Nic nie wiem o xbox 360 :(

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Też radze kupić konsolę z HDD :) Na allegro jest pełno ofert.
 

filar

Świeżak
Świeżak
jeśli wybierzesz ten dysk z allegro, to musisz go zabezpieczyć jakimiś gumami czy czymś miękkim, uginającym się. Ale i takim, który uniemożliwi obijanie dysku w obudowie. Musi stać nieruchomo. Po bokach i od góry jakąś gąbkę czy coś w tym stylu :)
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
## XBOX 360 SLIM 250GB # GWARANCJA 250 GB # SKLEP (1721699595) - Aukcje internetowe Allegro Kup tutaj; opłaca się. Żebyś się nie pomylił tam jest napis Kinect ready ale w środku go nie ma ;) Zawsze pamiętaj oczytaniu strony "o mnie"
 

kubus29.05

Świeżak
Świeżak
Nie kupuje przez allegro:(,tylko w sklepie.Pojadę do mediamarkt i tam kupie xboxa360.Tylko jakiego?
-XBoxa360 slim 4gb
-XBoxa360 slim 4gb+dysk
-XBoxa360 slim 250 gb
-czy morze jakiegoś innego(nie slima,tylko inny),na którym pójdą mi oryginały bez przerabiania.
Doradzcie jakiego mam wybrać XBoxa,przypominam że mam820zł.Jak coś to gier nie muszę od razu kupować(pożyczę od wuja)więc wszystko mogę przeznaczyć na konsole:D.
Plis doradzcie.
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak chcesz matowego slima to bierz 4 GB z dyskiem. Jak chcesz (zgubiłem to słowo) błyszczącego x360 to 250 GB. I rozwaliłeś mnie: "na którym pójdą mi oryginały bez przerabiania." Powodzenia w zakupie.
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
W sklepie nie kupisz już innego xboxa, Jedynie Slimke. Za 820 zł na pewno nie kupisz z dyskiem. Kup wersje 4GB i zbieraj pieniądze na dysk 250 GB lub 120GB
 

kubus29.05

Świeżak
Świeżak
OK.Pojadę do miediamarkt i może znajdę xboxa 360 slim 4gb z dyskiem 120 lub 250 gb.a jeśli nie starczy to rodzice mi pewnie dołożą.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nie kupuje przez allegro:(,tylko w sklepie.Pojadę do mediamarkt i tam kupie xboxa360.Tylko jakiego?
-XBoxa360 slim 4gb
-XBoxa360 slim 4gb+dysk
-XBoxa360 slim 250 gb
-czy morze jakiegoś innego(nie slima,tylko inny),na którym pójdą mi oryginały bez przerabiania.
Doradzcie jakiego mam wybrać XBoxa,przypominam że mam820zł.Jak coś to gier nie muszę od razu kupować(pożyczę od wuja)więc wszystko mogę przeznaczyć na konsole:D.
Plis doradzcie.
Jak chcesz kupować w Media Markt, EuroRTVagd itp. to najtaniej wyniesie Cię opcja Xbox 360 Slim 250GB :) lub
zakup konsoli Xbox 360 Slim 4GB w/w sklepach a HDD dokupić na allegro.
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
OK.Pojadę do miediamarkt i może znajdę xboxa 360 slim 4gb z dyskiem 120 lub 250 gb.a jeśli nie starczy to rodzice mi pewnie dołożą.
Nie ma slima z dyskiem 120gb nowego , chyba że sobie go sam włożysz ze starego FATA , lub kupisz WD , jest Slim Arcade 4gb , czyli konsola + pad+zasilacz + kable composit i jest ELITE czyli 250gb konsola+pad+już włożony ORYGINALNY dysk 250gb + headset ( słuchawka + mikrofon) , możesz kupić też zestawy z kablem HDMI i jakimiś grami wszystko zależy od zestawu są różne a w MM lub saturnie itp. na pewno kupisz SLIM 250GB za ok 850-1000zł ( zależy od zestawu czy są jakieś gry czy np kable HDMI ) i takiego ci polecam przerobić już się da każdego slima więc kupuj nowego slima 250gb , jak będziesz miał pytania to pisz na PW bo widzę że tu ciężko coś to tłumaczenie idzie
 

Moniak

Świeżak
Świeżak
Ja też bym postawił na duży dysk. 250 gb i robi robote :p przedewszystkim "Mniejszy hałas, laser dluzej podziała,gry i tekstury będą szybciej sie wczytywały."
 

Koksantek

Użytkownik
Użytkownik
Z tym wczytywaniem to tak samo się wczytują.. Kiedyś u kolegi grałem z dysku i z płyty i nie widziałem różnicy.

Dysk 20gb w zupełności wystarczy.
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Z tym wczytywaniem to tak samo się wczytują.. Kiedyś u kolegi grałem z dysku i z płyty i nie widziałem różnicy.

Dysk 20gb w zupełności wystarczy.
To ty chyba (bez obrazy) opóźniony i głuchy jesteś , jak ani nie słyszałeś różnicy , ani nie widziałeś , załącz sobie forze 3 z samej płyty i z dysku i licz czas ładowań i już masz odpowiedź , do tego mniejszy hałas i zużycie napędy wszsysto przemawia za dużym dyskiem czyli 250gb , i powtarzam po raz kolejny kupuj SLIMA 250gb
 

kubus29.05

Świeżak
Świeżak
Czyli rozumię że jeżeli kupię XBoxa360 slim 250 gb nie będę musiał kupować żadnego dysku?A jeżeli kupię XBoxa slim 4gb to dodatkowo muszę kupić dysk 120 lub 250 gb by mi się lepiej tekstury wczytywały.Tak?
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
TAK! I nie ma slimów z 120GB. Chyba, że sobie kupisz na allegro dysk z Fat'a czyli np arcade, premium czy elite i wsadzisz w specjalne opakowanie. Bierz Slim 250 GB! Nie będziesz żałował.
 

kubus29.05

Świeżak
Świeżak
Dzięki wielkie norbert910.Więc kupie sobie zestaw:
-XBox 360 slim 250gb
-1 pada(drugiego dokupię bo razem z kuzynem gramy w fifę
-całe okablowanie.
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Czyli rozumię że jeżeli kupię XBoxa360 slim 250 gb nie będę musiał kupować żadnego dysku?A jeżeli kupię XBoxa slim 4gb to dodatkowo muszę kupić dysk 120 lub 250 gb by mi się lepiej tekstury wczytywały.Tak?
Tak a teraz ładnie podziękuj . Pozdro
 

GreenPeace

Użytkownik
Użytkownik
Cyborg, co ty gadasz!? Jakie tekstury LOL!?
Co do dysku, to gry tylko wolniej sie lądują, chodzi tu o loading a nie o granie! :)
Oraz jeśli sie ma dysk, to xbox jest cichszy, trochę :p
Cyborg i za co ci ma ktoś dziękować, jak wprowadzasz w błąd!?
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Z dysku szybciej się ładuje gra i wczytuje tekstury.
WSZYSCY Ci powiedzą, że branie dysku ma same zalety... o_O
 

kubus29.05

Świeżak
Świeżak
Ale jak kupię slim 250 gb to nie muszę kupować dodatkowo dysku???
 

GreenPeace

Użytkownik
Użytkownik
nie musisz, poniewaz ma on 250 GB :)
 

Do góry Bottom