Dash Launch

knot

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam , czy launch.xex trzeba wgrywać do nand'a za pomocą flash_installer ? , czy może być na hdd ?
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
To spróboj zrobić poprzez program który doda dashlaunchera do dystrybucji, potem tylko wgrasz przez xell.
Automat ? Niestety ale również nie daje rady . Inne biny zbudowane automatem chodzą poprawnie.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Witam , czy launch.xex trzeba wgrywać do nand'a za pomocą flash_installer ? , czy może być na hdd ?
Jego + launch.ini daje się na dysk/ usb dysk- tam gdzie zaznaczało się gdzie ma być dashlaunch.
 

knot

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli robimy obraz nand za pomocą komend ibuild a nie toolboxa , wtedy musimy flashować launch.xex do nand'a , inaczej nie będzie działać.

zdarzyło się komuś że, konsola sama się resetowała ?
 

Deep

Użytkownik
Użytkownik
Nie znam się na tych sprawach ale czytałem kiedyś w jakimś temacie że to jest spowodowane (jeśli dobrze pamiętam?) złym wgraniem Freeboota lub XBR'a. Tak więc głowy nie daję, ale jestem na 99% pewny że czytałem kiedyś o tym problemie.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
zdarzyło się komuś że, konsola sama się resetowała ?
Zależy przy czym, przy włączaniu gier czy czymś innym. Jak przy pierwszym to powody np braku plików (gra była z update title, wywalisz update z cache i gra się nie uruchamia, lub restartuje cała konsola). Zwykle takie restarty to właśnie brakiem czegoś.
 

knot

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
np w fsd , jak jestem w sekcji homebrew , lista jest pusta ,nacisnę X i konsola resetuje
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
Może mi ktoś napisać jak to zainstalować ? Męczę się z tym i ciągle nand się sypie.
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
Można dograć patch z dash launch przez flash 360 ? Jak powinien wyglądać plik launch.ini ? Powinien prowadzić do launch.xex w root czy może do folderu gdzie jest np fsd ?
 

knot

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Launch.ini powinien wyglądać tak:

[QuickLaunchButtons]
BUT_X = LHdd:\Xexmenu\default.xex
Default = LHdd:\Freestyle\FreestyleDash.xex

jeśli chodzi o plik launch.xex to flashowałem go do nand za pomocą flash_installer i dopiero wszystko zaczęło działać , w jaki sposób robiłeś freeboota ? toolboxem czy ibuild
 

b697184

Użytkownik
Użytkownik
ręcznie a jak mi się nie chce nowego builda robić to daję z automatu .


EDIT

Launch.ini oraz launch xex dać do root hdd ? Coś jeszcze ?
 

knot

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jeżeli ręcznie to launch.xex powinien być w nand a launch.ini może być na hdd , w automacie jest wybór hdd lub nand
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
jak ręcznie wsadzić xex do updflash.bin ?
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Wgraj flasha do nand, a potem launch.xex dograsz za pomocą flash installer w konsoli.
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
Wgraj flasha do nand, a potem launch.xex dograsz za pomocą flash installer w konsoli.
flash installer to jest jakiś program ?
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Tak, jest w paczce razem z dashlaunch 1.0 dla dasha 9199 freeboota. Oczywiście na xbins.
 

knot

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
masz tu linka do auto xbins :

Xbox-Scene News: Auto-xbins 2008
 

Zwierzakdc

Użytkownik
Użytkownik
Proszę o napisanie jakiegoś konkretnego tutka jak zainstalować Dash Launch 1.0 z patchem na zdjęcie limitu ping.
Mam zainstalowany freeBOOT 0.032.
 

topekk

Świeżak
Świeżak
problem dash launch in kernel

mam problem odnosnie Dash Launcha v2.29

mam wszedzie pliki dobrze powrzucane launch.ini na hdd1:/
odpalam default.xex z katalogu instaler i.....

mam komunikat ze moj kernel 14719 jest nie obslugiwany w tej wersji Dash Launch v2,29

INCORRECT kERNEL VERSION
YOU ARE CURRENTLY ON VERSION 14719

THIS RELASE ONLY SUPPORTS THE FOLLOWING VERSIONS:
9199
12611
12625
13146
13599
13604
14699

ROZUMIEM ZE MUSZE POSZUKAC NOWSZEGO DASCH LAUNCHA TA????
O ILE TAKOWY JUZ JEST

PROSZE O SZYBKO ODPOWIEDZ
Z GORY DZIEKUJE
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
kolego, sam odpowiedziałeś sobie na pytanie.
Wrzuć dashlunch 2.32 i będzie działać.
 

Do góry Bottom