JTAG/RGH Pytania i odpowiedzi :)

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Opael nie chcę cie irytować ale ty też rok temu byłeś amatorem. Twoje przykładowe tematy:
http://xboxforum.pl/kosz-f53/hitachi-ixtreme-lite-touch-79113.html
http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/problem-spoof-nowy-dashboard-73765.html
http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/jak-sprawdzic-naped-73077.html
http://xboxforum.pl/konsola-f23/jak-sprawdzic-73188.html
Więc nie zarzucaj, że tamten koleś to amator bo on flas***e napędy od 2 lat (wiem bo sam u niego 2 lata temu flashowałem zanim nauczyłem się sam to robić) i napewno ma już wprawę w tym co robi..
Nikomu nie zarzucam ze jest amatorem...a co do wykopalisk to kazdy jakos zaczyna no nikt sie mozgiem nie urodził wiec nie wiem po co to heh kto pyta nie bładzi...

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk
 

pecoo

Banned
!opeael2 jestes bezczelny

a tak wogole to jak jesteś takim specem to chyba powinieneś wiedzieć ze zaden dash nie jest w stanie zablokować RGH jedynie w JTAG bylo to mozliwe
plyty głownej internetowo nie zmodyfikuja poprzez zainstalowanie chipow typu RXC ktore zapobiegly by przerobce RGH
 

maxrozrywka

Banned
Nikomu nie zarzucam ze jest amatorem...a co do wykopalisk to kazdy jakos zaczyna no nikt sie mozgiem nie urodził wiec nie wiem po co to heh kto pyta nie bładzi...

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk
Ja ci nic nie zarzucam ale nie musisz komentować tamtego kolesia jak nie korzystałeś z jego usług.
 

Fifol

Użytkownik
Użytkownik
Nie dość ,że bezczelny ,to jeszcze daje ciągle te swoje 3 kropki na końcu każdego zdania. Czytając to mam wrażenie.... że..... mam do czynienia........ z flegmatykiem....., co chyba nie jest cechą szczególnie pożądaną u kogoś kto przerabia xbox-y.
Oczywiście to komentarz z przymrużeniem oka więc proszę nie sapać
 

maxrozrywka

Banned
Nie dość ,że bezczelny ,to jeszcze daje ciągle te swoje 3 kropki na końcu każdego zdania. Czytając to mam wrażenie.... że..... mam do czynienia........ z flegmatykiem....., co chyba nie jest cechą szczególnie pożądaną u kogoś kto przerabia xbox-y.
Oczywiście to komentarz z przymrużeniem oka więc proszę nie sapać
Poryliście opeael2'owi czaszkę.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
!opeael2 jestes bezczelny

a tak wogole to jak jesteś takim specem to chyba powinieneś wiedzieć ze zaden dash nie jest w stanie zablokować RGH jedynie w JTAG bylo to mozliwe
plyty głownej internetowo nie zmodyfikuja poprzez zainstalowanie chipow typu RXC ktore zapobiegly by przerobce RGH
Czytaj ze zrozumieniem. Juz przy aktualce 13604 były obawy ze zablokuje mozliwosc zrobienia rgh. Czytaj zrobienia a nie modyfikacji ktora istnieje.
Z napedami w slimach bylo podobnie. Komenda w aktualce zablokowala je na amen. A niby nie mozna było. Wiec dlatego ciekawe czy ms nie wymysli czegos w zwiazku z rgh

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk
 

ziomalek199229

Użytkownik
Użytkownik
zamawiał ktos na tej stronie Anmelden : Konsolenchips.de
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
!opeael2 jestes bezczelny

a tak wogole to jak jesteś takim specem to chyba powinieneś wiedzieć ze zaden dash nie jest w stanie zablokować RGH jedynie w JTAG bylo to mozliwe
plyty głownej internetowo nie zmodyfikuja poprzez zainstalowanie chipow typu RXC ktore zapobiegly by przerobce RGH
dash owszem ... ale w jasperach cb 6752 narazie blokuje i trza czekać aż GliGli coś wymysli ;) moze ...
 

Adrianos111

Użytkownik
Użytkownik
Moja konsola dogorywa albo coś nie poszło przy wgrywaniu LT 2.0... Niektóre gry się freez'ują raz na jakiś czas. Nawet te z elektronicznej dystrybucji. Zastanawiam się więc czy inwestować w rgh... Czy ktoś z Warszawy mógłby zdiagnozowac moją konsolę?
 

ukijarzyn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tyle dyskusji na temat cen przeróbki stąd moja propozycja, sam kupuje Matrix Glitcher i szukam kogoś kto weźmie kasę tylko za lutowanie :p 100PLN to dużo za sam układ? ile za robociznę?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Moja konsola dogorywa albo coś nie poszło przy wgrywaniu LT 2.0... Niektóre gry się freez'ują raz na jakiś czas. Nawet te z elektronicznej dystrybucji. Zastanawiam się więc czy inwestować w rgh... Czy ktoś z Warszawy mógłby zdiagnozowac moją konsolę?
Chyba rrod sie zbliża

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk
 

bartek049

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z filmami na FSD znalazłem w necie program do odtwarzania filmów ffplay nawet miał sobie radzić z filmami w rozdzielce 720p ale coś marnie mu to wychodzi;/;/ nawet za dobrze sobie nie radzi z filmami w formacie avi;/ być może pobrałem starą wersję ale nowszej żadnej nie poszukałem. Rozwiązał ktoś problem z filmami??
 

Jankess

Użytkownik
Użytkownik
dash owszem ... ale w jasperach cb 6752 narazie blokuje i trza czekać aż GliGli coś wymysli ;) moze ...
A ten cb 6752 to jakiś konkretny model? A jeśli tak to czy jasperka z kwietnia 2009 da sie przerobić rgh

Sent from my GT-I5500 using Tapatalk
 

jonny2003

Użytkownik
Użytkownik
Ja ci nic nie zarzucam ale nie musisz komentować tamtego kolesia jak nie korzystałeś z jego usług.
No niestety ale na tym forum zagnieździło się duże lobby "flaszujące" i "ceniące swój czas i pracę" czyli mówiąc po naszemu chcące zawyżać ceny i wciskać ludziom ciemnotę. Dobrze było jak nie było RGH, mogli co 3 miesiące ściągać tego samego kolesia z kasy za wgrywanie nowego firmware.
Potem jak wyszło RGH to starali się to zdyskredytować różnymi głupimi i fałszywymi opiniami. Jak już tego się nie dało to stwierdzili że 250 zł to minimalna cena(wkońcu po raz pierwszy i ostatni zarobią na danym kolesiu, już nie będzie eldorado z flaszowaniem napędu co 3 miesiące temu samemu frajerowi), bo niby za mniej się nie opłaca. Jak pojawiły się tańsze oferty, lub ktoś starał się udowodnić ile kosztuje w rzeczywistości chip a ile biorą za robotę to się bardzo burzyli i to starali się zdyskredytować gościa robiącego taniej. Do !opeael2`a mam jeszcze respekt bo przynajmniej pisze kulturalnie(wiem, że wiele rzeczy może pójść nie tak bo przeglądam zagraniczne fora) ale wypowiedzi kolesia bgszef! to już kompletne dno.
 

