Slim Corona i RGH - jak się do tego zabrać?

fifi88

Użytkownik
Użytkownik
znaczy ze zle zalozony postfix albo uszkodzony. popraw go i sprawdz napięcia. a rzeby sprawdzic czy sprawny to sprawdz przejscie miedzy igla a punktem do lutowania
 

puz219

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobra, to zdejmuje radiator i zaraz się odezwe
 

puz219

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciągłość obwodu pomiędzy punktem lutowniczym i igłą jest



Co muszę teraz z tym zrobić?
 

_-=JOGGI=-_

Banned
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
kolego a zobacz na zolto/czarny kabel od programatora , na zdjeciu widać jakby Ci zware robił..
 

puz219

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
faktycznie, odlutował się, pewnie dlatego rozpoznawało płytę jako trinity, już poprawiam luty
 

_-=JOGGI=-_

Banned
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
ale nadal sie nie uruchamia??
 

puz219

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nadal się nie uruchamia, znaczy uruchamia się, ale nie włącza się xell, chip nie świeci na zielono i wciąz nie ma napięcia na punkcie C
 

_-=JOGGI=-_

Banned
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Musisz poprawic postfix, wymontuj i jeszcze raz zamontuj...
 

puz219

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobra, poprawiłęm postfixa i teraz włączył się xell, ale przed stworzeniem xebuild trzeba wybrać wersja dasha, której... sobie, głupi, nie sprawdziłem - xbox lezy rozebrany od 1 lutego, a wcześniej był zaktualizowany, czyli zapewne zawierał najnowszego dasha, ale też nie jestem pewien - czy da się to jakoś sprawdzić?
 

_-=JOGGI=-_

Banned
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Wybierasz najnowszy...
 

fifi88

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak Ci joggi napisal daj najnowszy i wgrywaj, tylko zwróć uwage zeby glinch2 bylo zaznaczone w j-ruuner
 

puz219

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Było zaznaczone, glitch2, wybrałem oryginalne nandy, które zczytałem za pierwszym razem, dopisałem cpu key, wybrałem najnowszy dash, kliknąłem create xebuild i potem write xebuid, jak zakończyło powodzeniem, to odlutowałem programator, uruchomiłem konsolę i pokazał się interefejs konsoli, poskładałem więc konsolę i teraz ściągam xex menu - tutaj pytanie jeszcze - czytałem gdzieś, że po zrobieniu rgh nie działają oryginalne gry z płyt, a sprawdziłem w między czasie na forzie 4 i gra się normalnie uruchomiła
 

_-=JOGGI=-_

Banned
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Działają wszystkie oryginały, nawet z innego regionu a jak zrobisz LT/LTU to i kopie będą Ci działały
 

puz219

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze jeden problem mam i myślę, że będzie już wszystko OK, a mianowicie jak zainstalować kinecta?
 

_-=JOGGI=-_

Banned
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Sciągnij atualizacje http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/dashboard-system-updates/14106-xbox-360-dashboard-system-update-2-0-17150-0-download-avatars.html
Zmień nazwę z $Systemupdate na $$ystemupdate skopiuj na pena , zapakuj do konsoli na oryginalnym dashu wyskoczy info o aktualizacji i wybierasz tak...
 

puz219

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki wiekie za wszystko, koledzy :)

Już tak przywykłem do pytań, że jeszcze jedno, malutkie - jak się nazywa skórka do FSD, która daje wygląd oryginalnego dasha microsoftu? :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Metro skin
 

puz219

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przetestowałem troszku to FSD i nie przypadło mi bardzo do gustu - rozskalowany obraz, tekstury strasznie nieostre - najchętniej zostałbym przy oryginalnym dashu, tylko jedna rzecz mi do szcześcia brakuje - czy da się ręcznie dodac okładki do gier, tak by były widoczne pod NXE?
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Przetestowałem troszku to FSD i nie przypadło mi bardzo do gustu - rozskalowany obraz, tekstury strasznie nieostre - najchętniej zostałbym przy oryginalnym dashu, tylko jedna rzecz mi do szcześcia brakuje - czy da się ręcznie dodac okładki do gier, tak by były widoczne pod NXE?
Niestety bez podpiecia do live nie będzie okładek w nxe wyprubój również aurore zamiast fsd

Wysłane z mojego HTC One max
 

puz219

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli czas zacisnąc zęby i zakolegować się z FSD :)

Czy FSD standardowo tak ma, że tekstury sa takie kwadratowe, nieostre?


Aurorę przetestuję w wolnej chwili
 

Do góry Bottom