Grand Theft Auto V (2013) XBOX360-QUACK

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


RELEASE:



Poradnik jak zgrać Content z DVD1:
http://xboxforum.pl/gta-v-261/tutorial-zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/



UWAGA Jeżeli komuś gra dziwnie działa (textury się nie doczytują, tnie się itp...)

''Tymczasem twórcy (R) uczulają posiadaczy kopii na Xboksa 360, odradzając instalację drugiej płyty, czyli Play DVD2 (w wydaniu premierowym są dwa krążki - Install (DVD1) i Play Disc (DVD2) - zajmujące po 8 gigabajtów) w celu zachowania optymalnego działania gry.''


Alert
Każdy post typu: ''Już jest'' albo ''Wreszcie'' lub ''Czy mogę zagrać przed premierą?'' będzie automatycznie usuwany a autor nagradzany. Granie przed premiera grozi banem!
Przypominam również, że to nie jest dział RGH/JTAG, piszemy tu tylko w sprawach technicznych związanych z obrazem ISO.



http://xboxforum.pl/gta-v-261/
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
to ja się pytam co do obrazu ISO mianowicie wypalonego na płytkę (jeszcze tego nie zrobiłem) ale czy dvd 2 będzie potrzebne w późniejszym czasie czy od razu przy starcie się instaluje i płyta do kosza ?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
DVD1 to content a DVD2 normalna gra.
 

Rob1N

Banned
Użytkownik
W takim razie czy można wrzucić DVD1 przez np pena?
 

Chris85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
GTA V jest tak rozległą grą, że jedna płyta jest instalowana obowiązkowo. Druga opcjonalnie tak czy inaczej musicie mieć dysk lub pendrive.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Spróbujcie wrzucić przez pena może się uda.
Zawiera Content Gry.
 

timetravelprimer

Świeżak
Świeżak
powiedzicie czy aby nagrac pierwszy dysk instalacyjny potrzeba jest nagrywarka ihas? druga płytka raczej powinna działać nagrana zwykłą nagrywarką.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wyczytałem to jest tak:
DVD 1 - płyta instalacyjna do instalacji na pendrive/HDD (po raz pierwszy w Xboxie,do użycia tylko raz)
DVD 2 - płyta do gry w single/multi
 

Chris85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
powiedzicie czy aby nagrac pierwszy dysk instalacyjny potrzeba jest nagrywarka ihas? druga płytka raczej powinna działać nagrana zwykłą nagrywarką.
wszystko na to wskazuje ze wystarczy instalwac z trickiem mp3
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
powiedzicie czy aby nagrac pierwszy dysk instalacyjny potrzeba jest nagrywarka ihas? druga płytka raczej powinna działać nagrana zwykłą nagrywarką.
Nie nagrywaj pierwszego dysku, szkoda płyty.
Zaczekaj aż ktoś wrzuci wersje "disc saver" do skopiowania na pena przez PC.
 

kazekelo

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsza plyta działa pod lt 3.0 ihas
 

sigma_92

Świeżak
Świeżak
Rozumiem że przy tym iso lt+ 3.0 to obowiązek i nie ma opcji, że wszystko będzie działać prawidłowo po zmianie topo pod 2.0 i nagraniu tuncate? Dzieki wielkie za szybką odpowiedź.
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Co do instalacji na pendrive. Info z gram.pl

"
UWAGA! Grand Theft Auto V w wersji na konsolę Xbox 360 jest dostępne na dwóch płytach. Na pierwszej z nich znajdują się pliki instalacyjne, natomiast druga musi znajdować się w czytniku podczas grania. Dzięki temu nie trzeba przekładać nośników w trakcie zabawy, by móc cieszyć się zarówno grą GTA V, jak i Grand Theft Auto Online.
Do instalacji Grand Theft Auto V w wersji na konsolę Xbox 360 wymagany jest dysk twardy Xbox 360 lub zewnętrzna pamięć flash USB (standard USB 2.0, prędkość odczytu min. 15 MB/s, formatowanie Xbox 360) o pojemności 16 GB zawierająca co najmniej 8 GB wolnej przestrzeni. Zarówno twardy dysk, jak i wspomniana pamięć USB nie znajdują się w zestawie z grą GTA V. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się korzystanie z nowej pamięci flash USB. "
 

Chris85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ktoś potwierdza tego CIVa ? pogram na LT2.0 z podmianą topoligii?
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak ma civ to na lt 2.0 tego nie odpalicie.....

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

Nazir

Banned
Jak coś to polecam wersje scenową: Grand.Theft.Auto.V.XboX360.RF-iND
 

Tomo262

Użytkownik
Użytkownik
a tego DISC 1 nie da rady tak wgrać na dysk jak płyty z samochodami do Forzy 4? bez wypalania?
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
A wersja iND ma polskie napisy?
 

kazekelo

Użytkownik
Użytkownik
jak ma civ to na lt 2.0 tego nie odpalicie.....

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Ktoś może powiedzieć co na ten temat więcej , gra będzie wywalała do dasha po przeróbce obrazu na LT 2.0 ?
 

JeanPepin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli gra ma na prawdę CIV to bez IHASA pogram sobie max do 5 minut? Dramat...Musieli w tej grze akurat to dać..
Mam LT 3.0 ale to raczej nie ma związku
 

Do góry Bottom