Dash Launch

Ojciec

Użytkownik
Użytkownik
Witam! może mi ktoś powiedzieć jak zainstalować Dash Launcha?
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi ci o nxe ??? ściągasz, wsadzasz na pena i leci ci z akualizacją. Jest tego pełno na forum szukaj.
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
 

Ojciec

Użytkownik
Użytkownik
A czy trzeba t mieć żeby patcha whrać? Tego co omija limit 30ms pingu na Xlinku?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A czy trzeba t mieć żeby patcha whrać? Tego co omija limit 30ms pingu na Xlinku?
Trzeba, patrz jak piszesz literówki!!!
 

Ojciec

Użytkownik
Użytkownik
No to własnei oto mi chodzi. Jak to zainstalowac i ustawić tak, żeby działał ten patch. Nie musi mi emulowac żadnego homebrew ani nic na starcie systemu. Chce to mieć tylko ze względu na ten patch. Pomoże ktoś?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
- targasz freeboota 0.032 z xbins
- targasz z xbins dashlaunch 1.0
- patche w nim zawarte dajesz do folderu bin freeboota z xbins
- targasz elementy dasha 9199 z xbins i dajesz do folderu data freeboota

Wypakowujesz backup swojego oryginalnego nand za pomocą ibuild.exe. Budujesz freeboota zgodnie z opisem w readme. Po zbudowaniu obrazu nazywasz go updflash.bin i uzywając flash360 wgrywasz do konsoli.

Targasz system ping check removal i plik kxam.patch w nim zawarty dajesz na root hdd1 lub usb.

Jezeli uważasz że nie przekracza to wszystko twoich mozliwości to działaj.
 

Ojciec

Użytkownik
Użytkownik
Jest problem. Nie mam oryginalnego nanda.
Ale robilem kilka godzin temu przjeście z XBR do FreeBOOTa, więc mam ten folder freeboot. Powrzucałem tam mniej więcej to co mówiłeś. Te patche itp. Zrobie to komendą CDM i utworze ten pliczek update, który potem tym flash360 wgram do knsolii. Jednak boje się że coś zwale. Jak można wtedy przywrócić to spowrotem?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
To co zrobiłes to był freeboot ze starym dashlaunch. Teraz własnie aby miec dashlaunch 1.0 trzeba podmienić tylko te pliki z niego i zbudowac nowego freeboota.

Jeżeli zrobisz to ręcznie komendami to nie ma prawa byc źle, skoro już to robiłes to nie ma problemu.

Później tylko ten pliczek na hdd i koniec. Jak ratowac konsole masz tu

http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/xbr-problem-58311-3.html
 

Ojciec

Użytkownik
Użytkownik
Czekam teraz 30 sekund. Zobaczymy czy się włączy Xbox bo jakieś WARNINGI miałem


Edit:
Dobra, Xbox się uruchomił. Jak zpoznac czy ten patch działa czy nie?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Bezproblemowo zadziała ci xlink :D
 

Ojciec

Użytkownik
Użytkownik
Xlink działa, ale oczywiście jak włączam CODa to nadal niechc esię połaczyć. :/
Czyli coś spieprzyłem



A jak rozpoznać że mam wgrany ten cały Dash launch?

Czy nie trzeba nic grzebać w ustawieniach tego dash launcha żeby patch zadziałał?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
W folderze dashlaunch 1.0 jest przykładowy plik sample launch.ini zmien jego nazwe na launch.ini i wrzuc go na root hdd1.

W tym folderze masz tez folder z flash instaler, żeby juz ci nie komplkowac to plik launch.xex który w nim jest także wrzuc na root hdd1.

W tym momencie jeżeli masz freestyle w takiej scieżce jak w pliku launch.ini to trzymając X na padzie podczas bootu konsoli powinien się on odpalic.
 

Ojciec

Użytkownik
Użytkownik
Nieważne! Udało się!
teraz jak klikam "Interfejs głóny konsoli Xbox" to włącza mi się Xexloader.
Czyli Dash launch działa.

Zaraz zobacze jak idzie z tym patchem.
A btw jak zmienić spowrotem, aby interfejs główny był interfejsem głównym?



EDITT
Już zrobiłem tak na chłopski rozum. Wywaliłem Xexloader i teraz jak daje "Interfejs głóny konsoli Xbox" to przez 2 ssekundy szuka go, ale potem znowu włącza sie NXE.

A Xlink działa idealnie!
Wielkie dzięki!
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
Mam już freeboota i chciałem dograć dash launch z fsd oraz patch na ping 30 . Jak się za to zabrać ?

Oto co mam:

 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Nie no kpisz sobie chyba. Poprzednia strona tego tematu.
 

virusek

Użytkownik
Użytkownik
A Xlink działa idealnie!
Wielkie dzięki!
A ja dalej nie wiem czy mi działa XLINK :p Jak to właściwie jest. Klient musi mieć patcha czy ten który zakłada lobby ?
DashLaunch działa bo XeXLoader mi się włącza na początku. Teoretycznie kxam.patch mam na dysku HDD1. Xlink raczej też dobrze skonfigurowany bo wykrywa konsole i porty odblokowane :)
Ojciec daj znać na PW jak będziesz na xlinku sprawdzimy razem. Będę wdzięczny.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Patch na twojej konsoli, powoduje, że w grach w których nie działa osobne sprawdzanie pingu, widzi ona hosta jako ping poniżej 30 ms (coś tam koło 10-15 ustawione jest). PAtch działa tylko u klientów a nie hostów.

PS.
Zagadaj na gg 3033841, pogramy przez xlink kai.
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam problemy z zainstalowaniem tego launchera . Mam tą paczkę , na hdd mam ini oraz fsd z poprawną ścieżką lecz gdy wgrywam tego patcha poprzez flash360 to konsola się wali .
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
To spróboj zrobić poprzez program który doda dashlaunchera do dystrybucji, potem tylko wgrasz przez xell.
 

Do góry Bottom