Poradnik iXtremeBurnerMAX - Flash LiteON iHAS rev. B pod każdy nośnik DVD-DL.

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Następna poszła ok,zaraz sprawdzę instalacje.
 

marcelg

Świeżak
Świeżak
tak sobie mysle ze to chyba loteria jest.ja jutro nagram i tez dam znac co i jak.
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: [Tutorial]Ixtreme Burner Max-Flash Lite ON IHAS rew. B pod każdy nośnik DVD DL

Loteria, nie loteria... U mnie płyty Maxell ritek s04-66 + fw ihas i ustawienia z pierwszego postu + abgx + adapter USB (najtańsza chińszczyzna) i ok 50 wzorowo wypalonych płyt oraz zero w koszu.

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
No,a u mnie tylko verby,inna nie ma szans .
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
Moze mi ktoś pomóc poszło mi już 25 płyt esperanza i dalej nie nagrywa się na dysk wyskakuje przeczyść ściereczką płytę przy 12 procentach wgrywania na dysk nie mam sie do kogo zwrócić a administratorzy na showboxie olewają sprawę , Robie wszystko tak jak w 1 poście no i nic mam wgrany ten FV pod płyty ESPERANZA DL
MEDIA ID: RICOHJPN-D01-67 a moja nagrywarka to ihas 124B ALOS 2011/08/11
Prosze nie pisać że jest masa tematów na ten temat ale juz 2 noce nie spałem czytając je i kurwi.... mnie bierze bo dalej to samo
 

wochu24

Użytkownik
Użytkownik
Odp: [Tutorial]Ixtreme Burner Max-Flash Lite ON IHAS rew. B pod każdy nośnik DVD DL

Trzeba było kupić verbatimy. Fw masz już odrazu pod te płyt.
 

NIKODEMUS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: [Tutorial]Ixtreme Burner Max-Flash Lite ON IHAS rew. B pod każdy nośnik DVD DL

Moze mi ktoś pomóc poszło mi już 25 płyt esperanza
Tak się kończy oszczędzanie i kombinacja wgraj fw pod verby i kup w końcu porządne płyty.

Wysłane z mojego LG-E610
 

Mitzek

Użytkownik
Użytkownik
hej,
jak pamietacie (?) po poczatkowych dobrych nagraniach na Verbach003 pojawil mi sie blad przy weryfikacji "l-ec uncorrectable error". Probowalem roznych ustawien, ponownego wgrywania firmware'u, nic nie pomagalo, zmarnowalem ok. 10-ciu plytek... Juz myslalem, ze to padl Ihas, ale sprobowalem (mam ihas124b-19 podlacz. przez Uniteka Y1031 via USB):

1. flash to orginalny ALOS,
2. wyl. komputera i ihas'a (na min. 10s.),
3. flash na Burner_Max (pod verbatimy),
4. wyl. komputera i ihas'a (na min. 10s.),
5. ustaw. w EEpromUtil. opcji (SB: on, reszta OFF, +Clear OPC Hist.),
6. wyl. Ihas'a na min. 10s.,
7. uruchom. IMGBurn; tu bufory na 512 (build i I/0), sprawdzenie Adv.Sett. (tylko SB: on, + Clear OPC), ustaw. BookType na DVD+R DL Med.EEprom: DVD-ROM,

...i od tego momentu blad "l-ec" zniknal, tzn. zaczelo sie dobrze nagrywac i weryfikowac.
pozostal problem z instalacja na dysk.
Jak na razie probowalem:
OMEGA (po wgraniu fw pod Omege) 2,4x+OPC, SB,FHT,OHT: on > install error 12%,
Verb003 (fw pod verb003) 4x+OPC, SB,FHT: on > install err. 81%,
Verb003 (fw pod verb003) 2,4x bez OPC, tylko SB: on > install 100% !!!

...moze komus to pomoze. A byc moze to jednak problem losowej jakosci plytek...
 

MGKAIKA5

Użytkownik
Użytkownik
Ja wszystko zrobiłem krok po kroku pod płyty platinium i gra się uruchamia lecz podczas grania zacina się i muszę albo zrestartować konsolę albo wyjść do dasha. pomocy
 

MGKAIKA5

Użytkownik
Użytkownik
mam ID płyty
Disc ID CMC MAG-D03-64

To w MediaCodeSpeedEdit po dwukrotnym kliknięciu mam wybrać
CMC MAG D01-00
czy
ISSM D001-001
 

MGKAIKA5

Użytkownik
Użytkownik
wybrałem CMC MAG D01-00 PŁYTY PLATINIUM IHAS 124 19B
gry podczas instalacji w img są w 100% nagrane bez żadnych błędów, weryfikacja również.
-hitman nagrał się ale na początku gry zacina się
-forza horis płytka z materiałami (przy dashu)
-Ghost recon nie dziala przy wlaczaniu napęd w konsoli "dziwnie"chodzi
-Jedynie co to nagrał się poprawnie fry cry 3.

Natomiast jeśli chodzi o płyty verbatin fifa działa normalnie( kariera normalnie działa )

A więc istnieje taka możliwość nagrywania płyt za każdym razem aby działały pod platinium Disc ID CMC MAG-D03-64??

a może robię coś źle ??
 

Buritoslip

Świeżak
Świeżak
Witam,
Mam pytanie czy jesli wgram firmware pod platinum to będe mógl pozniej zmienic na omege czy cos podobnego ?
 

Payti

Użytkownik
Użytkownik
tak, spokojnie
 

Widgeter

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Może ktoś mi z was wysłać na darmowy serwer Przygotowany już firmware dla ihasa dla płyt platinum CMC MAG-D03-64
 

MrocznaFuria

Świeżak
Świeżak
po wgraniu FW wszystkie gry które są xgd3 trzeba przed nagraniem koniecznie przepuścić przez program abgx360 , jedyne ustawienie to w zakładce Misc ustawić Your console's region code na PAL (Europe) łądujemy obraz gry i wciskamy Launch jeżeli nie będzie żadnego komunikatu na czerwono to można nagrywać. PS nagrałem już jakieś 40 gier i wszystkie chodzą wcześniej miałem błędy typu "płyta nie jest obsługiwana" pomimo to że bezbłędnie się nagrywała.
 

darus0955

Banned
Użytkownik
Mam takie pytanie czy jak mam wgrane fw pod verbatimy to moge na nim wypalać również na platinumach?
 

Payti

Użytkownik
Użytkownik
Nie, wgraj FW pod Platinum'y a będziesz mógł wypalać też Verbatimy.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam takie pytanie czy jak mam wgrane fw pod verbatimy to moge na nim wypalać również na platinumach?
fw powinno być pod dane płyty...generic bm = verbatimy
 

kaziu020293

Banned
kupilem niedawno ihasa 120-04 chciałbym ją skonfigurować ale widzę,że wy macie ihasa 124b czy to nie przeszkadza i mogę wgrać to coś
 

3poziom

Świeżak
Świeżak
witam, po wgraniu FW zgodnie z instrukcja napęd przestał czytać (widzieć) płyty DL Verbatima. dodam ze przed wgraniem widział. nie wypaliłem żadnej płytki !! jakieś pomysły, ktoś miał podobnie ?
 

Do góry Bottom