Czy kupilbyś jeszcze raz XO ?!

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
@akir czy zakładanie nowego konta to jest rozwiązanie problemu? Czy za każdym razem jak Ci auto nie odpala zmieniasz silnik ? Może i tak robicie, właśnie czytam forum i szukam rozwiązań. A co z grami jakie mam już na koncie etc. muszę je jakoś przepiąć, czy mieć dwa konta na konsoli podłączone. Dzięki za odp.
Nie porównuj zupełnie innych problemów do swoich l. Nie każdy mechanik naprawi ci twój samochód.... Załóż nowe konto a nie stwarzaj problemów

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Wezyr87

Świeżak
Świeżak
Jasne, że bym kupił. Szczerze to miałem wątpliwości jaką konsolę wolę, ale kilku dniowa styczność z PS4 Slim rozwiała moje wątpliwości. Do konsoli konkurencji przyciągały mnie jedynie niektóre exy- ale samo wykonanie PS4 jak i pady, które sprawiają wrażenie tandetnej zabawki z chińskiego bazaru zniechęciły mnie to tamtej konsoli. Co z tego, że tamto ma lepsze bebechy skoro grzeje się i wygląda tragicznie (oczywiście to tylko moje zdanie). Xbox One S wygląda solidnie i działa bez zarzutu, przy czym ma dobre chłodzenie. Pady do tej konsoli to majstersztyk. Gry również kozackie i jeszcze wsteczna kompatybilność oraz pół roczny darmowy Gold.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Oczywiście, że tak. Siedzę w xbox'ach od "jedynki", więc nie wyobrażam sobie inaczej [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
Dlaczego by nie zaczęło się od starej generacji którą brat pierwszy raz kupił i grę Halo, i od tamtej pory zaczęła się zabawa teraz czekam aż kupię XOX może w przyszłym roku.
 

Thunderer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Osobiście bym już nie kupił, zawiodłem się mocno na ms w kilku sprawach i jeśli nowy xbox nie będzie miał wstecznej kompatybilności to przesiądę się na ps5. Od słabej jakości pada który po pół roku spokojnego grania zaczął mieć problemy z przyciskami, buczeniem w środku elektroniki i zaczął plastik skrzypieć aż po lagujące ui i częste błędy e coś tam wraz z nieczytamiem płyt. Po serwisie odesłali mi Xboxa nie naprawionego i zabrali oryginalne pudełko rzucając sprzęt do jakiegoś średnio pasującego do sprzętu bez jednej ścianki ochraniającej przez wstrząsami.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Osobiście bym już nie kupił, zawiodłem się mocno na ms w kilku sprawach i jeśli nowy xbox nie będzie miał wstecznej kompatybilności to przesiądę się na ps5. Od słabej jakości pada który po pół roku spokojnego grania zaczął mieć problemy z przyciskami, buczeniem w środku elektroniki i zaczął plastik skrzypieć aż po lagujące ui i częste błędy e coś tam wraz z nieczytamiem płyt. Po serwisie odesłali mi Xboxa nie naprawionego i zabrali oryginalne pudełko rzucając sprzęt do jakiegoś średnio pasującego do sprzętu bez jednej ścianki ochraniającej przez wstrząsami.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Przecież w mailu MS jest ostrzeżenie, że do nich nie wysyła się konsoli w oryginalnym kartonie no chyba, że wysyłałeś przez sklep, w którym kupiłeś. Błagam Cię nie pisz bzdur, że włożyli do byle jakiego pudełka konsolę, bo to nieprawda. Dają bardzo mocny karton i konsola jest włożona w takie mocne opakowanie z powietrzem dodatkowo, konsole pakują bardzo dobrze. Sama wysyłałam konsolę, więc wiem co masz na myśli. Kup sobie PS4 czy tam 5 w przyszłości to dopiero poznasz co to skrzypienie. W mojej 4ce trzeszczy wszystko, od samej konsoli po tego ich pada. Ogólnie konsola Sony jest wykonana gorzej. Z kulturą pracy PSki także jest gorzej jeśli chodzi o hałas z konsoli. A najlepszym tego przykładem jest nowy GOW:

 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

Jakiś czas temu dyskutowałem na fb i na odpowiedz jakie to PS4 jest porządnie wykonane popełniłem na szybko taki filmik. Jak miałem wcześniej FATa to dosłownie strzelał podczas nagrzewania i po graniu gdy stygł w międzyczasie warczał..

Czego by nie powiedzieć złego o MS to Xbox-y są dobrze wykonane/spasowane.
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak zacząłem czytać wpis @Thunderer to byłem pewny, że pisze o playstation haha.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik

Jakiś czas temu dyskutowałem na fb i na odpowiedz jakie to PS4 jest porządnie wykonane popełniłem na szybko taki filmik. Jak miałem wcześniej FATa to dosłownie strzelał podczas nagrzewania i po graniu gdy stygł w międzyczasie warczał..

Czego by nie powiedzieć złego o MS to Xbox-y są dobrze wykonane/spasowane.
No u mnie PSka strzela nawet jak sobie stoi w dashu w nic nie grając wcześniej, a po graniu to dość trochę czasu minie zanim się wystudzi i skończy strzelać plastik :D Z początku mnie to dziwiło, teraz już wiem, że ta konsola tak ma :p
 

Thunderer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W takim opakowanie dostałem konsolę, pad rzucony na lewą stronę sobie luźno latał po pudełku, konsola latała bo nie miała jednego ochronnika, pudełko za duże trochę jest. To się nazywa badziewie a nie serwis i dlatego jestem sfrustrowany moim xboxem i firmą mikrosoft.


Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

Jakiś czas temu dyskutowałem na fb i na odpowiedz jakie to PS4 jest porządnie wykonane popełniłem na szybko taki filmik. Jak miałem wcześniej FATa to dosłownie strzelał podczas nagrzewania i po graniu gdy stygł w międzyczasie warczał..

Czego by nie powiedzieć złego o MS to Xbox-y są dobrze wykonane/spasowane.
Wstaje sobie człowiek spokojnie o 10 rano a tu takie coś. Hahahaha. Od razu mam dobry humor.Jak dobrze być fanbojem MS choć ps3 dalej mam.A jakby mi stary fat odmówił posługi to tego samego dnia poleciałbym po X.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
W takim opakowanie dostałem konsolę, pad rzucony na lewą stronę sobie luźno latał po pudełku, konsola latała bo nie miała jednego ochronnika, pudełko za duże trochę jest. To się nazywa badziewie a nie serwis i dlatego jestem sfrustrowany moim xboxem i firmą mikrosoft.


Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
To mnie teraz zaskoczyłeś, ja dostałam w całkowicie innym pudle konsole. Był wielkości Twojego kartonu i taki bardzo usztywniony i jeszcze w takiej mocnej torbie z powietrzem w takich szelkach. To u Ciebie faktycznie jakiś patałach to pakował :eek:

Edit: Przyjechała zapakowana jak na tym filmiku:

 

krisis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No kuźwa kupiłem tego dziada xo x i powiem że jestem rozje... . Grafika potęga. Warto było. Cudo ponad cuda rd2 i Wiesiek mioood. Polecam każdemu. Dałem 1900. Ale warto było. Jak ktoś chce kupić tomb shadow cyfrowego to mam na sell. Ale krótko. Inaczej biorę i przejdę jeszcze raz na xo x.
Za miesiąc kupuje 4k tv i wtedy dodatkowo zestaw majtek bo będzie ostro. Aha pad Nowy z ta struktura jest świetny.
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W takim opakowanie dostałem konsolę, pad rzucony na lewą stronę sobie luźno latał po pudełku, konsola latała bo nie miała jednego ochronnika, pudełko za duże trochę jest. To się nazywa badziewie a nie serwis i dlatego jestem sfrustrowany moim xboxem i firmą mikrosoft.


Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Turek pakował :)

Odnośnie tematu, kupiłem xone ze względu na świetne pady microsoftu i z przyzwyczajenia, gdyż był xbox>x360 i teraz one S.
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam xo Faat zdecydowalem sie bo mialem w czesniej x360 slim ( płakałam jak sprzedawałem swietny sprzet byl )
A co za tym idzie to i konto xbox live a na nim gry, kupowalem konsole nie dlugo potym jak uruchomili wsteczna kompaty. Podobnie jak wyzej pad tez przemaiwal za ta konsola, aktualnie xoFat dziala bez zadnych problemow nic sie z nia nie dzieje
 

zielik35

Świeżak
Świeżak
Posiadam XBOX ONE S i generalnie polecam konsole. Super się sprawdza jako centrum rozrywki - gry, multimedia, odtwarzacz itp.
Jednak o ile do tej pory nie przemawiały do mnie historie o grach na wyłączność tak ostatnio coraz częściej spoglądam w kierunku PS. Mimo wszystko z chęcią ograłbym GoW, Spidermana no i ostatnio starsznie kusi DAYS GONE.
 

kaziu422

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to i czas bym też się wypowiedział, mam od miesiąca i przesiadka z X360 mega różnica oraz praca konsoli nie do porównania;) Jakbym miał kupić raz jeszcze, to kupił bym pewnie X, gdyż ciut mocniejsza, lecz wracając do X360, to sobię go zostawiłem, gdyż siedzi na nim RGH i 7-TB gier łącznie z Arcade i Xbox1 gen. mistrzostwo :D
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kupiłbym i kupiłem :smuggrin: Mam Xbox One S gdzieś od 3 lat (chyba w grudniu będzie) i zamieniłem w maju tego roku na Xbox One S Limited Edition Gears Of War 4 :) Jestem zadowolony, bo lubię serię Gears Of War a i limitka się zacnie prezentuje z limitowanymi padami i limitowanym Elite Gears 4. W planie mam kupić w przyszłym roku Xbox One X, ale też wybiorę limitkę Gears 5 i to pewnie będzie jeden z ostatnich zakupów sprzętowych na tą generację jeśli chodzi o Xbox'a :) Potem pewnie już czekanie na Scarlett i jak się sytuacja rozwinie po premierze :)
 

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może i ja coś dorzucę , zakupiłem xboxa ok 2 miesięcy temu. Nie interesując się tym zupełnie , np jaka jest różnica pomiędzy ps4 a XO. miałem masę konsol wszystko chyba prócz ps4 i nintendo switch. Jestem mega fanatykiem gier, co mnie boli w xboxie ? to 30 klatek w grach , i niestety to że ps4 ma dużo więcej dobrych gier na wyłączność. Moim zdaniem sony miażdży tym microsoft.Jeżeli chodzi o gry. Na duży plus na pewno jest to że mogę sobię grać na konsoli i widzieć obraz w monitroze kompa , za pośrednictwem streamingu, kolejny plus to to że bardzo łatwo i fajnie za pośrednictwem konsoli można nagrywać filmy z gier , a nawet streamiować, jeden klik i mamy transmisje na mixerze. Czy kupiłbym jeszcze raz ? myślę że tak , ponieważ konsola bardzo przypadła mi do gustu , a wkręciłem się na tyle że nie mogę już się doczekać premiery scarletta która ma być podobno 4 x mocniejsza od one x więc bomba.
 

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ma konsoli bez wad. Xox też je ma ale w moim odczuciu gry na dobrym tv, wyglądają lepiej. Chociaż chyba na jakiś czas wrócę do ps4 pro....A i bez wahania nextgen, jako pierwsza konsola będzie x.
Chociażby ze względu na usługi.
 

Do góry Bottom