Problem z Wifi na konsoli

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Zmienilem rooter na "mocniejszy" i mam problem z internetem na konoli. Na lapku czy komórce internet smiga bez problemu. Na konsoli ledwie sie da zalogowac na konto. Youtube i gra sieciowa praktycznie niemozliwa. Ustawilem rooter tak jak kazal mi dzial techniczny mojego dostawcy i lipka.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ustawilem rooter tak jak kazal mi dzial techniczny mojego dostawcy i lipka.
Jakieś screeny, opis chociaż model tego mocarnego urządzenia ?
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
rooter.jpg
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Koles kazal ustawic 20 mhz bo wczesniej na konsoli laczylo z internetem ale nie dalo sie nawet zalogowac. Teraz da sie zalogowac ale o grze przez siec czy sciaganiu plikow mozna zapomniec. Na lapku net smiga normalnie
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Masz możliwość zamienić radio na kabel?
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie ma to jak kupić router z radiem 3x3 i ustawić szerokość kanału na 20 :D Ogólnie ten router to słabizna. Lepiej było kupić jakiś używany z lepszymi parametrami. W jakich warunkach pracuje router? Dużo sieci w okolicy?
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mieszkanie w bloku. Z 10 routerów w klatce. O co chodzi z tym 3x3

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
3x3 czyli MIMO. Jak wygooglasz to może zrozumiesz o co chodzi. W wielkim skrócie to szersze pasmo, większa przepustowość.
Jeśli już musi być wifi to spróbuj sieci 5GHz, to pasmo z reguły jest mniej zaśmiecone. Nie ustawiaj też kanału na ślepo, tylko wybierz taki który jest jak najmniej zaśmiecony, jeśli nie ma wolnego.
Może też w miejscu w którym stoi konsola sygnał jest już bardzo słaby. Takie rzeczy można posprawdzać telefonem z odpowiednią aplikacją, np. na Android Wifi Analyzer.
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wybralem kanał 3 bo nikt go nie używa. Mam program na lapku co skanuje wszystkie Wi-Fi w pobliżu. Siła sygnału jest 98%. Wiedziałem chwile i niby dziala

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom