JTAG/RGH Pytania i odpowiedzi :)

ufo000000

Świeżak
Świeżak
problem ustąpił po aktualizacji Aurory do nowej wersji 0.7b.2 z 21.11.2021 :) dzięki
Dlatego wszystkim mówię, że Bóg istnieje i pomaga dobrym ludziom
 

Mielony84

Świeżak
Świeżak
Mam problem z ustanowieniem połączenia FTP między PC, a konsolą.
Dash: Aurora 0.7b.2 hotfix
OS na PC: Windows 10 Pro

IP konsoli: 192.168.0.248
Bramy, DNS itp. domyślne
Hasło: xbox
User: xbox

Po wprowadzeniu tych danych do Filezilli dostaję tylko info, o braku odpowiedzi po 20 sekundach.

Zaobserwowałem, że wprowadzenie jakiegokolwiek hasła w dashu powoduje, że ilość "kropek" nie zmienia się. Czy może mieć to jakieś znaczenie? Próbowałem łączyć się również z hasłem "xboxftp", ale tak samo. Przewód jest sprawny. Konsola po podłączeniu do routera nawiązuje połączenia z internetem.
W czym tkwi problem?
 

kolo86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam problem z ustanowieniem połączenia FTP między PC, a konsolą.
Dash: Aurora 0.7b.2 hotfix
OS na PC: Windows 10 Pro

IP konsoli: 192.168.0.248
Bramy, DNS itp. domyślne
Hasło: xbox
User: xbox

Po wprowadzeniu tych danych do Filezilli dostaję tylko info, o braku odpowiedzi po 20 sekundach.

Zaobserwowałem, że wprowadzenie jakiegokolwiek hasła w dashu powoduje, że ilość "kropek" nie zmienia się. Czy może mieć to jakieś znaczenie? Próbowałem łączyć się również z hasłem "xboxftp", ale tak samo. Przewód jest sprawny. Konsola po podłączeniu do routera nawiązuje połączenia z internetem.
W czym tkwi problem?
Próbowałeś pingnąć konsolę z windowsa? W konsoli w windowsie dajesz:
ping 192.168.0.248
i sprawdzasz czy odpowiada czy lecą timeout'y.
 

Mekk0

Świeżak
Świeżak
Dzień dobry , co potrzebuję do przeróbki RGH na xbox 360 elite z 2008 z Falconem?
 

ojmajkimajki

Świeżak
Świeżak
Cześć wszystkim,kupiłem konsole xbox 360 z rgh,mam problem z odpaleniem gier a mianowicie wrzuciłem sobie z pendrive na dysk trzy gry,jedna działa a dwie jak chce je odpalić to prosi mnie o oryginal,ktoś wie o co chodzi? Przesyłam załącznik
 

Attachments

Kadrom

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć wszystkim,kupiłem konsole xbox 360 z rgh,mam problem z odpaleniem gier a mianowicie wrzuciłem sobie z pendrive na dysk trzy gry,jedna działa a dwie jak chce je odpalić to prosi mnie o oryginal,ktoś wie o co chodzi? Przesyłam załącznik
Ta gra nie jest czasem wielopłytowa?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ta gra nie jest czasem wielopłytowa?
Top spin? Gra na jednym DVD....
Kontener GoD wrzucić w 360 content manager i odblokować grę.
 

Do góry Bottom