałem kiedyś internet z Play więc znam ten ból. Próbuj zrobić tak jak w linku, który Ci podałem. Myślę, że robi się to analogicznie. A jak nie pójdzie, to zawsze zostaje pewniejszy sposób jakim jest podłączenie xboxa kablem do laptoka.
 

TigraTeam

Banned
Są routery z opcją podłączenia do niego modemu GSM, zapewne takiego nie posiadasz. Wiem, że jak ma się przykładowo internet po kablu to można stworzyć połączenie Ad-hoc i wtedy laptop działa mnie więcej jak punkt dostępowy, nie wiem jednak jak to się ma do internetu mobilnego. TUTAJ masz temat jak utworzyć takie połączenie w XP, próbuj.

Nie wiem jaki masz wykupiony abonament w Playu ale nie liczyłbym na granie online (zbyt duże pingi) czy też na ściąganie demówek, dzisiaj zajmują one najmniej 1GB, nie to co kiedyś 50MB :). Całą resztę możesz zrobić na stronie XBL.
demko mass efect 3 sciagniete w 2 godz z liva na playu:)
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
na pewno mam szybsza predkosc niz wczesniejszy internet, wczesniej mialem maks 60-70kb/s, pobawie sie sprobuje jakos podlaczyc bezprzewodowo. :)
 

mateuszx20

Użytkownik
Użytkownik
demko mass efect 3 sciagniete w 2 godz z liva na playu:)
Spoko, ale nie miałem na myśli, że demo będzie ściągać się 2 dni, tylko że internet mobilny w większości ofert ma znacznie ograniczoną ilość danych możliwych do ściągnięcia :) zresztą nie róbmy offtopu.

Rafcio007, daj znać jak Ci poszło, może komuś jeszcze się to kiedyś przyda.
 
Mialem play online, router gsm tp link mr3420. W cod byly lekkie lagi, w gry typu fifa nie dalo sie grac, pingi 100-130. Jednak radiowka bez limitów lepsza.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Przenosze do odpowiedniego dzialu.

@autor
Nastepnym razem staraj sie dobrac dzial lepiej odpowiadajcy Twojemu pytaniu.
 

patek_85

Świeżak
Świeżak
5 mega stacjonarnego internetu wystarczy zeby smigac online np w bfa3 lub fife? pytam poniewaz dopiero bede zakladal konto i chce sie zorientowac jak to jest, z gory dzieki !
 

magdzina25

Świeżak
Świeżak
mam Play Online podłączonego po kablu z Xboxem za pomocą udostępnienia przez kartę sieciową
żadnych zacięć, gram płynnie w COD, BF3 itp niezależnie od pory dnia
 

Do góry Bottom