Pierwsze bany za MSP? Padło na mnie.

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
witam , podpinam sie do tematu jako ze wczoraj brat dostal bana na konsole.konsola byla nowa i nigdy nie otwierana/przerabiana.jedyne co bylo robione to wlasnie konta z msp zakupione na allegro oraz dhgate. nie zalezy mi czy ktos w to uwierzy czy nie poprostu informuje ze taka sytuacja zaistniala i aby inni wiedzieli o tym, jako ze ja sam mam konsole z takimi kontami (nie zbanowana narazie) i nie wiedzialem czy naprawdze mozna dostac bana.tak wiec jak widaz mozna dostac bana za kombinowanie z kontami z msp.
A gdzie smok?
ech, wiedziałem że znowu uciekł do Songvardu...
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
Bany za modyfikowanie/ posiadanie nie legalnych gier dodatków grozi blokadą konta, a nie blokadą konsoli. Walnij ładną foteczkę że konsola została zablokowana:)
tak myslisz ? to przeczytaj to Blokada konsoli Xbox LIVE | Blokada konsoli Xbox | Warunki korzystania z konsoli Xbox
zwlaszcza 2 i 3

A gdzie smok?
ech, wiedziałem że znowu uciekł do Songvardu...
i ty jestes moderatorem ?? a gdzie smok...
 

mk89

Użytkownik
Użytkownik
wiesz nie interesuje mnie czy uznasz to za prawde czy nie i nie zamierzam nic udowadniac bo i jak ? pisze co sie stalo i daje slowo ze konsolo nie byla przerabiana i modyfikowana na 100%.
słuchaj, przypadki były rzadkie a później się okazała że jednak coś było ruszane. Mi tu chodzi o to że robisz anty reklamę. Poza tym byłeś na live godzinę temu :)
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak jeszcze jestem, nie widać wielkiego banera po lewej?
Wybacz że tak dziwnie zareagowałem a ty chyba nie należysz do istot rozumnych i nie zrozumiałeś ironii..
Ale w bajeczkę o tym że dostałeś bana na konsolę WYŁĄCZNIE z powodu zakupu lewych punktów MS... no niestety to nawet w regulaminie usługi live się nie śniło....Może to sprawka SZCH? (Stowarzyszenia Złodziejskich CHińczyków) bo nadmienialeś coś o DHGate...Pewnie nie zapłaciłes im prowizji
Aha otrzymujesz warna za post pod postem...

Pozdrawiam :>
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
Tak jeszcze jestem, nie widać wielkiego banera po lewej?
Wybacz że tak dziwnie zareagowałem a ty chyba nie należysz do istot rozumnych i nie zrozumiałeś ironii..
Ale w bajeczkę o tym że dostałeś bana na konsolę WYŁĄCZNIE z powodu zakupu lewych punktów MS... no niestety to nawet w regulaminie usługi live się nie śniło....Może to sprawka SZCH? (Stowarzyszenia Złodziejskich CHińczyków) bo nadmienialeś coś o DHGate...Pewnie nie zapłaciłes im prowizji
Aha otrzymujesz warna za post pod postem...

Pozdrawiam :>
no widze i jak wszyscy zapewne widza to nie powinienes bo do rozumnych tez nie nalezysz, puplicznie nazywasz mnie klamca bez podstaw.czytac chyba tez nie umiesz skoro nie czytales linku o banie na ms.aha i nie zapomnij dac warna sobie bo obrazanie uzytkownikow i pisanie postow nic nie wnoszacych zasługuje na warna.
 

ziomo8

Użytkownik
Użytkownik
Ale w bajeczkę o tym że dostałeś bana na konsolę WYŁĄCZNIE z powodu zakupu lewych punktów MS... no niestety to nawet w regulaminie usługi live się nie śniło....
A właśnie, że się śniło. Kodeks Postępowania mówi wyraźnie o groźbie bana za handel kontami zarówno dla sprzedającego jak i kupującego, przy czym nie rozdziela możliwości bana na konto/na konsolę. Twoje przekonania opierają się o statystykę zbudowaną na plotkach.
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
słuchaj, przypadki były rzadkie a później się okazała że jednak coś było ruszane. Mi tu chodzi o to że robisz anty reklamę. Poza tym byłeś na live godzinę temu :)
czytaj dokladnie , zbanowana zostala konsola BRATA. mamy 3 konsole w rodzinie i na wszystkich uzywano takich kont w ilosci sporej.nie wiem tez o jaka anty reklame ci chodzi , nie mam zadnego interesu w tym aby kogos zniechecac lub zachecac do kupna takich kont. napisalem o tym bo napewno wiele osob jest przekonanych ze jest to na 100% bezpieczne. jak widac bany sie zdarzaja za takie cos i choc zapewne bardzo malo w porownaniu do przerabianych konsol to jednak sa.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
tak jak wypadku kika jest ban na konsole. nie bylo pewności czy przez pmylke czy za konta, po tej tygodniowej falce juz oczywiste
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Twoje przekonania opierają się o statystykę zbudowaną na plotkach.
Moje przekonania to nie statystyka. To czysta praktyka i stan obecny.
-----------------------------------------------------------------------


puplicznie nazywasz mnie klamca
To interesujące. Gdzie?

czytac chyba tez nie umiesz
Skoro bawisz się w nauczyciela, i Mieszkasz w Polsce to pisz z Polskimi znakami.

aha i nie zapomnij dac warna sobie bo obrazanie uzytkownikow
Gdzie ja cie obraziłem?...Widac że nie tylko kobiet nie można zrozumieć.


Nie kwap się z odpowiedzią, nie róbmy zbędnego offtopu.
 

mk89

Użytkownik
Użytkownik
czytaj dokladnie , zbanowana zostala konsola BRATA. mamy 3 konsole w rodzinie i na wszystkich uzywano takich kont w ilosci sporej.nie wiem tez o jaka anty reklame ci chodzi , nie mam zadnego interesu w tym aby kogos zniechecac lub zachecac do kupna takich kont. napisalem o tym bo napewno wiele osob jest przekonanych ze jest to na 100% bezpieczne. jak widac bany sie zdarzaja za takie cos i choc zapewne bardzo malo w porownaniu do przerabianych konsol to jednak sa.

no to czekamy na fotkę :)
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
napisales, ponformowales my i tak nie wierzymy ;). nie bylo nigdy przypadku blokady dostepu do live za punkty, tylko i wyłącznie konta. byly dane bany przez pomyłkę, co microsoft naprawil odbanował i dal miesiac live gratis plus punkty

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
zastanow sie kolego dlaczego mial by mi ktos zbanowac konto skoro nic na nim nie robilem wbrew prawu?? za msp kupujesz gry a te sa przypisane do konsoli a jak wiadomo na konsoli moze byc wiele kont wiec jakie konto zbanowac??
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
zastanow sie kolego dlaczego mial by mi ktos zbanowac konto skoro nic na nim nie robilem wbrew prawu??
Pomyślmy... już wiem! przez lewe punkty msp? ostatnio takie sytuacje się zdarzają.
Banują konto z MSP, a czasami również twoje "główne"
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
Pomyślmy... już wiem! przez lewe punkty msp? ostatnio takie sytuacje się zdarzają.
Banują konto z MSP, a czasami również twoje "główne"
juz nie gadaj ze myslales...
 

flo18

Świeżak
Świeżak
Nie wiem czy to ważne ale dostałem banan na konsole za nielegalne konta z punktami A WIEC RADZE NIE KUPUJCIE ICH KONSOLA BYŁA NIE PRZEROBIONA!!! wersia slim premium
 

Frodzmirz

Użytkownik
Użytkownik
ja tez :) i mam to w dup....
 

Maniaczek

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy to ważne ale dostałem banan na konsole za nielegalne konta z punktami A WIEC RADZE NIE KUPUJCIE ICH KONSOLA BYŁA NIE PRZEROBIONA!!! wersia slim premium
Kiedy kupowałeś ostatnio owe punkty a kiedy poleciał BAN?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
potwierdzam ban jest na konsole(za lewe konta/msp) profil dziala na innej konsoli znakomicie, a tu komunikat konsola zablokowana... wiec nie polecam kupowania tego rodzaju rzeczy

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
potwierdzam ban jest na konsole(za lewe konta/msp) profil dziala na innej konsoli znakomicie, a tu komunikat konsola zablokowana... wiec nie polecam kupowania tego rodzaju rzeczy

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
no i co panowie , ladnie to tak traktowac ludzi którzy najzwyczajniej dziela sie istotnymi informacjami na forum ?? i gdzie teraz jest smok...?? pozdrawiam :>
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
smoka nie ma bo to analog;)

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Xolorian

Banned
Kiedy braliście te punkty? Nie ruszałem konsoli od listopada, bo przygotowuję się do matury. Sprawdze czy mi też odpalili. ALe zonk byłby gdybym w maju obczaił ze mam bana ;O;O
 

Do góry Bottom