Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem otóż zastanawiam się nad przerobieniem nowej 360 softem Xtreme 5.3 ale czy on jest dobry ? Nie zależy mi aż tak na graniu przez sieć ... Czy wszystkie gry mi będą działać na tym sofcie ?
 

djkamilos

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

Będą dzialać wszystkie ale możesz latwo dostac bana. Nie tylko za granie na live, ale też za pobieranie aktualizacji itp (widziałem takie przypadki).

Dlatego polecam ixtreme 1.4.1, wg mnie jest lepszy

PS: Jaki masz napęd ??
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

BENQ
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

No to przerabiaj ixtreme 1.41, właściwie wszystkie gry już mają stealth patcha więc nic nie musisz kombinować a przez sieć też zagrasz.
 

djkamilos

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

Tak wiec polecam iXtreme 1.4.1 Sam mam BenQ i ten flash i wszystko dziala idealnie. Naped czyta nawet najtańsze płyty
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

Problem w tym że konsola jest już przerobiona a ja przymierzam się do kupna jest też jedna z ixtremem 1.41 ale ta z Xtreme 5.3 ma 45 gier i kosztuje o 50zł taniej :)
 

djkamilos

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

Zawsze można zmienić flash :)
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

45 gier ? to rozumiem ze kolega rezygnuje ze szkoly ;)
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

Kolega już dawno po szkole jest i się nudzi :D oprócz tego że jeżdżę rowerem to nie mam co robić .
 

Santi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

ja tez jestem po szkole i mam az 1 gre do tego orginalnego AC :-\ czekam za przerobka w sobote jade zadzialac, mialem Liteona ale po serwisie mam BENQ (szczescie) :p to tearz juz wiem jaka wersje flasha dac TY.
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

Santi jak to możliwe że serwis z Liteona zmienił Ci na Benq przecież żeby napęd działał musisz podać klucz poprzedniego napędu a z liteona nie można odczytać ... Co to za serwis bo chętnie bym skorzystał :)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

Widocznie wymienilimu tez plyte glowna...
Bierz iXtreme, gadanie, ze na Live Ci nie zalezy jest malo warte, bo ja tez tak mowilem, a pozniej musialem jezdzic i tracic czas na jakies reflashe z Xtreme na iXtreme. :)
 

Santi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

Cux ma racje musile mi plyte wymienic, a X poszedl do M$ wiec sie ciesze ze sie "na starcie chrzanil", chyba ze zle sprawdzalem, mam biale kable pod napedem. Tez chce przerobic na iXtreme teraz to chyba juz norma. tylko nie wiem na jaka predkosc sie zdecydowac :-\
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

Bierz 8x najlepszy wybór... wszystkim go polecam bo moim zdaniem jest najbardziej kompromisowy cichszy napęd i dobrze i szybko odczytywane gry :)
 

Santi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme 5.3 czy to dobre przerobienie

:D to to dzieki bardzo;) duzo ludzi bierze x5 albo x12 z tego co wiem to 12 jest taka jak niesflashowany naped to prawda? iksa mam od jakis miesiaca ztego u mnie jest 2 tygodnie wiec nie wiem co i jak z tymi przerobkami...
 

Do góry Bottom