perry58

Świeżak
Świeżak
 

twix2508

Użytkownik
Użytkownik
No niestety ale na tym forum zagnieździło się duże lobby "flaszujące" i "ceniące swój czas i pracę" czyli mówiąc po naszemu chcące zawyżać ceny i wciskać ludziom ciemnotę.
I właśnie na tym polega biznes. Tylko pogratulować im, że tyle ludzi się do nich zgłasza po przeróbkę. :)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
No niestety ale na tym forum zagnieździło się duże lobby "flaszujące" i "ceniące swój czas i pracę" czyli mówiąc po naszemu chcące zawyżać ceny i wciskać ludziom ciemnotę. Dobrze było jak nie było RGH, mogli co 3 miesiące ściągać tego samego kolesia z kasy za wgrywanie nowego firmware.
Potem jak wyszło RGH to starali się to zdyskredytować różnymi głupimi i fałszywymi opiniami. Jak już tego się nie dało to stwierdzili że 250 zł to minimalna cena(wkońcu po raz pierwszy i ostatni zarobią na danym kolesiu, już nie będzie eldorado z flaszowaniem napędu co 3 miesiące temu samemu frajerowi), bo niby za mniej się nie opłaca. Jak pojawiły się tańsze oferty, lub ktoś starał się udowodnić ile kosztuje w rzeczywistości chip a ile biorą za robotę to się bardzo burzyli i to starali się zdyskredytować gościa robiącego taniej. Do !opeael2`a mam jeszcze respekt bo przynajmniej pisze kulturalnie(wiem, że wiele rzeczy może pójść nie tak bo przeglądam zagraniczne fora) ale wypowiedzi kolesia bgszef! to już kompletne dno.
Zawiść to uczucie dyskomfortu powstające wtedy, gdy osobiste cechy, posiadane przedmioty lub osiągnięcia nie dorównują ich poziomowi/jakości u innych osób. W zawiści osoba chce posiadać to, co ma inny, albo życzy drugiemu, aby był tego pozbawiony. Emocja ta może być złośliwa, a nawet przewrotna, kiedy aktor uważa, że pewnych atrybutów, dóbr, które on ma, nikt inny mieć nie powinien. Zawiść jest destruktywna dla stanu ducha. (wikipedia)
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
k!@#$ niszczycie mnie tymi komentarzami.
Najlepiej to by było, żeby oni sami do was przyjechali i robili przy was prawda ?
Ja swojego jtag jaspera sam robilem i co najlepsze :) Wtedy pierwszy raz trzymałem lutownice w ręku i co ? Punkt DB1F1 przylutowałem w 15 sekund (a noby zawsze go urywały)
Jak już tak ****ie ogniem to czemu sami nie zrobicie ? Poczytajcie na elektroda jak poprawnie się lutuje i do dzieła.
Dostajecie łyżke i jeszcze chcecie by was nią nakarmili, co jeszcze ?

Myślicie czemu jeszcze nie napisałem zadnego poradnika odnosnie aktualizacji freeboot ? - jak sam do tego nie dojdziesz to nic nie zdziałasz z JTAG/RGH (zreszta ;p w readme jest WSZYSTKO OPISANE)

Całe info odnośnie jtaga/rgh uczyłem się przeglądając zagraniczne fora, czemu wy tego nie zrobicie ? cieżko z angielskim? trudno - wasz los.

Bo 250zł to za dużo, a za nerwy kto zapłaci ? (myślicie, że zrobienie rgh na jasperach to takie hop siup? wejdzcie na XBH i poczytajcie.)

RUSZAĆ **** I SAMI ZRÓBCIE RGH
 

spider111

Użytkownik
Użytkownik
To że coś jest taniej nie znaczy, że musi być gorzej zrobione. Być może po prostu przerabiający mniej zdziera bo nie ma jeszcze tej "renomy" za którą niektórzy wolą 2 i pół raza przepłacić.
Zresztą to prawda nie ma co już pisać w tym temacie. Poczekajmy na opinie tych co wysłali konsole do tego kolesia za 180 zł i zobaczymy. Pewnie niedługo pojawi się więcej ofert i będzie w czym wybierać. I racja jak ktoś pisał wcześniej lepiej się jeszcze wstrzymać troszeczkę.
słuchaj konsole przyjdą od typa który robi za 180zł wszystko będzie działać ale na jak długo nie jednego miałem klienta który poszedł gdzieś indziej bo taniej a potem płacz ze coś nie działa i tak samo konsola chodziła do jakiegoś czasu pamiętaj chciwy 2 razy traci
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
docenilibyście prace tych co robia RGH dopiero jak sami byście to zrobili :)
ja z moim jtag męczyłem się 3 dni 24h na dobe. (jasper 512 ... )

btw. jak już ten ktoś zrobił wam ten rgh, wszystko elegancko śmiga. PROSZĘ WAS wejdźcie na angielskie fora o xboxie np. xbox-scene, xboxhacker i poczytajcie odnośnie użytkowania JTAG/RGH ... wiele osób pisało do mnie pm czemu po aktualizacji dasha nie działa xexmenu (bo aktualizuje sie freeboota ?, a po aktualizacji przez ms update palą sie efuse i koniec z jtagiem ?)

To, że masz RGH to dopiero początek :) jeszcze musisz nauczyć się go używać z głowa !
 

Do góry Bottom