Mało ludzi na Xlink Kai

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

jaras111x

Użytkownik
Użytkownik
szymrok dziś się tym zajmowałem i poleciało bez problemu tu masz link http://xboxforum.pl/ogolne-f71/windows-media-center-poradnik-9988.html
 

jaras111x

Użytkownik
Użytkownik
ja natomiast mam taki problem ze niemoge pograć na xlinku, albo ludzi zero albo wszyscy grają w cod.bo(tylko nie ja bo niemam) dodam że xlink skonfigurowany,port odblokowany,xbox podłaczony
 

Keri

Świeżak
Świeżak
A jak mam łącze 4096/256 kbit/s pójdzie czy nie ping wydaje sie na dobrym poziomie.
A jest jeszcze jeden program alternatywny LEAF ,co o nim sądzicie
 

Peszek

Użytkownik
Użytkownik
Jestem "niubem", totalnie nie wiem co to jest te wasze Xlink. Ale co do gier Co-op, mogę wam polecić Red Dead Redemption - gra wyczepista, naprawdę ;>.
 

jaras111x

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam problem z pingiem :( upc 25mb, ping 33-40 i nawet ponad 100 i więcej. szkoda jak bym wiedział że tak będzie to bym kupował odrazu z jtag'iem a teraz ****
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Sprzedaj i kup JTAGa.
Ja ostatnio jak uruchomiłem to na polskim tylko 1 dzień grałem, resztę czasu na węgierskim bo u nas mało ludu gra, a do węgrów ping ok. 50-60 mam i spokojnie da się grać :) A tam na każdym serwie po 8-15 osób gra...
 

Grzechu988

Użytkownik
Użytkownik
Kilka pytań:

Czy na NEO 10MB , bez jtag'a to zadziała?

Niestety jak kupilem konsole nie wiedzialem co to jtag , pozniej zrobilem aktualizacje i juz nie moglem zrobic jtag i mam 9199

Jezeli by to dzialalo to normalnie podlaczam kablem ethernet , konfiguruje i dziala?
 

tynxPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja może dodam tak od siebie żę jeśli nawet ktoś nie ma jtaga to warto się postarać i postawić serwer ponieważ jtag jest wymagany tylko w konsoli klienta dziś dołączyły się na hosta przeze mnie utworzonego 2 osoby zaraz po tym jak go stworzyłem. miłe zaskoczenie !
 

Grzechu988

Użytkownik
Użytkownik
A mógłby odpowiedzieć ktoś na moje pytanie ;>?
 

tynxPL

Użytkownik
Użytkownik
To czy zadziała u Ciebie zależy tylko i wyłącznie od czasów PING do serwera z którym chcesz się połączyć. Jeśli czas jest powyżej 30 ms będziesz "widział" gry ale się nie podłączysz. Tutaj masz tester łącza który mniej więcej Ci pokaże twoje czasy http://www.speedtest.pl/ - lecz do każdej osoby potencjalnie będziesz miał inne ponieważ to zależy min. od odległości miedzy tobą a nim.

BTW. Im większa przepustowość łącza tym większą ilość danych otrzymujesz... jeśli mieszkasz na uboczu miasta czy wsi administrator ze względu na to że infrastruktura tzn np kable są stare co powoduje szumy na linii itp ustawia domyślnie tryb interleaved który stabilizuje słabe łącze aby " wytrzymało" twoją wybraną przepustowość . Tryb ten dodaje sumy kontrolne przez co czas ping znacząco wzrasta o nawet 20-30 ms. Jeśli jesteś tym "szczęściarzem" jak 90 % abonentów TP to nie masz co się spuszczać żeby Ci zmienili na Fast path ja wydałem 15 zł na dzwonienie a i tak jestem w Du*ie. Finalnie usłyszałem że kiedyś zmieniali a teraz już nie....

Myślę że to wyczerpująca odpowiedź więc możesz mi dać "dziękuję" bo jeszcze nigdy nie miałem .

Edit: Jeśli ktoś ma JTAGA i jest zainteresowany grą ze mną przez Kaia proszę o PM z miłą chęcią postawie Host-a
 

Grzechu988

Użytkownik
Użytkownik
No niby ping mam z rzędu 20-25
To może dam rade jakos to zrobic


Ehh no nie wszyscy maja mozliwosc miec jtag'a <- CI co maja niech sie ciesza

A jeszcze pytanko , czy jest mozliwosc ze dla nie jtag'ów ze bedzie ominięcie tego limitu ;))?
 

tynxPL

Użytkownik
Użytkownik
nie
 

Grzechu988

Użytkownik
Użytkownik
Mógłbyś wytłumaczyć dlaczego?
Bo odpowiedź nie bo nie nie jest odpowiedzią...
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Mógłbyś wytłumaczyć dlaczego?
Bo odpowiedź nie bo nie nie jest odpowiedzią...
To może ja wytłumaczę: programy na JTAG nie działają na konsoli bez JTAGa. Czyli w skrócie: nie, bo tak.

Ale nie łam się - zainstaluj xlinka i spróbuj z kimś pograć. Ja mam neostradę 1MB, ale chyba na nowym kablu skoro mogę grać. Od Warszawy do Bydgoszczy ping 15 mam. Do Węgrów, czy Niemców jest już gorzej.
 

Grzechu988

Użytkownik
Użytkownik
Nie no ja ogarniam .ze programy na jtag nie dzialaja na jtag

Ta odpowiedz mnie satysfakcjonuje i nawet dam Ci dziękuje.

Łe no to spoko ;)) popróbuje i jeszcze dam znać , dzięki ;)
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
To czy zadziała u Ciebie zależy tylko i wyłącznie od czasów PING do serwera z którym chcesz się połączyć. Jeśli czas jest powyżej 30 ms będziesz "widział" gry ale się nie podłączysz. Tutaj masz tester łącza który mniej więcej Ci pokaże twoje czasy Internet Speed Test - tester prędkości łącza - lecz do każdej osoby potencjalnie będziesz miał inne ponieważ to zależy min. od odległości miedzy tobą a nim.
nie wprowadzaj ludzi w błąd. Masz mieć ping poniżej 30ms do osoby HOSTUJĄCEJ nie do jakiegoś serwera postawionego np.: w Łodzi. Co ci to da, jak osoba do której starasz się dołączyć jest w np.: Kielcach?

zapraszam na myXLINK :: Twoje centrum informacji o Xlink-Kai wiele przydatnych poradników i odpowiedzi :)
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
sprawdzanie jakimikolwiek testerami łącza w przypadku xlink'a ma się nijak, możesz mieć w speed teście 20ms a na kaiu będzie więcej niż 30, także najlepsza metodą jest po prostu wbić na kaia i sprawdzić, bo wielu ludzi jara się że ma właśnie w speed teście 20ms a wbija na kaia i się grubo rozczarowuje.
 

tynxPL

Użytkownik
Użytkownik
nie wprowadzaj ludzi w błąd. Masz mieć ping poniżej 30ms do osoby HOSTUJĄCEJ nie do jakiegoś serwera postawionego np.: w Łodzi. Co ci to da, jak osoba do której starasz się dołączyć jest w np.: Kielcach?

zapraszam na myXLINK :: Twoje centrum informacji o Xlink-Kai wiele przydatnych poradników i odpowiedzi :)
... mam dziwne wrażenie że jesteś święcie przekonany o swojej "wiedzy"... może zawiodło czytanie ze zrozumieniem - a wątpię żebym wyraził się niejasno.
tak więc jak pisałem "To czy zadziała u Ciebie zależy tylko i wyłącznie od czasów PING do serwera z którym chcesz się połączyć."
Myślę że najprościej będzie wytłumaczyć co to jest serwer.. zatem posłużę się sławną i lubianą wikipedią - jeżeli Ci to ubliża mogę w wolnej chwili zaczerpnąć wiedzy z słownika komputerowego.

Zakładam że misja ukończenia szkoły średniej przebiegła u Ciebie pomyślnie więc posłużę się logiką matematyczną P wtedy gdy Q i Q wtedy gdy P więc serwer = host i host = serwer zatem gdy stawiam hosta to stawiam serwer...
Słowem zakończenia...twój komentarz był.... durny bądź kretyński jak wolisz :)
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
akurat ping nie zależy od odległości tylko infrastruktury sieciowej, i speedtest bada szybkość łącza po porcie 80 czyli WWW do wybranego serwera, a wg. mnie pingi na kaiu między hostem a graczem zależą od tego jakie połączenie będziesz miał z wirtualnym serwerem Xlinka np. Francja bo to on tworzy VPN czyli wirtualną sieć LAN dzięki której można sobie pograć w system linka.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom