Czy na Xbox One będzie się w ogóle dało zagrać w Polsce?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a ja proponuje zamiast 2000zl (bo pewnie tyle bedzie kosztowal po premierze) kupic jakiegos pcta na ktorym odpala wam wszystkie nowe gierki i bedziecie miec to samo co na xone, kupic jeszcze pad od xboxa :)
Kolegoo! Wygoda!
Nic Cie ni interesuje, że sie zepsuje karta graficzna czy coś w tym stylu. Przychodzą kumple i gracie w 4 w taką FIFe lub COD a na PC to sam grasz
Mówi to osoba która kiedyś do gier uznawała tylko PC
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kolegoo! Wygoda!
Nic Cie ni interesuje, że sie zepsuje karta graficzna czy coś w tym stylu. Przychodzą kumple i gracie w 4 w taką FIFe lub COD a na PC to sam grasz
Mówi to osoba która kiedyś do gier uznawała tylko PC
Ja tam podłączam 4 pady od Microsoftu do PC, i gram na 32" TV no ale co ja tam wiem. A co do samego tematu, jeśli tak będzie to wtedy włożę dodatkowe 2k w komputer i nie kupię żadnej konsoli.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
no 4k to kup kasy a i komputer to bestia będzie. Ja wrócił bym na PC tylko ze względu na Total War
 

spioszeq3

Użytkownik
Użytkownik
Jak 6 lat temu kupowałem PC to zapłaciłem za high endową kartę 900zł(Euro około 3 zł wtedy stało). Teraz Nvidia sobie życzy 4000 za swoją najlepszą, a za taką co odpala wszystkie gry 2700. Dopóki Euro nie pójdzie w dół to ja w PC się na pewno nie bawię.
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Info od MS



 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
hmmmmm nie bylem i nie jestem przekonany do PS4 ale chyba bede musial, skoro nawet zaimportowac XBOXa sie nie bedzie dalo...


a jeszcze cos do kolegi co napisal zeby za 2k kupic PC

zloz mi za 2k PC na ktorym pogram w full detalach przez najblizsze kilka lat to bardzo chetnie sobie kupie, bo za sama karte graficzna i dysk twardy wywale ponad polowe tych 2 tys, a gdzie ram, plyta glowna, obudowa, procek itd
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
a ja proponuje zamiast 2000zl (bo pewnie tyle bedzie kosztowal po premierze) kupic jakiegos pcta na ktorym odpala wam wszystkie nowe gierki i bedziecie miec to samo co na xone, kupic jeszcze pad od xboxa :)
Jesteś taki pewny że za 2tys złożysz kompa gdzie odpalisz wszystkie gierki w takiej jakości jak np. na ps4 z dobrą płynnością ? to proszę, napisz mi specyfikacje takiego komputera a ja Ci udowodnię że się mylisz, czekam na odpowiedź :)
 

jarek9292

Użytkownik
Użytkownik
Kurde jakie oni mają wymagania przecież my kupujemy i to my powinniśmy stawiać warunki niedługo do zagrania na xbox będzie trzeba przebrać się za klauna żeby x1 się odpalił
 

czullo

Banned
Ktoś jeszcze ma wątpliwości że odpali grę na ONE z importu?
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jesteś taki pewny że za 2tys złożysz kompa gdzie odpalisz wszystkie gierki w takiej jakości jak np. na ps4 z dobrą płynnością ? to proszę, napisz mi specyfikacje takiego komputera a ja Ci udowodnię że się mylisz, czekam na odpowiedź
Gry na nowych konsolach będą lepiej wyglądać, i tu żeby Cie nie skłamać przez maks rok.
Ja mam PC za 1100 czy tam 1200zł i gram w najnowsze gry w miarę komfortowo.
Teraz pykam w Metro LL, na powiedzmy wysokich detalach bez AA i mam 50-70fps.

Na używanych częściach, acz na gwarancji za 2 koła można mieć serio super kompa,
a do tego sprzedając swojego starego i np konsole to masz wgl hiper PC.

END OT.
Restrykcje MS są po prostu żałosne, mi się czasem wydaje, że oni sami sobie na złość robią.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Za 2 tys to nie ma komputera.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam PC za 1100 czy tam 1200zł i gram w najnowsze gry w miarę komfortowo.
Teraz pykam w Metro LL, na powiedzmy wysokich detalach bez AA i mam 50-70fps.
Pochwal się zatem specyfikacją. Chyba że grasz w rozdzielczości 640x480 - wtedy nie trzeba.

/Wysłane z telefonu/
 

Testtest

Banned
Za 2 tys to nie ma komputera.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
A konsola to minimum 10 tysięcy ... inaczej to nie konsola.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Panowie, skonczcie z tym spamem, bo beda warny. Pisac na temat.

Wytaptane na SGS+
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik

:D
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Tylko Polska ma tak bogatą i sprytną scenę ;D
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Ja sobie daruję ten zakup.
 

Walkthroughs Source

Użytkownik
Użytkownik
Widzę że plotki żeby ****** MS to się sprzedają jak ciepłe bułeczki tutaj... ale do tego że wszystko co przedstawiło sony to jedynie PRowa zagrywka i po premierze zastosują politykę MS to już nikt nie piesze. A to takie same plotki jak lamentowanie w co się będzie gdzie dało grać. Ja mam jakoś konto na USA i nawet nie mam problemu płacić Polska kartą a w teorii się nie da ;)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Brawo MS brawo, tylko pogratulować takiej polityki aż szkoda słów. Nie rozumiem ich polityki ale sami pchają graczy w ramiona SONY :)
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja mam jakoś konto na USA i nawet nie mam problemu płacić Polska kartą a w teorii się nie da ;)
Do ciebie nie dociera że będziesz musiał tunelować połączenie do serwera z usa albo uk, i że z takim pingiem nie zagrasz normalnie w żadnego fpsa?

Widać jak ślepo bronisz pomyłki (czy tam konsoli) Microsoftu
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom