Fani muzyki \m/metalowej\m/

RHCP.

Banned
ja jestem wielkim anem System of a down :) takze metallica Nirvana limp bizkit i RedHotChiliPepers :))
 
L

livingfear

Guest
ja się wybieram za tydzień na koncert Soulfly do Krakowa.
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam ... ;D też słucham Metalu, bo rzadko bywam na koncertach ( Kielce ;D nic tam nie ma ) już więcej gram .
Pozdro Wszystkim ;D

Na koncercie HUNTER'a byłeś w lutym?;D
 

Loord

Użytkownik
Użytkownik
Ja byłem przedwczoraj na koncercie Ostrego w Kielcach :) Może ma to mało wspólnego z tematem ale chciałem się pochwalić :D

Ooo malina10212 nie zauważyłem że piszesz w moim kierunku :) No niestety nie byłem , ale powiem że u nas w piątek gra Ewa Farna :D Będzie czad : ) hehe
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja byłem przedwczoraj na koncercie Ostrego w Kielcach :) Może ma to mało wspólnego z tematem ale chciałem się pochwalić :D

Ooo malina10212 nie zauważyłem że piszesz w moim kierunku :) No niestety nie byłem , ale powiem że u nas w piątek gra Ewa Farna :D Będzie czad : ) hehe
O kur*de, na Ostrego sama bym poszła(choć to nie metal ale sentyment zo rapu) tym bardziej ze jak mówisz gał w CK, przez tę sesję egzaminacyjną i zaliczenia już nawet się nie orientuje co sie w rodzimych Kielcach dzieje.

Małe zapytanie, był ktoś może na koncercie AC/DC w Warszawie albo na KISS w Ostrawie?
 

Loord

Użytkownik
Użytkownik
Malina :) po twojej sygnaturce widzę że jesteś graczem pełną "gębą" :p Znowu odpowiem nie na temat ale ja się wybieram na Metallice za niespełna 2 tygodnie :)
 

bunker.lp

Użytkownik
Użytkownik
Ja byłem dziś na super koncercie rock 'n' roll'owym :D nareszcie w Kwidzynie jakieś koncerty :D bo Arka Noego przyjechała, ale zanim się spytacie co to ma z Rock'iem wspólnego to powiem, że dwoje dzieciaków ubrali w koszulki KISS :D Ale był Hardcore :D może ktoś był na koncercie?? :D hehhe
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Malina :) po twojej sygnaturce widzę że jesteś graczem pełną "gębą" :p Znowu odpowiem nie na temat ale ja się wybieram na Metallice za niespełna 2 tygodnie :)

Ano nazbierało się trochę tego sprzętu, szkoda tylko że ostatnio nie ma czasu grać:( Ja niestety nie dam rady nawet gdybym bardzo chciała na Metalice i inne metal kapelle do stolicy bo w tym terminie akurat mam obrony. Swoją drogą przydał by się jakiś koncert u nas bo ostatnio Kielce mocno zaniedbane w temacie.
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
A na potężny Venom ktoś do Krakowa się wybiera?
 

livingfear

Użytkownik
Użytkownik
28 listopad, Therion,Kraków,2 bileciki sie grzeją,ktoś jeszcze jedzie?
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może pójdę, bo na miejscu mam.
 

Wistam

Użytkownik
Użytkownik
Ja uwielbiam muzykę metal i rock (ale nie słucham wyłącznie takiej muzyki; jeśli wpadnie mi w ucho coś innego niż metal/rock to też chętnie słucham)
Główne zespoły, których słucham: MetallicA \m/, System Of A Down, Elect the Dead Serja Tankiana, Iron Maiden, Slayer, Anthrax, Megadeth, Avenged Sevenfold, Bullet For My Valentine, Disturbed, Story Of The Year, Linkin Park, DIO album Holy Driver.
Poza tym jakieś pojedyncze utworu Black Sabbath, Dragonforce, Slipknot, Breaking Benjamin, Nirvana, Blind Guardian, Nightwish, KoRn, Slash.

Aktualnie byłem tylko na jednym koncercie, mianowicie Sonisphere Festival 2010 w Polsce (Warszawa) 16 czerwca Big Four: Metallica, Anthrax, Slayer, Megadeth + Behemoth i powiem tak: było EPICKO.
Chętnie bym pojechał na koncert kilkudniowy w Polsce z udziałem: Metallica, Iron Maiden, Avenged Sevenfold, System Of A Down (mogliby już powrócić ;>), Slayer, Anthrax, BFMV.
 

Angle

Użytkownik
Użytkownik
Posłucham wszystkiego, ale szczególnie do gustu przypadła mi kapela, o nazwie Frontside. Świetny zespół z naprawdę dobrą muzą, mieszaniem stylów - na ich krążkach znajdzie się wolniejsze kawałki, jak i konkretne sieki. W zeszłym miesiącu wydali płytę "Zniszczyć Wszystko", którą serdecznie polecam.

Na zakończenie fragment koncertu, na którym byłem tydzień temu (7 raz słuchałem FS na żywo)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
To i ja się dopiszę ;]
Metal i Rock = banan na mojej twarzy.

Nie będę pisał o takich klasykach jak Metallica, SOAD itp itd
Ze swojej strony dodam:

Heaven Shall Burn !!! \m/
 

Natas

Świeżak
Świeżak
Ja też się dopiszę. Powymieniam kilka przykładów, co bardzo lubię:

Glam metal: Motley Crue, W.A.S.P.
Power metal: Helloween, Blind Guardian
Heavy metal: Iron Maiden, Acid Drinkers,
Progressive metal: Dream Theater
Industrial metal: Rob Zombie, Rammstein
Folk metal: Korpiklaani, Eluveitie
Black metal (bardzo dawno nie słuchałem...): Burzum (3 ostatnie albumy z lat 90)
Pagan metal: Slavland
Death metal: Vader, Behemoth
Melodic death metal: Children Of Bodom, Arch Enemy
Symphonic metal: Apocalyptica
Groove metal: Sepultura, Pantera
Thrash metal: Wielka czwórka thrashu
Alternative metal: Slipknot, SOAD,
Sleaze metal: CRASHDIET, Hardcore Superstar
 

adrian1389

Użytkownik
Użytkownik
Alternative metal: Slipknot, SOAD,
UUU...tu się z tobą nie zgodzę,a mianowicie chodzi mi o "Slipknot".Jeśli niektórzy uważają ten jakże wspaniały zespół za :
-Rock Alternatywny
-Nu metal(mi najbardziej pasuje)
-Alternative Metal(hmm ciekawe)
Nie wiem jak mogłeś dodać Slipknot do Alternatywnego metalu,ja z swoich ulubionych dorzucam:Metallice,Slayer,Anthrax,Apocalyptica i Megadeth.
 

adex182

Świeżak
Świeżak
Slipknot należy do gatunku ... JEST K***A MOC :D ... tyle w temacie...
P.S
Dali dobrze na torwarze rok temu :)
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
ACCEPT
4.02.2011 – Kraków, Studio
5.02.2011 – Warszawa, Stodoła
6.02.2011 – Wrocław, Eter

Kto jedzie?
 

Natas

Świeżak
Świeżak
Gdybym mieszkał w dużym mieście, to bym na takie koncerty jeździł, a do Trójmiasta za blisko nie mam. -_- A jeśli bym już mieszkał, to bym nie pojechał, raz ich słuchałem i raczej nie mam zamiaru słuchać ich dłużej. Poza tym kto jedzie na Helloween ?

"UUU...tu się z tobą nie zgodzę,a mianowicie chodzi mi o "Slipknot".Jeśli niektórzy uważają ten jakże wspaniały zespół za..."

Alternative i nu metal to praktycznie to samo (jak dla mnie)
 

lewar44

Użytkownik
Użytkownik
i tak najlepsze jest Dj.omen part one
 

Do góry Bottom