Xbox One w rękach XboxForum.pl

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

turkato

Świeżak
Świeżak
Heej. Kupiłem dzisiaj X1 z fifą 15 i gta v. Gta dostałem na płytce, natomiast do fifki mam jakiś kod. Muszę ją pobrać, mam pytanie - czy w tym celu potrzebuję xbox live? Czy wystarczy mi to, że mam w domu wifi? Ogólnie mógłby mi ktoś podesłać link nt. x live? Lub krótko mi to przybliżyć? Gdzie mogę to kupić, ile to kosztuje, co ile się płaci itepe. Z konsolami nie miałem nigdy styczności, także nwm nic na ten temat. Pozdrawiam serdecznie
 

ja12345

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak, nie, tak, http://www.xbox.com/pl-PL/Live?xr=shellnav, allegro najtaniej, zależy jaka wersja
 

matj

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie i prosze byc tutaj w miare obiektywnym... Mieszkam w UK ( obecnie ulrop w Polsce) gdy wroce chce kupic x1/ps4 ale nie mam pojecia ktora z nich wybrac... Mam obecnie x360 (kupilem ze wzgledu na pada bo od ps3 mi sie nie podobal ) . Wiem ze pad od x1 jest w 99% taki sam jak od x360 ale LB/RB strasznie mocno chodza...tak samo gałki sa strasznie "luźne" ( takie jak w ps3 ) pogralem troche w BF4 u znajomego i szczerze mi sie to nie podoba ... Pad od ps4 wyglada ladniej gałki tez sa "luźne" ale za to LB/RB sa juz takie jak powinny byc ( nie patrze w ogole na ten panel dotykowy ). Chodzi mi o granie po necie itd wiem ze ps4 ma lepsze parametry i exy beda ladniej wygladac na ps4 ale w ktorej konsoli wiecej ludzi gra po necie ? Jak wyglada sprawa neta w ps4 dalej maja problemy ze nie mozna grac po sieci itd ? Np bf4 jesli chodzi o statystyki to w ps4 zawsze o kazdej porze gra masa ludzi nie to co na x1 ... ( to samo ps3>x360 )
 

AdWolf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Heej. Kupiłem dzisiaj X1 z fifą 15 i gta v. Gta dostałem na płytce, natomiast do fifki mam jakiś kod. Muszę ją pobrać, mam pytanie - czy w tym celu potrzebuję xbox live? Czy wystarczy mi to, że mam w domu wifi? Ogólnie mógłby mi ktoś podesłać link nt. x live? Lub krótko mi to przybliżyć? Gdzie mogę to kupić, ile to kosztuje, co ile się płaci itepe. Z konsolami nie miałem nigdy styczności, także nwm nic na ten temat. Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio widziałem najtaniej na 12m w sklepie sferis - na allegro lub w sklepach stacjonarnych. 159zl zdrapka.
 

kulaj85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,

Czy ktoś z was forumowiczów miał błąd 0x80a30204 ? Wyskakuje podczas logowania. Do tego dodam jeszcze że przy wyłączaniu konsoli, konsola nie chce się wyłączyć. Dziwna opcja, może ktoś z was miał podobny problem ?

Pozdrawiam
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Witam,

Czy ktoś z was forumowiczów miał błąd 0x80a30204 ? Wyskakuje podczas logowania. Do tego dodam jeszcze że przy wyłączaniu konsoli, konsola nie chce się wyłączyć. Dziwna opcja, może ktoś z was miał podobny problem ?

Pozdrawiam
logowanie na xbox.com działa?
 

kulaj85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
logowanie na xbox.com działa?
Działa, xbox live to pół biedy gorzej z tym wyłączeniem konsoli :/ pomogło dopiero wyciągnięcie wtyczki z kontaktu...
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Jak konsola jest odpalona przytrzymaj znaczek power (na konsoli) przez 5 sekund zrobie reboot konsoli - może pomoże. Ewentualnie Factory Reset w opcjach.
 

kulaj85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak konsola jest odpalona przytrzymaj znaczek power (na konsoli) przez 5 sekund zrobie reboot konsoli - może pomoże. Ewentualnie Factory Reset w opcjach.[/QUOT
Brattanek dzięki wielkie za szybki odzew jak i pomoc;) ale przyczyna była inna tzn. Kot który wszedł za mebel na którym stoi konsola i wplatał się w kable i musiał jakoś lekko wypiąć któryś z kabli, po ponowny podłączeniu wszystko smiga ;)
 

grandmmaster

Świeżak
Świeżak
ja mam inny problem. poprzednio miałem x360. pobierając grę demo wyłączałem konsolę. dioda migała i gra się ściągała. teraz mam x1. pobieram grę demo. gasząc konsolę pobieranie się zatrzymuje. jest takie coś jak pobieranie w tle i po pobraniu konsola się wyłączy sama tak jak było w poprzedniej generacji?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jest, tylko musisz miec w opcjach zasilania wlaczony tryb instant on i pobieranie aktualizacji w tle
 

grandmmaster

Świeżak
Świeżak
no właśnie coś to nie działa. muszę jakoś specjalnie gasić konsolę?

edit
chyba zatrybiło po czasie. wyłączam konsolę transfer spada do zera (podgląd na routerze) nastepnie chyba po 1 min słyszę, że dysk się ożywia (włącza) i zaczyna pobierać.

tak jakpatrzę na przepustowość to przy włączonej konsoli stabilniejszy jest transfer. też tak macie?

edit2:
kupiłem nowa konsolę, 14 dni live powinienem mieć za darmo. jak aktywowac? mam nowy profil więc mogę na 30 dni aktywować. co z tymi 14 dniami?
 
Ostatnia edycja:

gtsaplayer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pytanie:
W padzie od XOne można wkładać normalne baterie AA?
 

Tobah1990

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak można wkładać zwykłe baterie
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
no właśnie coś to nie działa. muszę jakoś specjalnie gasić konsolę?

edit
chyba zatrybiło po czasie. wyłączam konsolę transfer spada do zera (podgląd na routerze) nastepnie chyba po 1 min słyszę, że dysk się ożywia (włącza) i zaczyna pobierać.

tak jakpatrzę na przepustowość to przy włączonej konsoli stabilniejszy jest transfer. też tak macie?

edit2:
kupiłem nowa konsolę, 14 dni live powinienem mieć za darmo. jak aktywowac? mam nowy profil więc mogę na 30 dni aktywować. co z tymi 14 dniami?
Kod w pudełku na 14dni jest o ile jest. To nie gold tylko trial
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie, czy na tej naklejce znajduje się data produkcji konsoli?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, czy na tej naklejce znajduje się data produkcji konsoli?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
datę produkcji masz z tyłu konsoli
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie mam nic takiego żadnej nalepki z tyłu tylko od spodu jest service date 15.06.2015 a konsola kupiona w marcu tego roku.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz pod spodem konsoli nalepkę i tam masz serial number oraz datę produkcji.
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mam coś takiego



Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom