Zgubiony DVD-KEY.

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Mam problem odnosnie mojej konsoli. Zgubiłem klucz DVD-Key. Nie mam pliku (w sumie to jest ale na zepstuym pendrive, a naprawa droga). W napędzie nie ma oryginalnego klucza, bo kiedyś przez moją głupotę wgrałem inny, teraz tego bardzo żałuję. Firmware tp prawdopodobnie 1.6 non-stealth, a oprogramowanie konsoli jest nowe. Chcę się tylko zapytać czy mogę jakoś odzyskać klucz, może to być dowolny sposób, jakieś cięcie czy coś w tym stylu, byle żebym odzyskał go. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje! Pozdrawiam!
 

T0Mmy

Banned
W liteonach trzeba ciąć ścieżki w napędzie .
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Da się wyciągnąć klucz z płyty głównej, jeśli w konsoli masz dasha 7371 lub niższego.
Jeżeli dash wyższy, to z tej konsoli już nic nie będzie -> na części.

Spróbuj odzyskać klucz z tego pena.
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Kurczę! Własnie zobaczyłem, że zamiesciłem temat w złym miejscu. Chodzi mi o XBOX 360 i bardzo proszę o przeniesienie tematu. TOMmy, chodzi ci o XBOX 360? A jak tak to czy mógłbyś bardziej rozwinąć tą wypowiedz ?
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Odzyskiwanie plików z pendrive to najtaniej 200 zł, a jeszcze ten plik jest chyba usunięty - niby nie jest to problem, lecz nie wiadomo czy jakiś inny plik tego nie nadpisał. A Dashboard jest nowy - tak jak pisałem, większy niż 7***
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Możesz już przeznaczyć tą konsolę na części. Nic się nie da zrobić.
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Wielka szkoda! A jakby ktoś kiedyś umożliwił DOWNGRADE Dashboard'a to dało by się? Z tego co się orientuję to już w nowym cos się wypala czy coś.
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Możemy sobie pogdybać, póki ci downgrade jest nie możliwe, co będzie "kiedyś"? Nie wiadomo.
 

T0Mmy

Banned
Kurczę! Własnie zobaczyłem, że zamiesciłem temat w złym miejscu. Chodzi mi o XBOX 360 i bardzo proszę o przeniesienie tematu. TOMmy, chodzi ci o XBOX 360? A jak tak to czy mógłbyś bardziej rozwinąć tą wypowiedz ?


Tak chodzi mi o xbox 360:) cięcie ścieżek będzie napewno tańsze . Myślę że za 100 zł już ci to zrobią . Lecz niech robi to ktoś kto sie zna bo inaczej masz po napędzie
 

Nowicjusz

Użytkownik
Użytkownik
jakiś ekspert mógłby zrobić Full Dump
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Ale nie rozumiem, czyli jeśli zrobie te cięcie scieżek to odzyskam klucz? Mogłbys mi wytłumaczyć na czym to polega, dlaczego przez jakies ciencie mam odzyskać klucz? Znam pewnego fachowca - on jest w takich rzeczach dobry, mógłbym to dać mu, lecz najpierwsz potrzebuję wszystko krok po kroku jak to zrobić. I na czym polega ten Full Dumb ?
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Chciałem jeszcze dodać, że na tym napędzie nie ma wgranego oryginalnego FW - tam on nie siedzi. Jest wgrany inny, nie prawidłowy, czy na pewno można to załatwić poprzez cięcie ścieżek ?
 

T0Mmy

Banned
o jest mały zabieg na płytce napędu. Trzeba przeciąć te 3 ścieżki zgrać
firmware z konsoli (czyli cały flash z kluczem itp)
Potem można to wszytko polutować i wgrać nowy firmware (Np. LT+ )
 

Gumis1985

Banned
ja nie wiem ale coś tutaj nie gra, zakładający temat napisał ze w napędzie nie ma właściwego klucza, więc jak go chcecie odzyskać....??? Poprzez full dump? niby jak bo mnie to ciekawi.... ?! ajk wgrany jest zły klucz do napędu to już kaplica.. co innego jak kolega chce powiedziec że FW jest nieoryginalny czyli iXtreme nie OFW. TO wtedy jak masz 1.6 to może wyciągnąć z keya z ixtreme nie trzeba ciąć ścieżek, zalęzy od metody i od tego czy przedewszystkim masz litka czy np banka lub sammiego. Jak masz litka to można np LT Switcha kupić i samemu bez lutowania w 10 min montujesz i odzyskujesz klucz, robisz FW Full dump i wgrywasz fw. Jeżeli zainteresowany czymś takim w dziale giełda jest ogłoszenia z LT Switchem które niedawno wstawiłem.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe gumis jak ty montujesz tego LT switcha bez lutowania :D:D:D sam sobie zaprzeczasz
po zamontowaniu LT switcha gwarancja na xboxa bye...bye.. :D ot gumiś wymyslił
 

myszer

Banned
Użytkownik
mam pytanko kupiłem konsole jasper z 2008 roku przerobiona 1.61 i gosc nie dał mi dvd keya mam litona w x boxie i o toz to czy bez klucza bede mogł przerobic fw na lt+
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
pytanie tylko po co robić ten full dump jeżeli autor powiedział, że ma wgrany zły klucz ? Dobra powiedzmy, że zrobi tego dumpa ale co mu z tym jeżeli JungleFlasher pokaże ten ZŁY DVDKEY?

mam pytanko kupiłem konsole jasper z 2008 roku przerobiona 1.61 i gosc nie dał mi dvd keya mam litona w x boxie i o toz to czy bez klucza bede mogł przerobic fw na lt+
musisz jakoś odzyskać dvdkey. Bez niego NIC NIE ZROBISZ!
przerobiona 1.61 więc spróbuj metodą "dummy from ixtreme" - spokojnie nie trzeba ciąć.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tylko po co ten cały śmietnik. Nie prościej napisać mu wprost.
Twoja konsola to wrak nie masz dvd key i nie odzyskasz go już. Żadne litanie podcinanie żył i inne metody nie pomogą w tym.
No chyba że jak wspomniałeś klucz jest na pendrive, kupić drugi i podmienić kość jeśli ta jest sprawna
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Dobra to teraz i ja zadam pytanie bo przymierzam się do LT+, ale nie mam klucza, mój DVD-Rom to Benq z firmwerem 1.6 na pokładzie. Czytając ten wątek trochę się przestraszyłem bo byłem święcie przekonany że posiadając firmwer poniżej LT w DVD-romie to odzyskanie klucza to jeden klawisz w JungleFlasher?
 

adwert

Użytkownik
Użytkownik
Lubie wasze porady.
Zobaczyliście ze "mam wgrany zły klucz" i już wszystko wiecie. Może byście się dopytali ?? Ja z doświadczenia wiem ze ludzie jak nie wiedzą o co chodzi to źle to nazywają.

Pytania do autora wątku? co oznacza ze masz wgrany "zły" klucz ? Gry ci działają na tym xboxie ?
 

Do góry Bottom