xbox problem

mlooody

Świeżak
Świeżak
Witam
Ostatnio zakupilem xboxa 360 slim 4gb ktory posiada Rgh.
Nie mam na nim zanstalowanych zadnych programow ,mam je na plycie ale nawet nie wiem jak sie za to zabrac.
Czytalem troche ale nic nie moge zrobic.Jak zainstalowac te wszystkie frestyle dashe xexmenu itp zebym mogl odpalac gry.
Posiadam dysk zewnetrzny 300gb ale nie wiem jak zainstalowac z tego dysku ktorys z tych programow.
Konsola widzi ten dysk ,ale kiedy wrzuce na niego np. freestyle dash to nigdzie go nie moge znalesc ,jest napisane ,ze ten dysk jest pusty
jestem w tym kompletnie zielony ,wiec moze mnie ktos pokierowac jak to wszystko zrobic od 0? bardzo bym byl wdzieczny
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nakieruje cię dział JTAG RGH tematy dla zielonych. W skrócie skopiować FSD oraz launch.ini ze ścieżką do pliku startowego FSD
 

mlooody

Świeżak
Świeżak
No wrzucilem na plyte cd xexmenu ktore bylo podane w linku i kiedy wsadzilem ja do napedu to nic sie nie dzieje , ww okienku strona glowna jest tylko napisane dysk z roznymi materialami , ale nie moge tego otworzyc
 

TigraTeam

Banned
No wrzucilem na plyte cd xexmenu ktore bylo podane w linku i kiedy wsadzilem ja do napedu to nic sie nie dzieje , ww okienku strona glowna jest tylko napisane dysk z roznymi materialami , ale nie moge tego otworzyc
odpal z pena Homebrew Connection ť How to install XeXMenu or FSD installer on a USB Key
 

mlooody

Świeżak
Świeżak
a masz moze link do tego xexmenu co on podaje w poradniku? bo ten moj jest w wersji iso i nie mozna go otworzyc tym programem xtafgui
 

TigraTeam

Banned
 

mlooody

Świeżak
Świeżak
Kurde zrobilem wszystko tak jak w poradniku i nic sie nie wyswietla ;/
 

Do góry Bottom