Aukcje na allegro. Komentarze, opinie i sugestie.

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
Czyli, jeśli ustawi na swoim loginie i haśle konsolę jako domowa, to już mój login i hasło nie będzie potrzebne aby mógł pograć w gry zapisane na dysku ?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Sprzedajesz X360? Czy Xo? Bo z Twojego poprzedniego postu wynika że 360? Przenosisz licencje na konsole i tyle.
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
Sprzedaję Xboxa 360 bo One właśnie kupiłem.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
No to przenieś licencje na X360 w opcjach a konto wywal i tyle. Licencja na gry będzie na konsoli.
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
One jeszcze nawet nie uruchamiałem, bo jestem za granicą i teraz dopiero zjeżdżam do kraju, w takim wypadku nie mogę przenieść licencji, bo mam dotychczasowe konto na xbox 360 ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
One jeszcze nawet nie uruchamiałem, bo jestem za granicą i teraz dopiero zjeżdżam do kraju, w takim wypadku nie mogę przenieść licencji, bo mam dotychczasowe konto na xbox 360 ?
To jest jedno i to samo konto. One działa na X360 i na XO. Licencje masz przenieść w ustawieniach na konsoli Xbox 360. Na XO jest to inaczej rozwiązane i zwie się konsola domowa. Nic na XO nie robisz, masz tylko licencje przenieść na X360 i możesz konto usuwać.
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie, mam grę w wersji cyfrowej na Xbox360 i czy mogę ją przenieść z zachowaniem savów na Xboxa One ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zapis gry musisz przenieść do chmury na X360 do tego potrzebny jest abonament gold a grę zainstalować na XO.
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuję.
Po zainstalowaniu gry mogę usunąć konto, czy muszę grać na dotychczasowym które miałem utworzone ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dziękuję.
Po zainstalowaniu gry mogę usunąć konto, czy muszę grać na dotychczasowym które miałem utworzone ?
Musisz zostawić. Niby jak konsola ma odczytać licencje, że posiadasz grę? Poza tym zapis z gry jest do konkretnego konta, nie da się uruchomić save z konta A na koncie B na XO.
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuję kuleczka, nie za bardzo to jeszcze ogarniam. Głównie to zależy mi na tym aby sprzedać Xboxa 360 a nowy właściciel mógł pograć w gry zapisane na dysku, a ja również mógłbym przejść do końca gry, które mógłbym odtworzyć na one.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dziękuję kuleczka, nie za bardzo to jeszcze ogarniam. Głównie to zależy mi na tym aby sprzedać Xboxa 360 a nowy właściciel mógł pograć w gry zapisane na dysku, a ja również mógłbym przejść do końca gry, które mógłbym odtworzyć na one.
W skrócie:
1) Na X360 poinstaluj gry, przenieś licencje na konsole w ustawieniach, przenieś sobie swoje save do chmury i konto możesz z tej konsoli usunąć. Gościu będzie miał gry póki ich nie usunie z dysku. Później już ich nie pobierze na nowo.
2) Na XO logujesz sobie te konto i po zainstalowaniu gry i uruchomieniu jej save powinno same się pobrać z chmury. Konto sobie zostawiasz.
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
Coś chyba pokombinowałem, bo przy próbie przeniesienia gry pojawia się informacja, że nie wszystkie elementy zostały przeniesione i niestety nie mam wybranej gry. Nie wiem, może to ma też związek z tym, że po zalogowaniu się na profil w Xboxie 360 po kilku minutach mnie automatycznie wylogowywuje, próbowałem to rozwiązać pobierając profil od nowa, włączając automatyczne logowanie i niestety bez zmian, na One nie mam takiego problemu.
 

Do góry Bottom