DEAD RISING

damian8p

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
OK zacznę od tego że to jest lub będzie klasykiem gdyż nie można obejść tej gry bokiem. Po prostu "Teksańska masakra piłą mechaniczną" :) oprócz rzeźnickich scen czeka nas ciekawa fabuła gry.

Gra super!!! Tylko właśnie mam problem bo ciężko się gra można zrobić tylko jednego sejwa. No to może jakaś pomoc dotycząca grania. Bo nie wiem dokładnie czy to walka z czasem czy po prostu mogę spokojnie wykańczać sobie zombi. Jak zabiło mi jakichś ludzi to już nie mogłem przejść dalszych etapów a w szczególności CASO 2.
 

auku

Świeżak
Świeżak
Odp: DEAD RISING

Tak, gra bardzo fajna, bardzo dużo przedmiotów może posłużyć nam jako broń. :D
denerwują mnie te malutkie napisy bo na moim tv kineskopowym nic nie widać ;/
damian, questy są na czaas ale możesz je omijać i np. dążyć do odblokowania achievementu np. pokonać 10000zombie ;))
 

damian8p

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: DEAD RISING

Czyli po prostu nie odbierać tego telefonu i nie martwić się o ginących ludzi w miasteczku. To pomęczę dalej gierkę. Nie jest taka prosta jak by się zdawało a zombi coraz więcej, to jest szok w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: DEAD RISING

Gierka fajna ale jakaś taka dziwna osobiście wole Residenta :)
 

plutap

Użytkownik
Użytkownik
Odp: DEAD RISING

grałem....na początku było fajnie, nowy pomysł na grę, dużo różnych broni. Po pewnym czasie trochę mi się znudziła a i tak czasami gram :)
 

zeneq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: DEAD RISING

Trudna z deczka... ;D
 

damian8p

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: DEAD RISING

No właśnie trudna, już 3 raz muszę przechodzić od nowa, bo spaliło mi misję. :/ Szkoda że nikt nie ma opisu :(
 

raptowny

Banned
Odp: DEAD RISING

Gra jest jedną z najlepszych i najbardziej niedocenionych gier na x0, komu się podobał resident evil musi w to zagrać ;D
 

qlfok

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: DEAD RISING

wg mnie najlepsza gra na nasza konsole!
 

MegaMan

Świeżak
Świeżak
Odp: DEAD RISING

a wg. mnie nudy. Demko było fajne... ale kupiłem pełną pograłem chwilę i odłożyłem.
 

kuba1111

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: DEAD RISING

ogolnie wole residenta i czekam na jego 5 odslone
 

mariuszkom

Użytkownik
Użytkownik
Odp: DEAD RISING

dead rising mi sie nie podoba...taka masakra jest tylko heh
 

zukov989

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: DEAD RISING

resident jest o niebo lepszy od tego juz czekam na 5 hihi
 

ja0382

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: DEAD RISING

dead rising to zupelnie inny typ gry niz resident
 

chultaj

Świeżak
Świeżak
Odp: DEAD RISING

Mi sie ta gra bardzo spodaobała tylko jej nie moge przejsc prosze zaby ktoś umiescil do tej gry poradnik.Albo niech mi ktoś pomoze to mój numer gg 13400251. :'(
 

grzegorz0717

Użytkownik
Użytkownik
Odp: DEAD RISING

Przeszedłem dead risind 2 razy.Jak zaczynałem pierwszy raz,to wiadomo zacząłem sprawdzać rózne sprzęty na zombiakach i nie mogłem dokończyć fabuły.A gdy drugi raz wziołem się za przechodzenie to skupiłem się na zadaniach do misji.Bez problemu mi to się udało,co mogę powiedzieć końcówka gry była świetna,czołgi itp.
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: DEAD RISING

ja nie moge zabić tego latynosa ( :p) z P90 co jest w drugiej częsci tego supermarketu (pewnie i tak nikt nie wie o kogo mi chodzi :D) ma ktoś jakiś sposób na niego?
 

cpt rhodes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: DEAD RISING

Xantiv napisał:
ja nie moge zabić tego latynosa ( :p) z P90 co jest w drugiej częsci tego supermarketu (pewnie i tak nikt nie wie o kogo mi chodzi :D) ma ktoś jakiś sposób na niego?
Jeżeli chodzi o tego latynosa z, którym rozmawiamy zaraz po wyskoczeniu z helikoptera, to wystarczy do niego strzelać, a on w końcu i tak ucieknie. Dead rising to wspaniały hołd dla filmu georga romero "dawn of the dead". Oczywiście chodzi mi o orginał z 1978 a nie szitowy remake. Powolne zombie są tym elementem, który powinien koniecznie powrócić do serii RE, bo bez nich Resident Evil nie jest Residentem co tu duzo pisać. Warto zainwestować dwie stówki i kupić gamecuba z remakiem RE1, bo jest to najlepsza odsłona tej sagi. Sory za ten offtopik, ale warto o tym wspomnieć. Kończąc dodaje link do trailera filmu, może ktoś nie widział i może kogoś zainteresuje :)

http://pl.youtube.com/watch?v=BE1fNvUtHU8 Jeżeli ktoś jest zainteresowany to za 10-15 zeta można kupić reżyserską edycje tego filmu z bardzo dobrym Polskim lektorem 8)
 

manini80

Świeżak
Świeżak
a ja mam pytanie co do tej gierki niedawno dopiero ja dostalem bo raczej mnie jakos nie interesowala ale teraz jak gram jedna rzecz mnie denerwuje....a mianowicie czy za kazdym razem jak zlapie nas ząbi to jestesmy bez szans?? bo kilka razy mi sie zdazylo ich odepchnac w jakis sposob ......dziala to w 100%?? czy tylko jak sie uda??
 
M

Michaello999 PL

Guest
Warto według was zagrać w Dead Rising? Dobre to? Zombiaki nawet lubię ;). Gra jest trochę podobna do serii Resident Evil (chyba najbardziej do Resident Evil 4 a mnie czwórka wciągnęła jak diabli). Czy gra się nie nudzi na dłuższą metę? Jak jest z osiągnięciami: trudne czy w miarę łatwo się je zdobywa?
 

Do góry Bottom