Dash Launch

topekk

Świeżak
Świeżak
wlasnie sie domyslilem bo nowszy dash launch obsluguje tez nowsze kernele
wrzucilem wam dash launcha + launch.ini

Dash Launch 2.32 + launch.ini

podczas instalacji na poczatku macie chyba z 3 albo 4 nowe pozycje ale wciskajcie A
a reszte tak jak w poradniku świezego Jtagowca :D
http://xboxforum.pl/artykuly-f196/[tutorial]-poradnik-swiezego-jtagowca-104876.html

a jeszcze jedno
Frysstaledash powienien sie znajdowac w katalogu FSD (nie Freestyle2 jak napisane w poradniku) na HDD1:/ konsoli jak i oczywiscie plik launch.ini
chyba ze ktos sobie sam edytuje launch.ini to Fresstyle dasha moze sobie wrzucic wiadomo gdzie chce obojetnie
 

zbyszko1979

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Posiadam starszego dash lancha i chciałbym wgrac nowszego v 2.32 i miał bym pytanie . Według poradnika swiezego jtagowca od ktorego punktu mam zaczac? Czy moge pominac punkt 1 i przejsc do 2 ? I jak juz mam plik launch.ini ze starszego dash lancha w konsoli, musze od nowa go wgrac do konsoli? Czy moge od razu zainstalowac nowego DL i przejsc do konfiguracji?
 

zbyszko1979

Użytkownik
Użytkownik
Doszłem do miejsca takiego ze gdy odpalam konsole ejectem to załacza sie xexmenu. Kopiuje nowy dashlaunch na pendriva i wkladam do konsoli, kopiuje na hdd1. Pozniej wrzucam wczesniej przygotowany plik launch.ini na hdd1 i reszta to konfiguracja dashlancha tak? Prosze o odpowiedz .
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom