Zgrywanie save z konsoli RGH

Rapzes

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Czy jest jakiś sposób na zgranie save'a z gry np. Borderlands 2 na pendrive? Chodzi o to żebym mógł go później przerobić. ( W Modio lub Horizonie)

Dzięki.

PS: Dodam że jeżeli chce przenieść save z poziomu oryginalnego dasha to wyskakuje komunikat : Nie można przenieść elementu między profilami. (ale to chyba normalne)
 

akimata

Użytkownik
Użytkownik
tak
wchodząć w system>pamięć masowa i hdd można wejść w folder z savami i skopiować je na pendriva

można to też zrobić przez ftp, ale nie podam ci teraz jak dokładnie to zrobić
 

Rapzes

Użytkownik
Użytkownik
edit.

Jeżeli chce przenieść save z poziomu oryginalnego dasha to wyskakuje komunikat : Nie można przenieść elementu między profilami. Jednak dzieje się to z większością gier, pare zapisów udało mi się w ten sposób uzyskać.
Jeżeli da się je jakoś wyciągnąć (te pierwsze) to prosze o odpowiedź.
Było by miło jakby ktoś podał sposób z ftp.
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
Ale po co przez ftp? Możesz od razy na pendrive i nie musisz sie bawić w podłączanie do PC. W folderze content są takie foldery lub folder. Jak masz RGH to napewno masz tam folder 000... i są jeszcze inne (te inne to są profile jak masz tylko jeden profil na konsoli to będzie ci prosto ten właściwy odnaleźć). Możesz też sprawdzić w horizon ten kos kopiując profil na pena i wkładając go do horizon i tam jest taki długi kod i jeśli będzie tam taki sam kod w horizon i w folderze content to znaczy że to ten folder. Następnie wchodzisz do tego folderu szukasz title id gry (tej z której chcesz wyciągnąć save) i tam masz savy. Wiem że dziwnie napisane ale dokładniej nie mogłem bo robiłem to dosyć dawno więc... Może koledzy z forum ci to trochę rozwinął ale myślę że coś z tego zrozumiesz :D
 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
No to przenieś swój profil na pena a dopiero później save w ten sposób przeniesiesz go bez problemu

Wysłane z mojego GT-S6500D
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przez FTP jest również prosto. Wystarczy, że wejdziesz do tego katalogu:
Content \ ID profilu \ 5454087C \ 00000001 (o ile się nie mylę, ale tam powinien być tylko jeden folder) \ tutaj będą pliki z save
A następnie skopiujesz na PC i odpalisz sobie w jakiś modding tool :)


Tutaj tutorial w razie czego:
http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-przesylanie-plikow-przez-ftp-w-jtag-105663/
 

Do góry Bottom