Mało ludzi na Xlink Kai

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dawajrowa

Banned
a na sbxkai`u nie jest czasem nie wymagany już ping poniżej 30
 

Kela

Banned
Kto pogra w black ops ? Info na gg 7069239
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
Kto pogra w black ops ? Info na gg 7069239
kela ... po co nam Twoje gg ? ciężko włączyć kaia i wejść na polski kanał MW2 ? Tam zazwyczaj siedzi paru wymiatatorów grających w BO, ciężko na czacie się zapytać w co aktualnie graja ? -.-

a na sbxkai`u nie jest czasem nie wymagany już ping poniżej 30
limit pingu 30ms jest w konsoli! i żaden program typu Leaf, xlink-kai, xbslink itp. tego nie zmienią.
 

kacpi010

Świeżak
Świeżak
"Unable to initialize PSSDK library" to mi się odpala u kolegi na Windowsie 7 przy odpalaniu Start Kai. Nie wiem jak rozwiązać ten problem, próbowałem uruchamiać administrator.
 

qlako

Użytkownik
Użytkownik
"Unable to initialize PSSDK library" to mi się odpala u kolegi na Windowsie 7 przy odpalaniu Start Kai. Nie wiem jak rozwiązać ten problem, próbowałem uruchamiać administrator.
Klikasz właściwości na program "Start Kai" dajesz zgodność zaznaczasz uruchom w zgodności z WIN XP SP3 i na dole jako administrator i będzie działać.

Co do Xlinka to nie pogram bo 30 ms, ale działa u mnie ale w mw2 i BO nie pokazuję serwera jak się na kompie do areny podłącze.
 

kacpi010

Świeżak
Świeżak
Mam teraz ping do ludzi na polskim kanale mw2 31m/s. Teraz mam 2mb, kończy mi się umowa na iternet. Mam pytanie czy jak zwiększę prędkość internetu z 2mb do 6mb (bo na moich kablach to jest maximum) to ping będe miał < 31m/s i bede w stanie grac przez Xlink-Kai?
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli mam 31 ms to odrazu mnie odłączy ?
 

dawajrowa

Banned
kela ... po co nam Twoje gg ? ciężko włączyć kaia i wejść na polski kanał MW2 ? Tam zazwyczaj siedzi paru wymiatatorów grających w BO, ciężko na czacie się zapytać w co aktualnie graja ? -.-



limit pingu 30ms jest w konsoli! i żaden program typu Leaf, xlink-kai, xbslink itp. tego nie zmienią.
nie do końca doczytałem tamto i ten limit 30ms z konsoli fkatycznie usuwa ale JTAG nie dla zwykłych śmiertelników ;( a szkoda
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
dzisiaj wbijam na kaia i normalnie 20 osób na BO jutro spróbuje się dołączyć jak neo da radę :) gratki wystartowania stronki :)
 

Patrox

Użytkownik
Użytkownik
he Xlink, jedyne co nam potrzeba to dobrego hosta który by miał konsole włączoną 24/7 ;p
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
Zgodze sie z przedmowca:) a im nas wiecej na xlinkkai tym weselej wiec wpadajcie ludzie pograc:) ja polecam.

Sent from my HTC Magic using Tapatalk
 

Szymrok

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie
mam pytanie otóż mam internet 2mb czy mógłbym przy tym łączu grać na tym Xlinku ?
 

bil

Użytkownik
Użytkownik
ja też taki mam z kablówki i gram spokojnie
 

Szymrok

Użytkownik
Użytkownik
mam jeszcze jedno pytanie czy może być taki sposób połączenia:
ROUTER---KABELEK---LAPTOP
ROUTER---KABELEK---XBOX
 

Szymrok

Użytkownik
Użytkownik
dzięki za link :)
 

Bart!

Użytkownik
Użytkownik
mam jeszcze jedno pytanie czy może być taki sposób połączenia:
ROUTER---KABELEK---LAPTOP
ROUTER---KABELEK---XBOX
może :)

ja wkońcu sie połaczyłem i już z wami gram :D bartek69 nick :D
 

jaras111x

Użytkownik
Użytkownik
a ja do was dołączę jak tylko przyjdą z upc :) bo pod neo nawet nie podpinam,szkoda zachodu na 1mb
 

czeslaw14

Użytkownik
Użytkownik
ja dołączę prawdopodobnie jutro , jak tylko ściągnę cod:bo.
 

Szymrok

Użytkownik
Użytkownik
otóż mam problem z połączeniem xboxa do komputera mógł by mi ktoś powiedzieć krok po kroku co mam zrobić dodam jeszcze że xlinka ma skonfigurowanego
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom