Jaki TV pod Xbox?

Godzilla

Użytkownik
Użytkownik
Ale dlaczego? Podaj jakiś powód sensowny...
Jeżeli chcesz także wykorzystać TV jako monitor do PC.
 

Punisher2000

Użytkownik
Użytkownik
Ciotka sobie kupiła Samsunga LCD 32" Hd Ready. Więc xbox do niej poszedł. Zajefajnie się gra. Polecam samsungi.

Różnica jest nieobadana między kineskopem a LCD. Szczególnie w napisach. W końcu widzę tekst i oczy nie bolą.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jeżeli chcesz także wykorzystać TV jako monitor do PC.
Pytam się tamtego użytkownika ;) Bo z jego wypowiedzi domyślam się, że nie wie do końca co i jak...

Ja już dostałem Toshibę 42XV635DG :) W weekend przetestuję pod względem Xboxa ;) Ogólnie design bardzo fajny i udało mi się z ceną. W piątek te TV były spokojnie po 2700zł. W pon chciałem zamawiać a tu prawie wszędzie już 3200zł (na ceneo 2700 a jak sie weszło to ponad 3000zł). Znalazłem jednak jedną ofertę na allegro w sklepie w Warszawie (w sklepie internetowym za 3200zł) za 2750zł i bez zastanawia się zamówiłem :) Wczoraj ok 17 TV był już u mnie i sprzedawca wiedział, że na allegro cena jest zobowiązująca....
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
no to elegancko się udało:) no a jak na razie wrażenia pod względem jakości obrazu (nie xbox) w porównaniu do 42s10e?:) a właśnie jeszcze odnośnie panasonica czy gwarancja obejmuję też jak się wypali pixel? no bo co do powidoków gdyby się pojawiły to wiadomo, że można sobie samemu wyszumieć:)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Pierwsze wrażenia... Żadne :p TV odebrałem o 17 i wyszedłem z tamtego mieszkania ;)

Kuzyn podłączył go ok 21 jak TV odtajał po transporcie i mówił, że kanały SD (kablówka) są naprawdę dobrze skalowane (ma porównanie do LCD Sonego).
Ja osobiście ocenię to w weekend :)

Co do gwarancji Panasonica - przeczytam o tym potem i dam znać. Na pewno podoba mi się w Panasonicu to, że serwis jest jak w niektórych laptopach Della czy przyjazd najpierw serwisanta do domu
 

Maderfaker

Użytkownik
Użytkownik
czy za 1 tys da sie kupic jakis tv 23 z ladnym obrazem ? jasli tak to jakie? moga byc tez monitory wiem ze google nie boli ale sie wogole nie znam :)
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
czy za 1 tys da sie kupic jakis tv 23 z ladnym obrazem ? jasli tak to jakie? moga byc tez monitory wiem ze google nie boli ale sie wogole nie znam :)
nie no tv tyle cali to się nie opłaca kupować, to jeśli już chcesz kupić 23 cale z tunerem tv to coś takiego może:

Samsung 2333HD TV FullHd Mpeg4 +Drukarka za 0zł (899176707) - Aukcje internetowe Allegro

chyba że wolisz poczekać do 26 dni roboczych to tak:

SAMSUNG 32"- NOWY I BARDZO TANI (901176870) - Aukcje internetowe Allegro
 

bzyker

Użytkownik
Użytkownik
A co sadzicie o tym SAMSUNG PS-50B430 SERIA 4
SAMSUNG PS-50B430 SERIA 4 50B430 50"!!! (900513173) - Aukcje internetowe Allegro

Mysle nad tym albo 42 cale samsunga?

TV aby plazma i pod konsole?

help
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
A co sadzicie o tym SAMSUNG PS-50B430 SERIA 4
SAMSUNG PS-50B430 SERIA 4 50B430 50"!!! (900513173) - Aukcje internetowe Allegro

Mysle nad tym albo 42 cale samsunga?

TV aby plazma i pod konsole?

help
bez sensu kupować tego samsunga za 3 koła,skoro serie 5 już z fullHD można mieć za 3200zł

Telewizor Samsung PS50B550 - porównanie cen w sklepach internetowych

a jeśli 42 plazme w rozsądnej cenie to tylko to:

Telewizor Panasonic TX-P42S10E - porównanie cen w sklepach internetowych
 

bzyker

Użytkownik
Użytkownik
bez sensu kupować tego samsunga za 3 koła,skoro serie 5 już z fullHD można mieć za 3200zł

Telewizor Samsung PS50B550 - porównanie cen w sklepach internetowych

a jeśli 42 plazme w rozsądnej cenie to tylko to:

Telewizor Panasonic TX-P42S10E - porównanie cen w sklepach internetowych
W sklepie mam go za 2599zl warto by bylo go kupic czy lepiej 42plazme samsung za 2099zl
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
W sklepie mam go za 2599zl warto by bylo go kupic czy lepiej 42plazme samsung za 2099zl
to jeśli już musisz wybierać między tymi dwoma to przeważnie lepiej już coś większego, z czasem tv maleje w oczach, ale tą 50tke można już dostać od 2387zł
 

maxan

Banned
to jeśli już musisz wybierać między tymi dwoma to przeważnie lepiej już coś większego, z czasem tv maleje w oczach, ale tą 50tke można już dostać od 2387zł
Ja bym brał 50 ;] Sam mam 37 cali i teraz żałuje ze taki 'mały' kupiłem .
 

rav189

Użytkownik
Użytkownik
siemka, ja zamierzam kupic panasonica TX-P42G10E Panasonic VIERA TX-P 42 G 10 E - Telewizor plazmowy, Full HD,DVB-T,100 HZ - Panasonic | redcoon Polska no i dzisiaj tak byłem w sklepie media expert patrze a on za 3900 <oO> co mnie zdziwilo, i gostek mówi zeby brac teraz bo pozniej nie bedzie na niego 5 lat gwarancji a ze kase dopiero moze bede mial w lutym to wiecie, a w innym sklepie gosciu mówil zeby poczekac do lutego-marca bo beda podpisywac nowe umowy z firmami czyli beda tansze telewizory, i tak juz sam nie wiem czy bedzie te 5 lat gwarancji czy nie ale cos mi sie wydaje ze mnie gosciu w bambuko robil .
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Czy ktoś zamawiał tego tv? SAMSUNG 32"- NOWY I BARDZO TANI (901176870) - Aukcje internetowe Allegro
Czy to nie jest jakaś ściema? Koleś ma 2 negatywy, i przeraża mnie to że nie można odebrać osobiście lub za pobraniem...
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
siemka, ja zamierzam kupic panasonica TX-P42G10E Panasonic VIERA TX-P 42 G 10 E - Telewizor plazmowy, Full HD,DVB-T,100 HZ - Panasonic | redcoon Polska no i dzisiaj tak byłem w sklepie media expert patrze a on za 3900 <oO> co mnie zdziwilo, i gostek mówi zeby brac teraz bo pozniej nie bedzie na niego 5 lat gwarancji a ze kase dopiero moze bede mial w lutym to wiecie, a w innym sklepie gosciu mówil zeby poczekac do lutego-marca bo beda podpisywac nowe umowy z firmami czyli beda tansze telewizory, i tak juz sam nie wiem czy bedzie te 5 lat gwarancji czy nie ale cos mi sie wydaje ze mnie gosciu w bambuko robil .
no jeśli już się uparłeś na serie G a nie S (a różnicy praktycznie nie ma) to co za problem kupić tutaj za 3tys. ?

Telewizor Panasonic TX-P42G10E - porównanie cen w sklepach internetowych

w takich sklepach jak media expert i podobnych są właśnie ceny takiego sprzętu zawyżone od 500 do 1500zł średnio
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
Czy ktoś zamawiał tego tv? SAMSUNG 32"- NOWY I BARDZO TANI (901176870) - Aukcje internetowe Allegro
Czy to nie jest jakaś ściema? Koleś ma 2 negatywy, i przeraża mnie to że nie można odebrać osobiście lub za pobraniem...
ja zamówiłem 20 dni temu więc za parę dni powinien przyjść (one chodzą średnio od 1500zł) ale po to że chce go sprzedać od razu za jakieś 1300-1400 żeby zarobić na tym te 400-500zł które brakuje mi do Panasonica 42S10E :D
 

giecp

Świeżak
Świeżak
PRZEPRASZAM ZE Z INNEGO TEMATU
NIEMAM PEŁNEJ AKTYWACJI KONTA I NIEMOGE OTWORZYŃ NOWEGO POSTU

Witam :)
Mam pewien problem. Konsola działa mi przez kabel EURO, natomiast kiedy podłącze ją przez HDMI mam brak sygnały. Kabel HDMI wiem że działa na pewno ponieważ mam na nim podłączoną n'ke, mało tego zabrałem X'a pod pache i poszedłem do rodziców, tam podłączyłem u ojca w pokoju na hdmi i hula, u siostry - hula...?!...
Pytanie takie: czy ktoś sie kiedyś z tym spotkał? Znalazłem podobny post na innym forum ale człowiek po miesiącu odpisał ze sobie poradził ale niezdradził jak :)
Moje kolejne pytanie:Powiedzmy ze TV(LG 32LF2510) ma w sobie jakiś błąd i już sie z tym pogodziłem...Postanawiam kupić kabel COMPONENT dowiedziałem sie że jakość obrazu mi sie poprawi(przypominam mam EURO) Czy jest to prawda?
I ostatnie :) :Mój TV ma wejście opisane jako COMPONENT i mam 5 wejść na chinche (3 x video; 2 x audio) a kable COMPONENT od x360 mają 6 chinchy... Oco chodzi...??
Z góry dziękuje za odpowiedz.
Przepraszam jeżeli powieliłem temat, ale szukajać nieznalazłem podobnego.
POZDRAWIAM
 

rav189

Użytkownik
Użytkownik
no jeśli już się uparłeś na serie G a nie S (a różnicy praktycznie nie ma) to co za problem kupić tutaj za 3tys. ?

Telewizor Panasonic TX-P42G10E - porównanie cen w sklepach internetowych

w takich sklepach jak media expert i podobnych są właśnie ceny takiego sprzętu zawyżone od 500 do 1500zł średnio
to co niby s10e jest poróbnywalny, ale nie ma tego neo-pdp a oszczędnosc u mnie tez wchodzi w gre, a neo-pdp nie odbija tak duzo swiatla a salon mam troche "usłoneczniony"a jeszcze ma 600 Hz to jak lepiej bo juz sam nie wiem, doplacic te 500 zl i miec to neo-pdp i 600 hz g10 e czy lepiej tego s10e ??
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
to co niby s10e jest poróbnywalny, ale nie ma tego neo-pdp a oszczędnosc u mnie tez wchodzi w gre, a neo-pdp nie odbija tak duzo swiatla a salon mam troche "usłoneczniony"a jeszcze ma 600 Hz to jak lepiej bo juz sam nie wiem, doplacic te 500 zl i miec to neo-pdp i 600 hz g10 e czy lepiej tego s10e ??
Polecam forum hdtv była tam długa dyskusja na temat opłacalności i podobieństw i różnic między tym G a S nie pamiętam już dokładnie jak to było a też nie chcę mi się odkopywać tego bo dużo tego jest, ale mniej więcej chodziło o to że to neo-pdp to jest po prostu tylko że ma to 600hz i coś jeszcze, ale jakoś super ważne to chyba nie było. W każdym bądź razie matryce w U S G są dokładnie te same a w niektórych testach seria S może nie tylko co tak samo wypadać jak G co lepiej wynikać to może z tego ze procesor w G pochłania więcej mocy na to 600hz a mniej na skalowanie.
 

rav189

Użytkownik
Użytkownik
Polecam forum hdtv była tam długa dyskusja na temat opłacalności i podobieństw i różnic między tym G a S nie pamiętam już dokładnie jak to było a też nie chcę mi się odkopywać tego bo dużo tego jest, ale mniej więcej chodziło o to że to neo-pdp to jest po prostu tylko że ma to 600hz i coś jeszcze, ale jakoś super ważne to chyba nie było. W każdym bądź razie matryce w U S G są dokładnie te same a w niektórych testach seria S może nie tylko co tak samo wypadać jak G co lepiej wynikać to może z tego ze procesor w G pochłania więcej mocy na to 600hz a mniej na skalowanie.
ok dzięki, to poczytam, taa poczytalem sobie, zalożylem na tym konto i cos nie moge wejsc w ten test mozesz mi wyslac link albo cos ?? bede wdzięczny ;D

dzisiaj byłem w sklepie i gostek podlączyl do blu raya g10e no i jest róznica do LCD czy LEDa wiec plazme biore i sie nie zastanawiam tylko nie wiem jaki model, widzialem jeszcze LG 42PQ3000, polecacie czy lepszy Panasonic, wydaje mi sie ze co jak co ale Panasonic lepszy ***
 

Do góry Bottom