JTAG/RGH Pytania i odpowiedzi :)

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
od wczoraj probuje odczytac post jaki do mnie napisaliscie. ja nie wiem co jest z tym forum :( zapewne gdzies na tym forum znajduje sie instrukcja uruchomienia z pena , ale niestety nie moge nic odczytuwac. nie macie pojecia jaka walke przechodze aby odczytac jaki kolwiek post (czy tylko ja mam takie problemy?) nawet nie moge sie cofnac zeby poprawic bledy -.-. udalo mi sie wyczytac iz aby sprawdzic czy konsolo jest przerobiona nalezy wlaczyc ja za pomoca przycisku wysowaniaa napedu. pojawia mi sie niebieski obraz i costam sie wczytuje to ma sie wczytac do konca? (wczoraj godzine mialem zostawione na tym niebieskim ekranie i dupa) teraz jak juz mam ten obraz przerobiony to w jaki dolder mam to wrzucic? a to poprostu skopiowalem na pena
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Na xellu (włączenie otwarcie tacki), nic się więcej nie wczyta. Dla ciebie ten ekran nie jest istotny, załączaj normalnie konsole.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
Dobra poddaje się z tymi przeróbkami. Kupuje oryginały w końcu grosze to kosztuje. Kupiłem małemu grę konsola prosi o aktualizacje po czym rusza gra po chwili konsola się wylancza. Co robić podpiąć konsole do neta czy co?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Sprawdź jaka masz wersję aktualizacji, jeśli stara wymagana będzie aktualizacja kernelu. Jeśli nie masz avatarow to będzie to aktualizacja samych avatarow

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
Sprawdź jaka masz wersję aktualizacji, jeśli stara wymagana będzie aktualizacja kernelu. Jeśli nie masz avatarow to będzie to aktualizacja samych avatarow

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Nie mam pojęcia gdzie to sprawdzić znalazłem tylko :
Interfejs główny 2.0.15574.0
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Masz starszego dasha, muszę cię odesłać do działu rgh i tematu przyklejonego. Musisz utworzyć sobie aktualizacje, lecz mam wątpliwości czy sobie z tym poradzisz.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
Masz starszego dasha, muszę cię odesłać do działu rgh i tematu przyklejonego. Musisz utworzyć sobie aktualizacje, lecz mam wątpliwości czy sobie z tym poradzisz.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Jakby forum działało mi normalnie to pewnie bym poczytał poradniki co jak, ale na te chwile żeby odpisać na wiadomość muszę wchodzić na forum prEz wiadomość z emaila bo nawet stron nie mogę przerzucać nie wiem co jest. Kurde nawet kliknięcie w odpowiedz wykańcza mnie nerwowo.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakby forum działało mi normalnie to pewnie bym poczytał poradniki co jak, ale na te chwile żeby odpisać na wiadomość muszę wchodzić na forum prEz wiadomość z emaila bo nawet stron nie mogę przerzucać nie wiem co jest. Kurde nawet kliknięcie w odpowiedz wykańcza mnie nerwowo.
Jaki system, przeglądarka, antywirus zainstalowany i aktualizowany ?
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
Jaki system, przeglądarka, antywirus zainstalowany i aktualizowany ?
4 przeglądarki safari Puffin na iPhone na windowsie Chrome firefox
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tapatalk działa wszystko idealnie na Windows także. Wywal te jabłko do śmieci ;]. Wyłącz jeśli masz jakieś blokady reklam załączone.


Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
4 przeglądarki safari Puffin na iPhone na windowsie Chrome firefox
Kolega wchodzi czasem na forum z Safari i mówi wszytko jest ok.



Może masz za duże powiększenie ustawione ?
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
Dobra do rzeczy póki jako tako działa jeśli byli byście tak uprzejmi podeslijcie link przekierowujący na poradnik jak zrobić update (jeśli takie coś jest) jak coś popsuje to chyba roz.... konsole młotkiem i kupię bez przeróbki. Mój 1 Xbox i taka wtopa. Aż tak ciemny to nie jestem bardziej wyglada mi na to jakby konsola była niedopieszczona czegoś jej brakowało tyle, ze ona ma brak dysku (podłączyłem przenośny 1tb a konsola używa 16gb-.-) z tego co widziałem trzeba coś jej dograć aby mieć opcje uruchamiania gier z pena, ale mniejsza o to będę szczęśliwy jak młody w końcu będzie mógł zasiać do grania u siebie w pokoju a stary w końcu przysiadzie do swojego ukochanego ps4 :) byle by kinect działa i normalnie gry oryginalne z płyty czytało. Pokusiłem się na cenę zestawu i teraz mam.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Z konsola jest wszystko w porządku.
https://xboxforum.pl/index.php?threads/96517/

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
Z konsola jest wszystko w porządku.
https://xboxforum.pl/index.php?threads/96517/

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Dzięki piwo dla ciebie!!
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ściągnij ze strony MS najnowszy Dashboard w wersji 2.0 17511 następnie wypakuj archiwum zmień jego nazwę z $systemupdate na $$ysyemupdate skopiuj na pendrive uruchamiasz konsole w oryginalnym dashu podpinasz pendrive i powinno ci wyskoczyć czy chcesz zaktualizować konsole. Pendrive musi być sformatowany na fat32

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ściągnij ze strony MS najnowszy Dashboard w wersji 2.0 17511 następnie wypakuj archiwum zmień jego nazwę z $systemupdate na $$ysyemupdate skopiuj na pendrive uruchamiasz konsole w oryginalnym dashu podpinasz pendrive i powinno ci wyskoczyć czy chcesz zaktualizować konsole. Pendrive musi być sformatowany na fat32

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
On ma rgh i starszy kernel może pobrać
2.0.15574.0 lecz i tak nie rozwiąże problemu
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
On ma rgh i starszy kernel może pobrać
2.0.15574.0 lecz i tak nie rozwiąże problemu
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Nie doczytałem trzeba by mu podesłać jak zrobić update by podbił Dash ale obawiam się że zaraz będzie post że konsola martwa po aktualizacji.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To podesłałem mu wyżej temat. Musi podnieść do 2.0.17xxx.0

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
Kolego co wysłałeś mi pw nie mogę odpisać ci w prywatniej wiadomości. Ogólnie dzięki za chęci i wielka pomoc znalazłem typa na olx co zrobi mi to za 60zl. Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich!
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Powiedz żeby zaktualizował dasha, avatary wgrał aurora lub freestyle dash. Oczywiście dysk usb sformatować pod pc na fat32

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom