Telewizor dla Xbox One

trolek24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
A co myslicie o takim tv Panasonic Viera TX-32LE8PS do grania czy byłby odpowiedni?
Nie jestem jakims profesjonalnym graczem a raczej takim niedzielnym prosiłbym o wasza opinie.
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poszukuję TV 50" FullHD dobrego zarówno do grania jak i filmów. Niski input lag obowiązkowy. Znacie coś konkretnego za ok. 3k zł?
 

Dzioba92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Poszukuję TV 50" FullHD dobrego zarówno do grania jak i filmów. Niski input lag obowiązkowy. Znacie coś konkretnego za ok. 3k zł?
LG 50LF652V

Miałem i szczerze polecam
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Poszukuję TV 50" FullHD dobrego zarówno do grania jak i filmów. Niski input lag obowiązkowy. Znacie coś konkretnego za ok. 3k zł?
Myślę że nic z mniejszym imput lag nie kupisz jak Sony 48" KDL-48W705C, żadnych śmieci typu 3D, systemów Android i Bóg wie czego jeszcze.

Wysłane z mojego D722P przy użyciu Tapatalka
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czy model SONY KDL-50W755C również charakteryzuje się niskim input lagiem? Czytałem, że seria W7 jest dobra, ale nie wiem czy cała. Ten model kosztuje nieco ponad 3 tysiące.
 

Mati909

Świeżak
Świeżak
Witam mam pytanie czy tv model 37LG3000 bedzie wystarczający do xbox ona ? Prosze o pomoc
 

Bolce8Havana

Użytkownik
Użytkownik
Czy jakiś spec potrafi mi powiedzieć na co zwrócić uwagę wybierając tv? W 80% pod iksa, pozostałe procenty to film i mecz raz za czas.
Nie zależy mi na 3D, myślę że Full HD na długi czas mi wystarczy.
Tak na szybko szukałem i wynalazłem sobie takie coś: http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-55lf652v.bhtml#akcesoria

Chyba, że jest mi ktoś w stanie zaproponować sprytny zestaw z soundbarem?
 

Buhaj47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zwracaj uwagę na jak najniższy input lag i odświeżanie NATYWNE 100 Hz.

Z tego co wiem, Samsungi serii J6200 są godne polecenia. Te LG zresztą chyba też. Sony KDL mają input lag około 40 ms w trybie gry z tego co pamiętam, ale warto to sprawdzić.
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czy jakiś spec potrafi mi powiedzieć na co zwrócić uwagę wybierając tv? W 80% pod iksa, pozostałe procenty to film i mecz raz za czas.
Nie zależy mi na 3D, myślę że Full HD na długi czas mi wystarczy.
Tak na szybko szukałem i wynalazłem sobie takie coś: http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-55lf652v.bhtml#akcesoria

Chyba, że jest mi ktoś w stanie zaproponować sprytny zestaw z soundbarem?
Ja mam 42LF651 i polecam.
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A ja mam Panasonic'a 40 calowego z 1200Mhz. Obraz jest jak żyleta. Nie pamiętam nazwy modelu ale to ten tylko jeden z takim ustawieniem w tej kategorii. 50+ cali to już jak na mnie za dużo :p
 

adam_k27

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja mam Panasonic'a 40 calowego z 1200Mhz. Obraz jest jak żyleta. Nie pamiętam nazwy modelu ale to ten tylko jeden z takim ustawieniem w tej kategorii. 50+ cali to już jak na mnie za dużo :p
1200 MHz odświeżanie ekranu?[emoji15]
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No chyba tak. Oto łebsajt: https://www.panasonic.com/pl/consumer/kino-domowe/telewizory-led/tx-40as640e.specs.html
1200 Hz BLS IFC. Nie wiem co to znaczy :)
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zwykły chwyt marketingowy poczytaj o IFC

Wycisniete z Tapatalka
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
IFC czyli International Finance Corporation :vr: Może jakiś poprawny łebsajt?
 

KondzioMr

Świeżak
Świeżak
Ja wybrałem Phillips 50" pfh6550, niski input lag, natywne 100 (120?) Hz, matryca VA, potrójny ambilight ( nocą mega efekt, znajomym szczęki opadają) do tego Android Tv i szczerze więcej nie potrzebuję, jakieś drobne problemy z softem występują ale częste aktualizacje dużą część z nich usunęły..
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam
A co myslicie o takim tv Panasonic Viera TX-32LE8PS do grania czy byłby odpowiedni?
Nie jestem jakims profesjonalnym graczem a raczej takim niedzielnym prosiłbym o wasza opinie.

Wszystkie telewizory Panasonic'a są dobre. Jeżeli odpowiada ci ten model, to jak najbardziej możesz go kupić :)
 

Morwi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co myślicie o takim telewizorze? Telewizor ma głównie służyć do konsoli sporadycznie jakiś film. Cena wydaje mi się uczciwa i przyciąga 200 Hz bo w tej cenie to raczej rzadkość. Chyba że ktoś inny jest mi w stanie polecić coś do 1200-1300 zł.

http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/thomson-40fb3103.bhtml#zestawy
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Co myślicie o takim telewizorze? Telewizor ma głównie służyć do konsoli sporadycznie jakiś film. Cena wydaje mi się uczciwa i przyciąga 200 Hz bo w tej cenie to raczej rzadkość. Chyba że ktoś inny jest mi w stanie polecić coś do 1200-1300 zł.

http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/thomson-40fb3103.bhtml#zestawy

Chyba mój Panasonic kosztuje w tych granicach lub mniej, bo to model już prawie dwu letni :) Nie wiem gdzie można go zdobyć ale przez internet. Bardzo polecam Panasonic'a.
No ten produkt Thomson'a jest przeciętny.
 

Morwi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chyba mój Panasonic kosztuje w tych granicach lub mniej, bo to model już prawie dwu letni :) Nie wiem gdzie można go zdobyć ale przez internet. Bardzo polecam Panasonic'a.
No ten produkt Thomson'a jest przeciętny.
Czy ja wiem czy przeciętny, za zagranicznych stronach jest chwalony za jakość obrazu. Rozważałem Panasonica i Philipsa w tych pieniądzach ale odświeżanie 100 Hz wydaje mi się ze to mało jak na XO.
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czy ja wiem czy przeciętny, za zagranicznych stronach jest chwalony za jakość obrazu. Rozważałem Panasonica i Philipsa w tych pieniądzach ale odświeżanie 100 Hz wydaje mi się ze to mało jak na XO.

Jak uważasz. Mój model sprawuje się znakomicie :)
 

Do góry Bottom