JTAG/RGH Pytania i odpowiedzi :)

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Musisz wejść w DL i przestawić opcje blokady netu...
 

seba244

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jest możliwe że konsola mam bana? i nawet ustawienia w Dl nie pomagają?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Co ma ban do połączenia z Internetem? Ban dział na połączenie z XBL... a nie z internetem...
 

ARTI1996

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie zapisujesz ustawien poprostu
 

seba244

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć,
zapisuje - chyba :) jak daje rb i potem x to na dole pisze że zapisano do ini.
Próbowałem podmienić DL na 3.13. 3,17 i 3.19 i dalej nic nie działa.
Nie ma znaczenia czy to aurora czy FSD.
Gdy wyciągnę dysk i robię połączenie z internetem i zawsze łączy się z siecią i jest pozytywny. Bez znaczenia czy kablem czy wi-fi.
Łączy się nawet z komórka ale internet - niepowodzenie.

Nigdy nie miałem takich problemów.
Wiele razy instalowałem wszystko od nowa i nie było problemów.

Wydaje mi się że to coś z konsolą bo wyła wymieniana na nową z RGH.
Ja już nie mam sił. Może ktoś ma jakieś pomysły? Dziękuję
 

XkulfonX

Banned
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie da się jakoś bez modyfikacji płyty głównej? A jak nie to ile kosztuje zainstalowanie moda przez kogoś?
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Nie da się. cena zależy od modelu płyty głównej w konsoli oraz serwisanta który się podejmie pracy
koszt w granicach 80-150,-
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Nie da się. cena zależy od modelu płyty głównej w konsoli oraz serwisanta który się podejmie pracy
koszt w granicach 80-150,-
A w przypadku xbox360E cena będzie wyższa bo tam trzeba wymienić jeszcze procesor.
 

karki

Świeżak
Świeżak
witam Wszystkich i od razu mam pytanie, mianowicie konsola nie chce się zalogować na żaden profil, chodzi o Need for speed, gra jest ok bo ją przeinstalowałem, miałem wczzoraj jakiś komunikat o błędzie F3, może mi ktoś po chłopsku coś doradzić? może ten program obsługujący obrazy płyt ja mam AYR szlak trafił albo coś
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli FSD ci crashuje to znaczy że masz coś namieszane w pliku launch.ini
problem jest tylko z NFS ?
rozumiem że korzystasz z freestyle dasha ?
 

karki

Świeżak
Świeżak
tak freestyle dash, wczoraj zmieniłem skórkę z AYR na standard i zaczęło zapisywać stan gry na nowym koncie, bo na starych wyskakiwało że nie ma miejsca na zakup auta, problem tylko z tą grą syn ją bardzo lubi i nie daje żyć
 

qra69

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hejka
proszę o pomoc - Szykuję córce Xboxa360, kupiłem przerobionego RGH, dash version 2.2rev725, kernel version 2.0.17489.0. Jak zaktualizować fsd do wersji 3 lub jak wgrać Aurorę bo widzę że chyba będzie lepsze? czy można zrobić update firmware do nowszej wersji np. 2.0.17559.0? zależy mi aby nie stracić danych, wrzuciłem już sporo gier i nie chciałbym tego robić ponownie.I czy po takiej aktualce Kinect będzie normalnie śmigał? pomóżcie:)
 
Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
 

ufo000000

Świeżak
Świeżak
Nie chciał bym być nie miły itp, ale tematów o starym i popularnym Xboxie 360 i RGH jest sterta. Jak użyjesz Google to szybko znajdziesz odpiwiedzi na pytania. Osobiście Aurore polecam - u mnie za nic w świecie nie chciały się pobierać patche itp do gier na FSD nawet instalując go od zera, nie wiem o co kaman. Aurora działała świetnie. Poogladaj filmy na Youtube, poczytaj, wszystko znajdziesz. Tu Ci na tacy po raz któryś z rzędu ludzie mogą nie napisać bo uznają, że jesteś leniwy bo nie chce ci się w dwie minuty w Google wynaleźć...
 

qra69

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie chciał bym być nie miły itp, ale tematów o starym i popularnym Xboxie 360 i RGH jest sterta. Jak użyjesz Google to szybko znajdziesz odpiwiedzi na pytania. Osobiście Aurore polecam - u mnie za nic w świecie nie chciały się pobierać patche itp do gier na FSD nawet instalując go od zera, nie wiem o co kaman. Aurora działała świetnie. Poogladaj filmy na Youtube, poczytaj, wszystko znajdziesz. Tu Ci na tacy po raz któryś z rzędu ludzie mogą nie napisać bo uznają, że jesteś leniwy bo nie chce ci się w dwie minuty w Google wynaleźć...
Poczytałem i zainstalowałem Aurorę ale mam z nią problem - nie pobiera okładek i patchy mimo iż skonfigurowałem tak jak na filmie. Może to wina starszej wersji firmware? Unity zalogowane
 

ufo000000

Świeżak
Świeżak
Poczytałem i zainstalowałem Aurorę ale mam z nią problem - nie pobiera okładek i patchy mimo iż skonfigurowałem tak jak na filmie. Może to wina starszej wersji firmware? Unity zalogowane
Hmmm i nie dasz rady coś tam recznie kliknąć przy danej grze, żeby szukało patcha, albo wyświetliło możliwe do pobrania patche? Z okladkami coś mi się przypomina, że jakieś kwiatki miałem, choć w końcu zdaje się, że pobierało, ale aktualizację do gier działały bo przez to przesiadłem sie z FSD na którym w żaden sposób nie wyszukiwało aktualizacji. Może nie automatycznie, ale jak wlazłem w aktualizację danej gry to znajdowało, można było pobrać i albo włączyć, aby gra z patcha korzystala, albo działała bez... Ja już Ci dokladnie nie powiem jak to było, bo kilka lat temu to robiłem i konsolę sprzedałem jakiś rok temu...
 

qra69

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No
Hmmm i nie dasz rady coś tam recznie kliknąć przy danej grze, żeby szukało patcha, albo wyświetliło możliwe do pobrania patche? Z okladkami coś mi się przypomina, że jakieś kwiatki miałem, choć w końcu zdaje się, że pobierało, ale aktualizację do gier działały bo przez to przesiadłem sie z FSD na którym w żaden sposób nie wyszukiwało aktualizacji. Może nie automatycznie, ale jak wlazłem w aktualizację danej gry to znajdowało, można było pobrać i albo włączyć, aby gra z patcha korzystala, albo działała bez... Ja już Ci dokladnie nie powiem jak to było, bo kilka lat temu to robiłem i konsolę sprzedałem jakiś rok temu...
Właśnie jest problem, ręcznie też się nie da, jest na szaro :( jak próbuję pobrać okładki itp. to za chwilę wyskakuje, że Aurora crashed... Mam wersję 0.71b
 

ufo000000

Świeżak
Świeżak
No

Właśnie jest problem, ręcznie też się nie da, jest na szaro :( jak próbuję pobrać okładki itp. to za chwilę wyskakuje, że Aurora crashed... Mam wersję 0.71b
Ooo to na pewno żadnych crashy nie miałem a zdaje się, że tą samą wersję co Ty miałem...
 

qra69

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ooo to na pewno żadnych crashy nie miałem a zdaje się, że tą samą wersję co Ty miałem...
problem ustąpił po aktualizacji Aurory do nowej wersji 0.7b.2 z 21.11.2021 :) dzięki
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
problem ustąpił po aktualizacji Aurory do nowej wersji 0.7b.2 z 21.11.2021 :) dzięki

Dobrze że dalej wspierają.
 

Do góry Bottom