Xbox nie zalicza archievementór i "wywala" z konta...

GTX

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich,

mam problem z archievementami, bo xbox mi ich poprostu albo nie zalicza:mad:
w ACB mam 100% głównej fabuły a za zabezpieczenie jabłka bodajże 50G ni ma, i chyba podobnie jest w SCC
albo w AC II, Naughty Bear, Halo REACH i w czymś tam jeszcze wgl. nie są pokazane ani zrobione ani do zrobienia.
Tak jak bym zainstalował grę na dysk ale w nią nie zagrał.
Hmmm... poza tym kiedy kończę grę i wychodzę do dasha to pokazuje mi się moja nazwa, ale mam 0G i 0 gier, po resecie konsoli wraca wszystko do normy...:confused:
A i przy ACII pokazuje mi się co chwila komunikat że nie mogę zapisać gry, ale kiedy resetuje konsolę zaczynam wtedy kiedy zakończyłem...
Trochę to denerwuje bo ACII nie ma multi i miałem już "calaka" na PC więc 1k G na spokojnie by wpadło a tu zonk.:(
(Gry to piratki, przerobiłem x-a w tym roku a przed flashem ściągałem wszystkie aktualizacje)
Że w Halo się nic nie pokazuje to się nie dziwię bo archiev-y lecą dobiero od normala^.
Proszę o pomoc.
 

Kipomek

Banned
robiles nowy profil ?
 

mihcal5

Banned
przerobiona konsola czy nie ? Tzn. bardziej chodzi mi o to czy gry masz oryginały ?
 

Kipomek

Banned
przerobiona konsola czy nie ? Tzn. bardziej chodzi mi o to czy gry masz oryginały ?
(Gry to piratki, przerobiłem x-a w tym roku a przed flashem ściągałem wszystkie aktualizacje)
nauczyli Cie czytac? po co by przerabial konsole jakby mial orginaly ?
 

GTX

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odpowiedzi mam 2 konta, ale nie uruchamiałem gier na 2 (było tylko do split-screen-a) a te dziwne sprawy dzieją się tylko przy/po graniu na piratkach, najbardziej mnie interesuje dla czego po np. przejściu ACB czy SCC zeruje mi się profil (?).
Lecę sprawdzić czy tak samo jest na 2 koncie, jeżeli tego nie będzie to trochę mi szkoda tego 1 bo mam 1460G, ale trudno.
Za moment wy-edytuję posta i napiszę czy zadziałało.

EDIT:
Hmmm..... myśle że przez przypadek instalowałem grę na 2 koncie i na nim są pokazane archiev-y, ale to rozwiązuje tylko broblem AC2
bo np. Naughty Bear-a instalowałem dziś na 1 profilu i kaszana...

EDIT2:
Usunąłem wszystko i zainstalowałem od nowa na nowym profilu i od wczoraj męczę ACII, przez weekend spokojnie przejdę SCC albo ACB i napiszę czy zaliczyło mi ostatnie archievmenty.
Jak narazie w ACII nie ma problemów mam 440G.
(za pierwszym razem miałem koniec fabuły przy 65%gry teraz będzie chyba mniej niż 50 bo nie robię misji pobocznych)
 

Do góry Bottom