XBOX SKY Od początku do Końca

Whisky

Świeżak
Świeżak
Witam!!!
Pisze w tym temacie poniewaz biorac pod uwage ilosc postow na tym forum zaliczany jestem do swiezakow(choc za takiego w dziedzinie xbox sie nie uwazam) i tylko tu moge o cokolwiek zapytac a wiec...

Moze mi ktorys z szanownych kolegow wytlumaczyc jak moge zaczac sciagac z xbox sky??? Jakies 2 tygodnie temu trafilem na otwarta rejestracje ale wszystkie ******** ktore probuje sciagnac wyswietlaja mi sie w utorrent na czerwono tak jakby cos je blokowalo. Wyczytalem gdzies ze trzeba miec 3GB uploadu i ratio minimum 0.3 zeby sciagac nowsze ********(bodajze 48h po wstawieniu) A co jesli chce sciagac stare gierki ?? Zaznacze odrazu ze porty w Utorrent odblokowalem i DHT wylaczylem nie mam zadnego firewalla wiec nic mi raczej nie blokuje. Wiec teraz pytania.
Czy te 3GB uploadu i ratio 0.3 potrzebne jest do sciagania tylko nowych torrentow czy wszystkich??
Jesli na wszystkich to jak mozna nabic te 3gb jesli nic nie moge sciagnac a gdy klikam w zakladke Upload w xboxsky to wyswietla mi sie ze nie mam dostepu do tej strony.

Niech sie Gora na mnie nie wkurza ale szukalem najpierw zanim tu napisalem i konkretnej odpowiedzi nie znalazlem.A wiec prosze o szybka i konkretna odpowiedz od A-Z :) dziekuje i Pozdrawiam!!!
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
muisz zaczac sciagac zaraz po rejestracji.
pokaz screena z tego bledu (zakladka trackers)

moze uzywasz zlego programu
 

Do góry Bottom